Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Ja sam baš zadovoljan razvojem situacije.

Divna borba Crno-belih u poslednjoj četvrtini i uživanje je bilo gledati cigane kako ih je hvatala panika dok se razlika topila na samom kraju utakmice.

Inače sam veliki pobornik verovatnoće u sportu, odnosno toga da pri velikim brojevima stvari se na kraju ispeglaju tako da odgovaraju realnosti. Prošle sezone smo imali skor 5-5 sa njima, a nadam se da ove možemo barem do 6-4 u našu korist. Što bi značilo da u Best-of-Five seriji nema šanse da nas dobiju (da mogu, već danas bih otpisao potpuno nevažno takmičenje po budućnost kluba, kao što je domaći kup).

A isto tako, nadam se da smo ovim porazom u prvoj od 3 vezane gostujuće utakmice ispucali svu negativnost i izostanak sreće i da smo spremni naredne nedelje da se vratimo u Beograd sa minimum jednom, a zašto ne i obe pobede u EL. :)
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
O sudenju je izlisno trositi reci. Svima je jasno sta se desavalo. Ako je neko kriv za ovo veceras, to je Zeljko, prestanite pljuvati igrace. Ima ih 15, nema niko ko je izrazito los, izvoli nadji 8-9 njih koji nece dozvoliti 54 poena za poluvreme. Pa jebote nisu NBA ekipa ili Real. U kupu tek sta da ocekujemo od sudjenja? Spremi kompilaciju svih utakmica u prethodih X godina sa polivanjem urinom i drmanjem koseva...

Oni znaju da im nece biti svirani faulovi, i dobili su instrukciju da nas tuku.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
А извини, шта то ја нисам заслужио? Ја своју верност показујем деценију и дуже куповином сезонске улазнице, за себе и сина. Шта не заслужујем? Знаш колико ме заболе што се ви увредите кад неко прозове Жељка Обрадовића?! Да, сматрам да је најодговорнији за то што екипа целу сезону овако улази у гро мечева. И, зашто је то страшно, јесам ли прекршио неко правило, смем ли да кажем шта мислим? Зашто скачете сви као чопор кад се спомене кривица тренера?
Jesi. Vređaš ceo Forum.
Zbogom
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
А извини, шта то ја нисам заслужио? Ја своју верност показујем деценију и дуже куповином сезонске улазнице, за себе и сина. Шта не заслужујем? Знаш колико ме заболе што се ви увредите кад неко прозове Жељка Обрадовића?! Да, сматрам да је најодговорнији за то што екипа целу сезону овако улази у гро мечева. И, зашто је то страшно, јесам ли прекршио неко правило, смем ли да кажем шта мислим? Зашто скачете сви као чопор кад се спомене кривица тренера?
Kazi sta oces ko ti brani,meni zao Zeljka da svako ima pravo da obrise kurac o njega
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Imali smo svi (s razlogom) visoka očekivanja nakon prošle sezone, ali mislim da ovu sezonu možemo lagano da opišemo. Da ne pišem o EL gde nije mesto, ali tu je nerealno očekivati išta sem borbe za deseto mesto, a i ABA će nam, kako stvari stoje, biti vrlo teška misija.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
I da: ovaj što kažete ovde, Partizanovac, Srdjan, komentator, včrs. sam baš obratio pažnju, i posebno u odnosu, na onog drugog, što je po difoltu, jelte ciganin, što se i gluvom da primetiti, izuzetno je "profesionalan". Pa eto: Mogu li ja ovde da ga profesionalno oteram u p.m. ?
Marš bre, seronjo u p.m. !!!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
А извини, шта то ја нисам заслужио? Ја своју верност показујем деценију и дуже куповином сезонске улазнице, за себе и сина. Шта не заслужујем? Знаш колико ме заболе што се ви увредите кад неко прозове Жељка Обрадовића?! Да, сматрам да је најодговорнији за то што екипа целу сезону овако улази у гро мечева. И, зашто је то страшно, јесам ли прекршио неко правило, смем ли да кажем шта мислим? Зашто скачете сви као чопор кад се спомене кривица тренера?
Svi mogu da budu krivi, samo Željko ne.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Finale ABA je trenutak istine za Zeljka i cijeli projekat njegovog povratka (tako se cini u ovom trenutku). Moramo da iscupamo tu jednu pobjedu u finalu kad oni budu domacini.

Jedina solucija u kojoj to nije najvaznije, je da osvojimo evroligu ove godine.

Moramo se spremiti za najveci glib i svaki moguci scenario za finale ABA. Ako treba svaki dan da se nasi pripremaju po malo za to, neka pocnu.

Dodatno, ovakvi ulasci u utakmice je zadnji cas da se promjene.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Psovanje i provociranje članova
Jesi. Vređaš ceo Forum.
Zbogom
Капирам да имаш 12 година, тако да нећу улазити у даљу препирку.
И само да се зна, за дежурне који пишу како сам се тек сада појавио, тек ми је истекао бан, који сам, гле чуда, добио после најгнуснијих псовки и вређања неких чланова.
Само се надам да ће сви који су то вечерас поновили бити одстрањени, као и ти с њима. Ако је забрањено коментарисати, критиковати, реците онда. Али, онда не продајте причу о томе како сте другачији од цигана.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
ja ne znam do kada ce vas biti vecina sa komentarom dobicemo ,cekajte maj,mart,jun,jul ..ma dobijamo u finalu...
10 godina nismo dobili kao gost i 10 godina vrtite istu pricu...kada je dosta?
domaci teren u ovoj ligi garantuje osvajanje titule i to je tako i bice tako...ako vam treba 10 godina da to shvatite jbg,a onda kada shvatite onda kazete ma ja hocu u top8 ,f4 i slicno....Ljudi nismo tim sa A licencom i ako ne osvojis ligu ne igras EL..prosto i jednostavno...a mi smo ovde sklopili ekipu koju ne interesuje Aba liga i to je dokazano i to je sramota ...imas novajlije koji ne doprinose,a to prosle god nisi imao i iz tog razloga svaki pocetak u el nam je los,a i stari igraci su se stopili sa tim nekako...panteru def ne odgovara ova ekipa za razliku od prosle gde mu je uloga bila dosta drugacija...i pored toliko plejeva ti i dalje nemas igraca koji probija prvu liniju,,igra nam se sastoji iz poludistance ispod kosa ako uspe i trojka ako ide...ulazi nista
i sts ako ne dobijemo i ne igramo evroligu ? Jer ti znas jebeno dje zivis i protiv cega se mi borimo il vam treba jebeno crtati svaki put zato stoo vas jebeni iq nije u stanju da procesuira ?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
И да у прошлом посту сам заборавио похвалити Каминског, каква рола, каква партија, човјек све види на терену, сјебали су му барем 3 аистенције а сами као духови били.
У одбрани са њим играмо без искакања и преузимања (по цијену фаула) и ријешили смо и тај проблем, а са временом ће се можда и то промјенити.

Смајли за ову ролу данас би требао да заузме Тристанову позицију на једно 20 утакмица.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
А извини, шта то ја нисам заслужио? Ја своју верност показујем деценију и дуже куповином сезонске улазнице, за себе и сина. Шта не заслужујем? Знаш колико ме заболе што се ви увредите кад неко прозове Жељка Обрадовића?! Да, сматрам да је најодговорнији за то што екипа целу сезону овако улази у гро мечева. И, зашто је то страшно, јесам ли прекршио неко правило, смем ли да кажем шта мислим? Зашто скачете сви као чопор кад се спомене кривица тренера?

Zabole te sto nekome na Patizanovom forumu smeta da cita o trpanju muda u usta Zeljku Obradovicu?

Isticanje misljenja nije zagarantovano pravo, vec privilegija koja nam je data, a koja isto tako moze biti ukinuta. Nadam se da ce moderacija tvoju razmotriti. Tu cu stati, da ne bih i sam zaradio ban.


EDIT: Evo, jos par konstruktivnih kriticara se javlja. Matematicki fenomen je da se broj Partizanovih poraza u sezoni nekako geometrijskom progresijom poklapa sa brojem upisa pojedinaca...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Velika šteta što ulazimo u utakmice sa -10 ili -15 poena i onda jurimo.

Koliko god ona fraza "plej razigravač" bila sprdnja ja mislim da nama treba neko ko može da probije unutra, da proba da razbije odbranu, da ekstra pas ili napravi pik. Bez takvog igrača nama je napad vrlo statičan, nema ko da proba na ulaz, da iznudi faul ili malo napravi pometnju u reketu. Imali smo 3 takva koša za celu utakmicu.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
I da: ovaj što kažete ovde, Partizanovac, Srdjan, komentator, včrs. sam baš obratio pažnju, i posebno u odnosu, na onog drugog, što je po difoltu, jelte ciganin, što se i gluvom da primetiti, izuzetno je "profesionalan". Pa eto: Mogu li ja ovde da ga profesionalno oteram u p.m. ?
Marš bre, seronjo u p.m. !!!
Dobro barem nisi gledao smrad92. Šta je ono cigansko govno pričalo auuu. Dva komentatora dva Cigana, da truju narod preko nacionalne frekvencije.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Finale ABA je trenutak istine za Zeljka i cijeli projekat njegovog povratka (tako se cini u ovom trenutku). Moramo da iscupamo tu jednu pobjedu u finalu kad oni budu domacini.

Jedina solucija u kojoj to nije najvaznije, je da osvojimo evroligu ove godine.

Moramo se spremiti za najveci glib i svaki moguci scenario za finale ABA. Ako treba svaki dan da se nasi pripremaju po malo za to, neka pocnu.

Dodatno, ovakvi ulasci u utakmice je zadnji cas da se promjene.
Zeljko se vratio da osvoji evroligu, a ne da se jebava sa umobolnicima iz ciganskih rupa koji iza sebe imaju citav drzavni aparat. Uostalom, on je prosle godine silovao citavu cigansku drzavu, tako da je projekat vec uspeo
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.239
Локација
Humska 1
Срам вас све било који вређате мене. Шта сам вам урадио, кога сам извређао??? Смем ли да напишем шта мислим, да ли је у реду да имам став који је различит од вашег?!
Зато нам и јесте тако. Жељко и играчи су свете краве, фудбалере и остале можемо да мажемо изметом.
Ko kaze da ne smes da mislis? Ali i to sto mislis mozes i da proveris. Eto za pocetak nam ovde odgovori koliko utakmica smo dobili protiv cigana sa Lesorom i Eksumom u ekipi na gostujucem terenu (zbirno ABA i EL tokom cele sezone, ukljucujuci i plej of a ako te ne mrzi dodaj i Kup u Nisu).

Naravno da ne treba niko da te vredja.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Pre cemo ove godine osvojiti evroligu nego aba ligu tesko se pobedjuje u gosie nazalost treba da si dve klase bolji a bez podrske svojih navijaca to je veoma veoma tesko. Daj boze da gresim to je to. Zeljko je gospodin covek hvata me strah da ne vidi koliko je sati i da napusti srpsku kosarku.
 
Top