Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Trifa, da se ne ljubimo...

KePa je u kanalu od početka sezone. Treba da se probudi po hitnom postupku.

Ništa nije izgubljeno, ali ovo nam baš nije trebalo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Cibonu smo okrenuli.
Momcad zalizanog majmuna, nismo.

Kaminski i Aleksa odlicni. Ostali i ne bas.

Za moj ukus prelagano. Bez energije. Kapiram ja da je bilo duplo kolo EL. Ali opet.
Dobila nas je mega. Sa Jankelom na centru i 10ak klinaca.
Kapiten duplo golo. Trifa se vratio na fabricka. Previse gresaka. Previse skokova protivnika.

Na greskama se uci, bar se nadam.
Idu nam dve jako, jako bitne utakmice. Nadam se da ce i puna hala grobara. Jebaca milosne majke ciganske.

Bar znamo da ce prenosi kretati na vreme, jer igramo protiv gamadi.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Topić Plavšić i Malovec 13-20 za 2 poena, od čega većina u reketu.
Nedopustivo je da imaš ovakav autoput u reketu u odbrani a i onako spor protok lopte u napadu.
Ponovo slab ulazak u ABA mečeve, ne može uvek Evroliga da bude izgovor.
Jeftino jadno i bedno večeras.

Daleko da je sezona gotova ali ovo jeste sramota. 3 dana odmora, ljudi nisu pogodili dvadeset trojki. Užas totalni.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Videcemo pri kraju sezone da li ovaj poraz ima tezinu u smislu pozicije na tabeli, jasno je da ni mi ni oni ne bi trebalo da ih imamo vise od 2, mozda 3. Ali imajuci u vidu koliko nam tim vredi, koje su nam ambicije, ko nas vodi, stojim iza toga da je apsolutno svaki poraz u ABA ligi smak sveta. A tek je smak sveta kad se zna koji govnar vodi Megu pa jos ova cena od 2.000 za ulaznicu.

Mega kao Mega, uvek pretalentovana, bez pritiska i nas dosta mlak pristup, dobijemo ono sto smo dobili...

Raduje partija Kaminskog koji se budi...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Nebitno je šta mislim o Trifunoviću, jer nije on sebe ostavio u klubu, niti držao sebe na terenu večeras.

Sramotan prelazni rok "daje" rezultate.
Slažem se. Prelazni rok je odrađen blago je rečeno katastrofalno, 2 mačke u džaku, Pontika koje je čovek non stop povređen i Jaramaz koji izgleda kako izgleda. Umesto ove sezone da budemo brutalno jaki, mi slabiji, korak u nazad...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Svaka kritika nakon ovakvog meča je na mestu.

Sudije nam nisu krive, sami smo se namestili da mogu da nas kradu.

Tako mlako smo ušli u meč da smo deci dozvolili jedino što znaju a to je da trče.

Sramotno veče.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.836
Локација
Beograd
Cim Partizan izgubi izmile iz rupa "realni Grobari".
Nikad vise nepoznatih ljudi nije komentarisalo.
Koliko god zasluzili svi kritiku od igraca preko strucnog staba za ovaj poraz jos vise mi se gadi kad vidim ove vase upise samo kad je lose. Gde ste bili kad su se osvajale titule, dobijale vazne utakmice u Istanbulu,Madridu?
 
Top