Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Nisam mogao da gledam utakmicu, dođem ovdje da pročitam komentare i pomislim kako me forum greškom prebacio da čitam one od prošle godine, otprilike iz ovog perioda. I to, uglavnom, od istih ljudi. Mada, ima i novih, "početnika" pogotovo.

No dobro. Ne tvrdim da ćemo opet sve okrenuti i da će biti isto kao prošle godine, ali, majku mu, kako nemate nimalo povjerenja u Žoca i njegovu ekipu?

Znam da je teško gledati lošu igru i poraze, ali dajte se malo uzdržite u komentarima. Jedno je kritikovati i igru i skor na tabelama, ali već proglašavati sezonu i pojačanja propalim i tražiti nova, stvarno je degutantno.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Ja ne znam zasto svi kukate. Izgubili pa sta.Ako hoces da budes sampion, budi najbolji kad je najvaznije. Sta kao cigane ne mozemo dobiti na njihovom terenu? Vazi.
Karatkog smo pamcenja.. Zaboravljamo kako smo prosle igrali na pocetku.
Do kada traje taj pocetak...cisto da znamo kada krecemo da radimo nesto...posto je za vecinu pocetak tamo u februaru umesto u septembru
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Znači- ili menjamo trenera, ili menjamo sve igrače? Ti si za to da menjamo trenera, ako dobro razumem?
Ko je reko da menjamo?

Ali sigurno ne "uzivamo u procesu", i svakako sme da se kaze kad je nesto lose, a ovo je prilicno lose.

Sledi kljucan period kad budemo veci deo vremena u Bg-u, verovatno vise vremena za treninge.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Tako sto su pogadjali neke trojke sa 9 metera i skoro iz auta…

Kao sto smo mi promasivali i otvorene trojke….
Pa to i jeste glavni problem ove sezone, zašto nama svi, od Mege, SC i Igokee, do Bajerna, Baskonije, Albe daju po 10-15 trojki i zašto mi ne možemo da pogodimo otvorenu trojku?
90% naših pogođenih trojki ove sezone su iz trka, iz bloka, preko igrača, iz naskoka... otvorenu ponekad pogodi Smajli ili Kaminski, ostali ne pamtim.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Nemoj tako druze, sad ce jedan kolega sa foruma da se javi da ti objasni kako su akcije extra, ali su igraci losi i sve je do njih, trener dobro nacrtao sve, ali nema ko da izvede
Sad će kolega sa foruma da se javi da kaže da KKP, kog trenira najveći trener ikada, nema akciju i da kaže kako fali plej razigravač.
Koja po redu utakmica gde protivnik sipa trojke vrlo lagano.
Po profilu su šuterska ekipa, problem je odbrana na perimetru i preuzimanja koja će se utegnuti kroz koji mesec. Plus su svi raspoloženi protiv KKP.
Igramo na kos vise dat, ali nekako uvek damo kos manje. Do sutra da smo igrali ne bi okrenuli ovo
šta znači igrati na koš više dat??? Koja ekipa to ne igra na koš više dat, objasni mi??? U fudbalu igramo na gol više dat ili na manje primljen? Ili na više primljen ali manje dat?? Kako tupava floskula. Ako kaniš pobediti, ne smeš izgubiti.

Daj akciju koju misliš da Željko treba da crta igračima, iskreno me interesuje. Koja 'akcija' bi nam rešila problem kad već nemamo nijednu.

Odakle iskačete i kako vas ne mrzi više.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Andjusic i Nedovic su isti tip igraca smekeri da sutnu kad je nebitno a kad se lomi naskoce pa dodaju nekome,uglavnom protivnickom igracu ili bace svom u ledja jer je ovaj krenuo na skok. Onu ulogu koju je imao prosle godine mu je najbolje i prepisana jer nije on za glavne uloge. Fali nam svaki igrac,pun trening i mislim da cemo jos mesec dana da izgledamo ovako klaj,klaj a posle nadam se ono Zeljkovo standardno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pa to i jeste glavni problem ove sezone, zašto nama svi, od Mege, SC i Igokee, do Bajerna, Baskonije, Albe daju po 10-15 trojki i zašto mi ne možemo da pogodimo otvorenu trojku?
90% naših pogođenih trojki ove sezone su iz trka, iz bloka, iz naskoka... otvorenu ponekad pogodi Smajli ili Kaminski, ostali ne pamtim.

Ne citas…

Ja nisam rekao da smo mi u tim utakmicama bili top, vec da sko na ovoj delovali solidno… jebote meni… ima li pravo da ne mislim i ne pljujem igrace kao svi, bar posle ove utakmice

Bez Pantera, bez Trife koji je u dobroj formi, bez Alekse koji je povredjen, posle ultra zajebanog duplog kola…
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Никако не могу схватити игре Јарамаза и Данила, ок не иде у нападу, па гризи јебено у одбрани, пробај неку агресивност, два фаула имамо Анђуша прати хрта десет метара и гледа га како лагано поентира испред њега.
Срце ми прескочи сваки пут кад Камински искочи у одбрани, покушавамо од њега направити Лесора, ал' не иде.
Шта је ту је, идемо даље.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ko je reko da menjamo?

Ali sigurno ne "uzivamo u procesu", i svakako sme da se kaze kad je nesto lose, a ovo je prilicno lose.

Sledi kljucan period kad budemo veci deo vremena u Bg-u, verovatno vise vremena za treninge.

Pa ti nemoj pratiti ako ne uzivas u procesu… ne znam sta drugo da kazem, ali isto onda tako nemoj ni da se javljas ako ova ekipa ikad proigra
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
U poredjenju sa Megom i Igokeom veceras se nisam iznervirao nesto preterano. Sto? Ne znam. Cekamo kapitena i oporavak ostalih. Da nas zaobidju povrede pa da vidimo kako ce to izgledati iz sedmice u sedmicu.

Da li je negde bila konferencija uzivo? Nisam nasao.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Kaze neko zapamtite sta ste pisali u novembru, pa ne pisemo mi kritike sto nam milo, nego sto su zaslužene. Ako budu u martu igrali kako treba pisacemo pohvale ako ne budu pisacemo kao sad. Ne racunam namerne provokatore.
Ne bole ni porazi ni neznanje, kolko boli kurcobolja, manjak energije, kao da nemaju kapi krvi u sebe, oni pogledi kao da su izgubljeni u vremenu i prostoru, kao da otaljavaju samo, nema gladi u njima, e to boli
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Dobra utakmica al da je septembar.
Našli smo pleja PJ.
Našli smo ko treba da leti Jare i Andjusa.
Našli smo centre, sasvim pristojne čak i više od toga.
Znamo ko jedini ima DNK Partizana i Grobara brat Zek.
E sad problem je sto će decembar a mi smo u najmanju ruku loši.
I da prokletstvo pozicije 3 i dalje traje. Kruc, Papa, Ponitka. Još je papa i najbolji bio.
Biće jebeno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kaze neko zapamtite sta ste pisali u novembru, pa ne pisemo mi kritike sto nam milo, nego sto su zaslužene. Ako budu u martu igrali kako treba pisacemo pohvale ako ne budu pisacemo kao sad. Ne racunam namerne provokatore.
Ne bole ni porazi ni neznanje, kolko boli kurcobolja, manjak energije, kao da nemaju kapi krvi u sebe, oni pogledi kao da su izgubljeni u vremenu i prostoru, kao da otaljavaju samo, nema gladi u njima, e to boli
Danas mozes da zameris sve al manjak energije posle jebenog duplog kola u EL ne mozes
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Koliko smo ih puta dobili u ABA do sad pred njihovim navijacima ? Istrazi pa pricaj ovako, sto nismo ih prosle sezone dobili ? Nemoguce je dobiti derbi u gostima. Istorija je pokazala i da budemo bolji bice sudije koje ce ih pogurati kao i uvek sto se desi. Ne znam sta vam nije jasno
Istrazio sam. I vjerujem Zeljku i igracima.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere
Debelo smo zasrali pocetak sezone pogotovu u abi, koliko god da imam razumevanja i strpljenja ovo mi se ne svidja u kom pravcu ide. Pehova ima u vidu povreda to stoji, nekada prosto ne ide i to se dogadja... Jos je rano da bi bilo sta bilo gotovo ali mora mnogo znoja i krvi da se prolije.
 
Top