Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.374
Локација
Kosovska Gracanica
Apsolutno razumem da može da se desi ovakva utakmica. Čak se i naslućivalo kroz ScDerby, Cibonu... Gube i mnogo jače i skuplje ekipe od nas, ali je problem što mi igramo ligu u kojoj teoretski ne smemo da izgubimo više od 1 utakmice u regularnom delu jer automatski gubimo domaći teren, koji opet, samo u ovoj ligi znači i uzimanje titule. Pre 2 sezone nas je isto ova Mega (došli bez pola igrača zbog Korone i dobila nas kad smo bili domaćini) koštala prednosti domaćeg terena, a prošle sezone smo se provukli košem protiv Splita koji je i bio ključan za celu sezonu. Bojim se da smo večeras izgubili ABA ligu. Ne kritikujem apsolitno nikog, normalno je da svaki tim ponekad kiksne, samo ovaj koncept sa kojim Željko tempira formu i uigrava ekipu "pali" na ozbiljna takmičenja poput Evrolige, gde ne sumnjam da ćemo ponoviti minimum prošlogodišnji rezultat. Jebi ga, moralo je da se uđe u sezonu sa kompletnim timom, makar malo i na uštrb kvaliteta, upravo da se ne bi makar Mega dešavala, šta je - tu je, od svega mi je najviše krivo što ne koristimo momenutm gde su cigani u potpunom raspadu, nego se sami sahranjujemo ovakvim potezima.
 

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
12
Reaction score
34
Локација
SU-NS
Tim se gradi. To je Željko radio tokom cele svoje karijere. To je radio prošle sezone. Rezultati su poznati. Pojačanja ništa ne garantuju, pogledati preko puta.
Pogledajte napredak Avramovića, Madara, Panterovu sezonu karijere, Lesorovu....
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Sad je problem sto ni ta eventualna pobeda protiv limenke u ABA ne donosi nista znacajno.

Sad odjednom ispade vazniji mec u EL, jebem li ga nisam pametan, vruce su glave, previse volimo ovaj klub i cesto nismo pametni u nasim izlaganjima.
Paradoks je da se pobedom u ABA ne dobija mnogo, ali se porazom gubi mnogo :)
Dobicemo obe i onda valjda krecu vedriji dani...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Masa se oprašta od titule u oktobru.... :krsti:
Svašta sam ovde video al ovo je ipak neki rekord. :D
Jebacemo ih najstrašnije samo da se svi uzmu u pamet od Željka pa nadalje.
Secate li sta smo pisali ovde mesecima. Pa mi kupujemo karte za Berlin i napadamo prva 4 mesta u El na kraju regularne sezone. Tako smo pisali celo leto a sad će plašimo od svakog protiv koga igramo. Sramota ! I naša a Boga mi i kluba sto je sve doveo u ovu situaciju.
A Trifa od svega i ima samo muda i ludu želju. Apropo posta gore. Ovo o debljini ruku ne bih kometarisao. Sta onda treba Lebron da igra sa onom gradjom? Centra.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Sto se tice prednosti domaceg terena ove godine mozda nece biti toliko izrazena, drugo je pionir drugo je arena, neke utakmice koje smo mi gubili posle godine ili koje ce oni gubiti ove, siguran sam da bi u pioniru dobili i mi i oni.
Koliko smo mi postali razmazeni kad su pojedini molili boga da nam ne dodje kalates. Koji bi sa svim svojim manama povezao ovo sto igramo. Boli me glava od branjena naseg pika, najjace kad su igrali balsa i Pj 4 napada zaredom oni pik i ova 2 samo preuzmu bez ikakvog pokusaju da se nesto uradi da se ne preuzima samo. Jos gore kad kaminski iskoci skoro da centra i onda krene da se vraca. Prosle godine ogromna greska 4 5 igraca bez doprinosa i onda zbog price o domaćim igracima ostavis ih i ove, valjda nadajuci se da su nesto nepredovali, oni ne mogu ne megu nego mrtvu cibonu da igraju.
Željko kažu ima nekoliko stotina akcija, ja ne vidim 3 napada tokom meca da plej kad uzme loptu pokaze sta se igra, da postavi akciju neku. Akciju jedino odigramo posle tajmauta kad im nacrta sta sa se odigra.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Sad je problem sto ni ta eventualna pobeda protiv limenke u ABA ne donosi nista znacajno.

Sad odjednom ispade vazniji mec u EL, jebem li ga nisam pametan, vruce su glave, previse volimo ovaj klub i cesto nismo pametni u nasim izlaganjima.

Mislis da oni nece izgubiti bar jedan mec, ako racunamo da dobijamo u ABA na nasem parketu kao preduslov da se borimo za prvo mesto, do kraja sezone? Jako tesko ce to ici. Problem je sto sada moramo da imamo kiks manje do kraja sezone od njih, i to ako budemo imali bolji medjusobni, ali sezona ne moze da bude gotova nakon 4 kola nikako.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Prvi sam za kritiku uvijek bio, al glavni utisak posle vecerasnjih komentara je da se mnogo sljama kod nas nakotilo. I navijaca rezultata. Lik zeli trifunovicu ukrstene.. Jeste da ovo trenutno ni za kurac ne valja ali mnogo su navijači polecele, neka nova pbg garda

Navijace ubili razni podkasti, strucnjaci, statistike i milionski ugovori.
Mirotici, megalomanija i teraj/dovodi.

Odigrano koliko, osam utakmica sve ukupno i evo oprastanja i od titule i sad nije bitan ni derbi ni nista, jer eto izgubilo se od jebene Mege.
Samar svakako jeste, za skakanje s mosta svakako nije.

Za manje od tri dana cigani nam dolaze.
ZGAZITI IH!

JEDINO BITNO, PA PONOVITI ISTO NEKI DAN KASNIJE!!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ono što najviše zabrinjava je što i takav Trifa koji je odigrao kako je odigrao ima najbolji +- u našoj ekipi!? Sa njim smo imali +14, sa Smajlijem -15...Ne treba sve ni posmatrati kroz poene. Pogledajmo malo količinu gluposti koje naši igrači prave, dopuštanje skokova u napadu, iskakanja, ispadanja iz odbrane... Sve je to škola, ali jbg. zar moramo da prolazimo kroz iste razrede svake sezone? Izgleda da je to grobarska sudbina, nema ništa lako...
Očekujem Panterovih 27 poena u četvrtak.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Одакле вам толики оптимизам после овакве недеље? Искрено питам, покушавам себи да подигнем некако расположење.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.138
Локација
127.0.0.1
Ako je nekad morao da se desi ovaj poraz, sad je idealan trenutak. Steta samo sto je ovako kilavo, a ne sa nekom ozbiljnijom razlikom. Vreme je za branje usiju u svlacionici. Obradovic ima carte blanche, da rastera sve sto je trulo. Taman se ogolile stvari. Od kapitena na prvom mestu, do malog Save. Sve da preispita. Njegova se pita, ostali da se pakuju ako treba. Pa neka se malo vrte na birou.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
@mvp

Baš sad to htedoh da napišem, a odigrao je kriminalno. U napadu sve, ali apsolutno sve što je uradio bilo je totalno nerezonski. Kada igrač promaši otvoren šut, nemam problem sa tim, ali kada igrač Partizana nekoliko puta promaši kretanju u napadu, par puta sam pomislio da uopšte ne zna šta se igra, kada navlači na Aleksu svog odbrambenog igrača, e sa tim imam problem.

Boli ovaj poraz, to je činjenica, ali liga je tek na početku i nije im ovo fudbal da im se svi sklanjaju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Одакле вам толики оптимизам после овакве недеље? Искрено питам, покушавам себи да подигнем некако расположење.
Evo da probam ovako: Večeras smo uradili bukvalno sve kako bi izgubili i na kraju za malo da to ne bude dovoljno pa smo morali i sami sebi koš da damo.

Šalu na stranu, glava gore. Jebaćemo ih u četvrtak!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.787
Локација
"preko bare"
Одакле вам толики оптимизам после овакве недеље? Искрено питам, покушавам себи да подигнем некако расположење.
Iskustvo. Dugogodišnje praćenje i gubljenje živaca sa našim Partizanom. Ovo nije prvi, a vjerovatno ni posljednjih put da nam se ovakve stvari dešavaju.

Opet, ništa nam ne garantuje da ova sezona neće biti loša, ali kada imaš takvog čovjeka na klupi, vjerovatnoća za to se značajno smanjuje.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Ne valja ovo k... sto igramo na pocetku sezone. Moramo se trgnuti sto pre
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.420
Reaction score
4.138
Локација
127.0.0.1

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Ne znam da li ja živim u nekom drugom svetu, ali ovolika histerija navijača Partizana mi je nepojmljiva.

Za ljude koji ovo večeras shvataju ekstremno tragično --> Da li i u svakodnevnom životu, čim vam se desi jedan loš, neproduktivan dan, vi odmah za sebe smatrate da vam je gotova cela godina, da ste propali i gubite nadu da ćete ostvariti bilo koji od svojih ciljeva?

Opustite se ljudi, tek je odigrano 4. kolo polubitnog takmičenja. Jedino takmičenje koje se računa je Evroliga, a nju ćemo igrati bez obzira na rezultat u ABA.

A i ako pričamo o ABA ligi, ona se rešava u maju/junu, ne sada.

Realnost je da ćemo 95% biti u top 2 na kraju ligaškog dela, pri čemu prvo mesto ne mora čak ni da bude obavezno za eventualno osvajanje lige:

- u poslednje 2 sezone je u svih 10 utakmica finala pobedio domaćin i mala je verovatnoća da se to tako nastavi i 3. godinu zaredom;
- cigani u Areni imaju mnogo slabiji domaći teren nego u Pioniru, tako da možemo da ih brejknemo kad hoćemo.

Mnogo je bitnije da se dobije u četvrtak (kratkoročni cilj) i A licenca (dugoročni cilj). :)
 
Top