Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Uf, čestitke momcima, i svaka čast svim igračima, ali ovo je Željkova pobeda 1/1. Postavka, naštelovana glava, minijature, odbrana kad je kako koja ciganska ekipa na parketu, izmene, naši napadi... Pojeo je protivničkog trenera, kao šahovski velemajstor protiv mene da je igrao... Bravo!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Cestitke svima za pobedu i prosli i ovu. Odlicna atmosfera u hali, bolja nego prosla u EL. Pravo je uzivanje kad dobijamo cigane bilo gde i bilo kada.

PJ bombona, samo da bude agresivniji u napadu. Kaminski vrhunski napadacki potencijal, samo da postane konstantan u odbrani.

I dalje gorak ukus od SC u Aba superkupu. Sad je vreme da se naosvajamo svih bitnih i nebitnih trofeja.

Vreme za uzivanje!!! :ziveli :napred-partizan:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Nekom baksuznom igrom slučaja, baš od četvrtka i koji sat pre EL utakmice sa žgadijom, oborio me je grip. Tu utakmicu sam još nekako i pogledao, ovu drugu nisam pošto nemam TV Gangrenu. Nisam stigao ni da uđem na forum...

Sad ću, polako, narednih dana nadoknađivati gradivo, a za sve vas, dobri moji, jedan mali skrinshot 'ganjskog komentara...

Screenshot_20231031_011817~2.jpg

... a vi, budite dobri, pa dajte neki link da odgledam snimak natenane.
:ziveli
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Bravo jos jednom u tri dana! I opet se nista nisu pitali, mi smo sve odlucivali na terenu. Ovaj put se videlo da smo sa vise samopuzdanja i odmah je i veca razllika na kraju. A trebalo je da bude bar +20, da ono govno nije navlacilo za musave. Mada ce opet morati da kleci na kukuruzu, jer razlika moze da bude presudna pred play off. Nemojte previse hvaliti igrace, jer su ovi ipak jedan vrlo limitiran tim, pa posle kad budemo igrali protiv nekog ozbiljnijeg ce da bude "Kaminski promasaj" i "PJ se jos navikava". Ide to na bolje, cekamo kapitena da se vrati u punom sjaju, nadam se. Neka se spremi reponja, opet je na Zocovom meniju
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ma, to je Mitrović bio, kukao u najavi što su ovi njegovi podvili repove i prestali da igraju odbranu na pola našeg napada jer je znao da sledi veliki crni duboko u grlo :icon-twisted: :tongue:

@vladokv
pa, recimo, da nam objasniš sad kako se osećaš nakon što ti se Željko ovako sočno po***o u analizu tima i "prelaznog roka"? :roflmao:
mislim, ništa lično, ima vas solidan broj sa tom pričom pa nas interesuje kako se sada osećate.. a i tek ćete.. :sneaky:

utisak večeri:
Smajli koji posterizuje Litvanca sa T-bagging zakucavanjem a :picka-ciganska: u prašini iza pada kao pokošen od lagane šljagice nadlanicom
:napred-partizan:
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ogroman pritisak pred ovu utakmicu iz mnogo razloga. Tim je i pobeda veoma, veoma znacajna, nadamo se da ce znacaj pobede ostatati veliki i na kraju ligaskog dela. Veliki doprinos svih igraca a Boga mi i veliki doprinos Nejprira sa druge strane. Kaminski se definitivno budi, Dozier deluje da ima ogromnu rezervu, prezadovoljan sam njegovom partijom i cak mislim da moze jos mnogo vise
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
494
Reaction score
3.114
Локација
Nis
Kako mi je drago sto se Zeljko vratio i posrao im se na visedecenijski projekat gde ce oni imati po 4 plejeva,bekova,krila i centara a mi Vrabca a trener ce nam biti Filipovski i da se molimo svako jutro da Novici izdrze kolena pa da na nesto bar licimo.Gde ce oni da igraju EL sa svojim milionima i svojim EL timom a sa nama pikati u aba i domacici rekreativno da bi imali koga da pobede u finalu

Evo vam kurac govna zlikovacka.Treba mokriti po njima dok ne osnuju i treci klub ili se preimenuju i dobiju novu adresu pa predju da navijaju za njega
 
Top