Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ajde da brojimo mrtve i ranjene na kraju sezone?
Ne valja, ali moramo da se nadamo da će biti bolje. Jednostavno, ne znam ko bi drugi mogao da napravi nešto osim našeg Željka.
A ako u aprilu dobijemo A licencu ove utakmice u poslednjih 10 dana će biti samo neka stara mrlja koju niko neće ni primjećivati...
Ne zanosite se, A licencu necemo dobiti. Verovatno nikad. Trazi se uspesan koncept takmicenja koji ce donositi velike pare. Mi sa svojim malobrojnim i siromasnim stanovnistvom nismo interesantni. NBA odlicno zaradjuje, a nemaju Partizan. Moze i EL bez ikakvih problema, jer nije stvar u Partizanu. I hoce, napravice oni to da bude masina za pare. A tad tu za nas nece biti mesta. Niti cemo ikome nedostajati. Tako da uzivajte ovo jos dok traje.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd
Pa nije da smo poznati po optimizmu, više ide pesimizam uz nas.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.605
Ne zanosite se, A licencu necemo dobiti. Verovatno nikad. Trazi se uspesan koncept takmicenja koji ce donositi velike pare. Mi sa svojim malobrojnim i siromasnim stanovnistvom nismo interesantni. NBA odlicno zaradjuje, a nemaju Partizan. Moze i EL bez ikakvih problema, jer nije stvar u Partizanu. I hoce, napravice oni to da bude masina za pare. A tad tu za nas nece biti mesta. Niti cemo ikome nedostajati. Tako da uzivajte ovo jos dok traje.
+1

Realno, po kojoj osnovi bi nama dali A licencu? I na 3 godine, a o stalnoj da i ne govorimo. Nemamo stalnog, bogatog sponzora, posljednjih 10 godina smo bili mahom prosjecan Eurokup tim, u 10 godina smo jednom osvojili nacionalno prvenstvo. Dvije godine smo ozbiljan klub, ali ako mi svi ovde znamo da je to iskljucivo zbog Zeljka, cije je ime kratkorocno privuklo sponzore i zahvaljujuci kome se stvorio hajp koji je rezultirao sa tih 17,000 sezonskih karata, dobrim dijelom zato sto nas 10 godina tamo nije bio i zato sto smo imali odlicnu proslu sezonu. A sta ce biti ako Zeljko ode? Hoce li biti sponzora, ili cemo zavisiti od milosti drzave koja ima svoju cigansku mezimicu? Da li bi bili i na nivou Albe i Asvela? Ako A licencu nismo dobili 2010, nakon skoro 10 uzastopnih domacih titula plus isto toliko titula ABA lige, plus pet uzastopnih plasmana na TOP 16, plus tri uzastopna plasmana u TOP 8, plus jedan fajnal for...I onda su nas otperjali i rekli "ne budalite, kakva A licenca". Ah da, najbolja publika i promocija kosarke? Da se guzonje iz Evrolige cesu po dupetu zbog toga, ne bi im EL igrali Asvel, Alba, Monako i Bajern sa svojim pozorisnim publikama u polupraznim dvoranama.

Prema tome, nemojmo sanjati. Najbolje cemu se mozemo nadati je da cemo, dok je Zeljko tu i dok hajp traje, biti na vrhu liste kandidata za specijanu pozivnicu. Prema tome, kao sto covjek rece...Uzivajmo dok traje.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
A licenca trenutno deluje kao sargarepa na stapu, taman da se dohvati neko je izmakne. Elem setimo se kada je bilo Zenit vs Partizan wild card, dobio je naravno Zenit. Sto @Van Der Berg pomenu sve ono sto smo radili u prvoj dekadi 2000-te nije bilo dovoljno. Licno ja ne verujem da cemo je dobiti, sto naravno ne znaci da nemam zelju da se to dogodi. Zeljko jeste najvece ime u evropskoj kosarci, al opet pitanje koliko je "mocan" da na to svoje ime izgura A licencu za klub.
Aba liga tek zbog brloga u kome se nalazi i ljudi koji su poslusnici samo postavljeni da klimaju glavom i aminuju odluke coravog tek nema ni kredibilitet ni bilo kakav osnov da dobije nesto vise od wild card-a. Daj Boze da gresim sve ovo sto sam napisao i da se na jesen sepurimo sa bilo kakvom licencom(mi kao klub da se razumemo, ne aba brlog), ali mislim da je to mrka kapa.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ne zanosite se, A licencu necemo dobiti. Verovatno nikad. Trazi se uspesan koncept takmicenja koji ce donositi velike pare. Mi sa svojim malobrojnim i siromasnim stanovnistvom nismo interesantni. NBA odlicno zaradjuje, a nemaju Partizan. Moze i EL bez ikakvih problema, jer nije stvar u Partizanu. I hoce, napravice oni to da bude masina za pare. A tad tu za nas nece biti mesta. Niti cemo ikome nedostajati. Tako da uzivajte ovo jos dok traje.
Evo tolike su godine imali da naprave tu mašinu koja pravi pare, i ništa. Mislim, možda grešim u proceni, ali takav je moj utisak. I ovo sa Dubaijem (ako prođe) će biti jednokratno, nikako stabilan sistem.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Jedina ali jedina dobra stvar u ovome je što se nismo vratili i pobedili da se opet zamaskiraju mane nekom pobedom. Sad se ogolilo pa ili je pobeda ili propast.
Nadam se samo da neće krivica pati na neke marginalne likove tipa Anđušić je ceo tim igra podjednako loše
Prema svim statističkim parametrima smo bili bolji (asistencije, skokovi, izgubljene/ukradene lopte, 25 šuteva više) osim u procentu šuta. Sa 20+ šuteva više, trebalo bi da dobijaš utakmicu sa bar 15ak razlike (Monako)... Sad ja nisam pametan šta će to pokazati... :)
Ali se jako slažem sa tobom da je dobro da smo ovo izgubili sada. Ako ima šanse da ovo bude neki povod za nešto, neku reakciju, sada je bio poslednji voz...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.265
Reaction score
6.977
EL nije od juce, nikada nije bila i nikada nece ni biti masina za pravljenje para, jer bukvalno kosarkaska publika je 50 puta malobrojnija od fudbalske. Amerika i NBA su nesto drugo, EL nece biti nikada ni djelic NBA, pricam o finansijama, o kvalitetu mi je tesko pisati, obzirom da je meni NBA smijesna sa onim duplim, nosenjoma, osmokoracima itd, mada igraju atraktivnu i pet puta brzu kosarku od svih EL ekipa.
 
Top