Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ne smem da pomislim sta bi bilo da smo ispustili ovo. Raduje budjenje Kabokla i Andjusica,ocekujem od istih igraca da rese i Olimpiju! Ima dana za trening, idemo u Milano da iscupamo pobedu.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Mnogo čudno drugo poluvreme, neobične petorke na terenu, još čudnije pojedinačne odluke igrača, stekao sam na momente utisak kao da želimo da izgubimo. Ali eto dobismo ovo, dovoljnom razlikom, ali svakako odbrana nikako za pohvalu, tako da ipak je do nas (i sudija). Mnogo problema u gradjenju koša, uopšte neki igrači ne prate igru. Šta da se radi, na kraju krajeva bitna je pobeda. Videćemo kako ćemo sa Armanijem, mogu se oni dobiti, ali moramo i mi biti na visini zadatka.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.213
Zasto lako kada moze slozeno i neizvesno umesto da ih ponizimo i da im vratimo za sve bolne poraze od njih mi umalo da izgubimo mislim na raliku od 4 poena za poraz u Ljubljani. Ima igraci koji ili ne mogu ili ne moze da ispune zahteve trenera.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Šta bre kukate? Dobili smo 8 razlike u pozorišnoj atmosferi, odigrali ubitačno poluvrijeme, jbg krenuli da padamo pa hijene od sudija namirisale krv i krenule da ih guraju. Jeste vi vidjeli odlučujuće podbacivanje na kraju utakmice? E to je slika i prilika ove lige.
Kakvi smo mi navijači bili igrači su nam pružili fantastičnu utakmicu...
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Zelim da ovakve timove dobijemo +50 ali jebi ga.Mi damo 42 u prvoj i onda da se sto pre zaborave zadnje tri četvrtine.Pobjeda se piše sto je vazno i da smo ostali svi zdravi jos vaznije.
NAPRED PARTIZAN
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Samo licenca nas spasava. Ne moze se protiv sudija. Tedeskom preko 40% prihoda zavisi od Srbije, Bokan bez udbe ne bi postojao. Nemamo saveznike u abi i to je tako. Nemojte ocekivati nista dobro od sudjenja dok je ovakva politicka situacija. Ostoja ne moze nista da uradi, zato sto je ustrojen i sto nikad nece krenuti djonom. Tako je kako je.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Bili smo bolji samo prvu četvrtinu..i svaku sledeću izgubili..od najgore ekipe Eurokupa.

Da nas bezobrazno kradu nije ništa novo,krali su isto i prošle sezone ali smo imali i pored toga energetski pristup i agresivnost kroz celu utakmicu i ipak uglavnom dobijali lagano ove ABA pacere..sada se gasimo kada nas stoka pocne da sakati, zašto, jebem li ga..nemam pojma..možda je i igračima pukao kurac više, jer se više ne zna gde nas više kradu u Euroligi ili regionanom milju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Утакмица без стреса. Лагано отаљавање посла, са покушајима неких комбинација.
Надам се да ћемо у наставку сезоне више користити овај пресинг, мноштво украдених и за мало украдених лопти.

Жељко укочио Алексу иначе би опет ишао на 30, ваљда је за Милано сачувао барем 20 :D

Ови ликови су одвратнији од цигана.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.545
Reaction score
3.829
Локација
Beograd
jel znate koja je razlika izmedju nasih kosarkasica i nasih kosarkasa ?

kosarkasice imaju muda.
A ti si stvarno zreo za ban, ako nista drugo za ovo vredjanje igraca s obzirom da si ih ovim nazvao bezmudim.

Moderacijo dokle da ovo citamo. Jel bas moramo da koristimo ignore ili cete konacno reagovati na ove bljuvotine kvazi navijaca Partizana?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Mrzim ove mutante skoro kao cigane.. dobro ne baš, cigani su na prvom mestu, pa jedno 5 mesta prazno pa onda ovi..
Sta smo mi uradili posle onakvog prvog poluvremena, meni nije jasno :confused:
Jedino objasnjenje je da je Želimir nešto isprobavao i imao neke zadatke i plan igre koji je za ubuduce uvezbavao.

Sudije po zadatku kao disciplinivanje za ono nase trazenje izuzeca pudlicunih sudija.
 
Top