Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.752
Reaction score
23.644
Локација
Академија
Је л' гледао неко ову другу утакмицу Јанакопулос купа? Како изгледа ПАО? Криво ми је што нећемо играти са њима, премда ће и меч са Бајерном бити лепа провера.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.764
Reaction score
14.167
Локација
Madagascar
Frenk Kaminski: Dosao sam u Partizan da osvajam titule
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.185
Reaction score
3.789
Ne znas sta je smjesnije: Andjusic odlican ili Kaminski kriminal.
Ne gledam pripremni period i cudim se otkud toliko lozenje. Pa valjda se zna ko su sampioni pripremnog perioda.

Nek smo samo kompletni i zdravi. Sve ostalo dodje na svoje.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.356
Reaction score
35.121
Локација
vaginamandibularia
Је л' гледао неко ову другу утакмицу Јанакопулос купа? Како изгледа ПАО? Криво ми је што нећемо играти са њима, премда ће и меч са Бајерном бити лепа провера.
Lesor sabija, PAO u odnosu na proslu sezonu deluje znacajno bolje vec sad. Doduse i bajernu je falilo par igraca
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
215
Reaction score
1.359
Zna li neko da li je link za danasnju utakmicu isti kao i za jucerasnju?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.764
Reaction score
14.167
Локација
Madagascar
Niko od nasih kanala,imas taj stream ili ukucas na google action24 live pa ce ti izbaciti Live Stream ides tu i gledas,nista ne stopa
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Lesor sabija, PAO u odnosu na proslu sezonu deluje znacajno bolje vec sad. Doduse i bajernu je falilo par igraca

Kazu da je Bajernu protiv cigana nedostajalo tipa 5 igraca, saznah slucajno bukvalno, dok se kod nas u medijima predstavlja kao da su otkinuli Bajern po igri, i nesrecno izgubili na jedan sut. O sastavima nista, naravno.

Inace, ljudi preterano padaju u bedak i euforiju sa ovim pripremnim utakmicama. Sto kaze @Silvija Mizdrak - Enjoy the process!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.892
Reaction score
23.354
Локација
Beograd
Jebite vi meni sve ako ja ne ostanem bez živaca u prijateljskim utakmicama...
Danas je Ledej igrao za Bajern. Sve razumem i podrška, ali ovo kako mi uspemo da prospemo u rekordno kratkom roku prednost i da nas apsolutno svaka ekipa nadskoči je za brigu. U jednom trenutku sam stekao utisak da je Bajern imao pet napada u nizu i naravno dao iz šestog napada trojku...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.471
Reaction score
4.935
Preslikana utakmica od juče. Većim delom utakmice smo odigrali dobro, ali isto kao juče, tri minuta pomračenja u trećoj četvrtini odlučuju pobednika. I juče i danas, pri solidnoj prednosti, pravimo seriju 0:14 i više ne možemo da se vratimo.
Sve u svemu, turnir koji će mnogo značiti Željku i ekipi.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.097
Reaction score
8.475
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne zna se šta će biti gore slušati ove sezone, da li papagaje koji ce ponavljati fale plej i centar ili one druge papagaje koji ce ponavljati ćuti tu, zar si zaboravio kako se završila prošla sezona!

Voleo bih da pročitam neki osvrt argumentovan, sa istaknutim vrlinama i manama, i kako nadoknaditi propuste u skoku, defanzivi u reketu, ogromne padove i crne serije itd.
 
Top