Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ovo je dobro što se desilo da se zahvalimo određenim igračima, makar i što se minutaže tiče. Ako je cigonjerima ovo poslednji tajming bio da promene trenera, nama je prošao poslednji tajming da potrošimo novac koji smo delegirali za Mirotića i dovedemo nekog plejmejkera.

To je sve što imam da kažem.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Za Trifu sam vise puta pisao pa da ponovim opet (nema veze zapažanje sa njegovim pobednickim košem). Skoro nije igrao igrač kod nas sa manje talenta od njega. Nemoguce da neko onoliko ima tvrdu ruku i da nema pomaka.
Ne izgledamo dobro. Škripi svuda.
Ako je Ponitka bio taj x faktor koji fali onda smo mnogo loše koncipirali ekipu.
Znalo se da kapiten obara formu bar do NG kako je bilo u planu da budemo živi do tad ne znam.
Ako je veceras promašio sve. Puna podrška. Em nam je spasao prošlu sezonu em ce ciganima jebati mater.
Uz sve napadačke kvalitete Frenka njega menja Smajli zabodbranu koji je isto los defanzivac. Ne dodje li 4/5 koja skače jebali smo jeza u ledja.
A sad idemo 2/2. I 25000k ljudi da sve ovo zaboravimo. :pfc:
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ovde zaista treba ozbiljan plej ali i igrac pod kosem koji ce samo kupiti lopte i moci da isprati bekove na ulazu. Ne mora kos da pogleda.
 
  • Like
Reactions: Zex
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Mislim sramota je pristup ceo ne samo poraz....ali dati auto-kos u pokušaju da uhvatiš loptu, ej ides da uhvatiš a ističe vreme, pa izbij je čoveče...ja nemam reči za ovo... ovo je pljuvanje sebi u facu...sramota.
Jare svaka čast na zalaganju, Aleksa odličan, Kaminski covek crko d ase vratimo.
Kakav stav ekipe, kakvo potcenjivanje protivnika... tačno smo zaslužili poraz, šamarčina onako da bridi.
 

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Znaci, lagano, bez psovanja, jakih reci, duga je sezona, ali ne kapiram, i Topic i Djurisic im igraju maltene 15 minuta sa 4 licne greske, mislim da su napravili sredinom 3\4, i mi to nismo znali da iskoristimo, da ih navucemo na 5 licnu. Neverovatno.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Sezona duga, ali zivci sve kraci.
Idemo dalje.
Ovakvi porazi su mi oduvek bili misterija u svakom smislu, nikada nece razumeti.
Kao sto rekoh , idemo dalje, jebe mi se za pojacanja i sve ostalo, samo ovakva pomracenja da ne gledam vise.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _
Ponizila nas ova deca, a za Trifunovica nemam reci, na sta lici njegova igra i ne vidim vise poentu da u sastavu budu i on i Andjusic.
 
Top