Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
506
Reaction score
3.195
Локација
Nis
Jakovljevic je retardiran i zaostao kao svi panteri

Da mi daje onakve idiotske argumente i prekida u svakoj sekundi ne bih se suzdrzao a da ga stolicom u glavu ne nabodem

Ovako nekako bi izgledao bilo koji politicki duel despota sa nekim,prekidi,pitanja idiotska,ko,ko,ko,sta,sta,koje godine,nije istina,da jedini moguci odgovor normalan tog protivnika bude stolica u glavu
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Kosmarna utakmica, kosmarno gostovanje, kosmaran protivnik nas ocekuje.

Zbog prisustva na fudbalskoj utakmici Mkd - Engleska, bicu u priliku da pogledam prvo poluvreme, ostalo cu da pratim u live-u ili preko telefona ako se nadje dobar strim.

Nadam se konacno prekidu posta u Stozicama, ali kad bih mogao da biram pre bih izabrao pobedu u Anadoliju sledeceg petka.

Pod kosem tesko da mogu da nam pariraju, srecom nema Omica ( zvuci cudno, s'obzirom na nas skok ), ali spolja su dosta potentni musavac, Prepelic, Cobbs, srecom pa je onaj Jeremic otisao.

Da od Klobucara ne napravimo Dragica, a od musavca i Prepelica Karija i Tompsona.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Igrace Alen, Balsa ce biti u protokolu, ali nesto ne verujem da ce dobiti minute.

Bez Urosa i Kevina.

Ocekujem dosta nasih navijaca, malo je termin kurvinski, 17:30h, pritom ponedeljak, puno ljudi su na poslu.

Bitno da je fmp mornar od 20h, sve vam jebem cigansko.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.452
Reaction score
2.222
I ja mislim da je zbog fudbala ali mi u ovaj termin u baba ligu igramo bolje i lakse pobedjujemo sto se nadam da ce danas pobeda da se obezbedi ranije i da lakse disemo do petak.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.655

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.344
Локација
Kej Republika
Sad nešto gledam tamo smo gostovali 17 puta, samo smo 5 puta pobedili. Imamo 5 poraza u nizu. A teren nimalo vruć.

Nadam se samo da Klemen neće šutirati 9/10 trojke, da ciganski hrt neće strpati 20 poena.
Protiv nas kad igraju uvek dobiju neke super moći, goveda.

Ajmo mi, nekako!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.159
Reaction score
3.676
Veceras gledam samo Partizan. Nadam se napretku u defanzivi, vise minuta za Brunu i Douzerovoj energiji. Ovi su dobar test.. Sve je receno o njima.

Ne bih da mracim, ali domaci teren u zavrsnici je vjerovatno izgubljen imajuci u vidu megu i Igokeu. Bitno je samo da sto prije budemo pravi i to pokazemo kada je potrebno. Veceras.
Kako smo mi pravi, nema tog terena gdje ne dominiramo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Apsolutno nebitno da li dobili sa 2 koša ili 20 razlike...Ovo neka se pregrmi samo. Dojma sam da će pre Željko probati Ponitku večeras "baciti u vatru " . Po meni jako bitan za faktor za šaltanje Partizan u veću brzinu .
 
Top