Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Mene prvenstveno interesuje kakvi ćemo mi večeras biti? Navijači. Kevin manje znači da mora publika više...
Navijaci ne igraju kosarku, to nam je pokazano par puta prosle sezone, glavni primer ovako iz glave, treca utakmica protiv reala kada su se nakon pocetka stabilizovali i na kraju dobili jer i s onako skracenom rotacijom smo bili osakaceni...bas kao i veceras. Zaista ne znam na osnovu cega ljudi grade ovoliki optimizam, ali se nadam da nemam pojma o cemu pricam
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Večeras ponovo pokazati muda. Ocekujem Zocovo iznenadjenje sa Balsom i Tristanom. Andjusa 20+ večeras!!! Napred Partizan!!!

Balsa mozda i dobije neki minut, mada ne verujem, za Tristana vec mislim da nema sanse.

Da bismo dobili ovo bez Kevina potrebno nam je da neko od nasih igraca bude bas raspolozen za igru da bi odmenio kapitenov ucinak. Srecom pa ima nekoliko kandidata u ovoj ekipi za tako nesto, pre svega Naneli i Aleksa, pogotovo ako im stvarno ne bude igrao Hanga kao najbolji defanzivac.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Ne mogu da prezalim sto je Dante otisao, samo da vidim kako bi ga cuvali ovi njihovi kepeci, pogotovo dolje ledjima. Moraju da se napadaju pogotovo teodosic, koji prosli mec igra sa 4 licne mi ne koristimo. Gledali su analizu, valjda je Kaminski provalio kako igraju pik sa mitrovicem i kako se iz istog otvara, tu su nam pravili probleme ogromne
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Balsa mozda i dobije neki minut, mada ne verujem, za Tristana vec mislim da nema sanse.

Da bismo dobili ovo bez Kevina potrebno nam je da neko od nasih igraca bude bas raspolozen za igru da bi odmenio kapitenov ucinak. Srecom pa ima nekoliko kandidata u ovoj ekipi za tako nesto, pre svega Naneli i Aleksa, pogotovo ako im stvarno ne bude igrao Hanga kao najbolji defanzivac.
Videćemo :)
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Kljuc pobede je sa odbrambene strane da odustanemo od preuzimanja sa strane pomoci, gradjenje reketa i branjenje pika, a sa ofanzivne bolje demarkiranje i kretnje bez lopte, da se ogranicimo na max 10 izgubljenih lopti i kreiranje akcija za sutere sto ranije u mecu da ne bi poceli da skupljaju u odbrani. E sad, nadajmo se najboljem, treba nam pobeda veceras
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Ooooj ciganko, jesi li se zapralaaa?!
Pecanje u mulju...vol 2.
:napred-partizan:
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kako volim ovaj dvojac na areni, Djurovic i Jakovljevic.... kme kme kme

Arenasport je kao informer, samo deo napredne Srbije.

Pre neki dan su imali izveštaj nekog tutubana o basketu, priča dečko o tome kako su mnogi poznati košarkaši započeli karijere upravo na tom terenu, pa čak i neki političari mig mig osmeh mig... Minut kasnije kaže da "Srbija ima sreću što je vodi veliki sportski radnik Aleksandar Vučić koji zaista mnogo ulaže u sport." Arenasport je samo deo napredne Srbije, a Zvezda crvena je jedan od stubova napredne Srbije.

Srećno, pa da "stručnjaci" sa arene opet plaču nakon utakmice.
 
Top