Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Ne kontam ovo? Milion + je sedam cifara
Mislim da je aludirao na to da je precenjen, odnosno da ne vredi toliko koliko kažu da je plaćen.

Tristan je ofanzivno ubedljivo najveći potencijal u ekipi (bio). Prototip je savršenog današnjeg NBA igrača. Visok 213 cm, izuzetno mobilan, kad ga stisnu tamo sa individualnim treninzima biće atleta, dobar osećaj za ofanzivnu igru, sjajan šut sa tom visinom i rasponom ruku. Lagano može da igra kao bek (krilo) šuter, ili sa loptom u rukama da kreira i da završava na obruču ako napreduje fizički, a hoće. Nažalost, nema vremena u evropskoj košarci da se on razvija i postane najbolje krilo u EL, taj luksuz je i te kako dostupan u NBA-u. Ostaje mu samo da vredno radi, predviđam da će većinu svoje karijere da provede u NBA-u.​
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Ne kontam ovo? Milion + je sedam cifara
Нисам могао да верујем да је НБА клуб платио толико за обештећење драфтованог играча. И то за Тристана и то након што је прошло пола текуће сезоне. А обашка то што је Остоја написао да је седмоцифрено, то се не ради осим ако си шибицар као што је он.
Едит: и занима ме је л' опростио дуг? И ако јесте, колико.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Malo paradoksalno, ali Tristan je igrac koji nikad ne moze postici potencijal u Evropi koji moze u NBA. Tamo je savrsena klima za njegov ocigledan talenat.

Tesko da ce biti neko lice fransize, ali ocekujem da ce imati ugovor u NBA dugo godina. Da igra u Megi trpao bi po 20 poena po utakmici. Koga bole koliko je potrosio lopti i sto se drzi za stojka u odbrani.

Neka mu je srecno, i da nam donese mnogo radosti u reprezentaciji. Pre svega jedan, cini se, dobar momak. Pozeleo bih da nam se nekad u zrelim godinama vrati, ali mislim da taj film necemo gledati.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tristan je najveće obeštećenje koje smo dobili u poslednje vreme i jedno od najvećih ikad ne znam čemu podcenjivanje.
Dečko je vrhunski napadački talenat i nedostaje mu pre svega šut van balansa iz driblinga da bude napadačka mašina.
Grobari bi da se jebu a da im ne uđe. Da igraju klinci al da se ne gubi i da ne trpe rezultati. I ako se klinac bori onda je netalentovan ako je talentovan onda se ne bori.
Sad se balavi za Vanjom jebana mu majka uzduž i poprečno.
Da je malo zdravija sredina kao sto je recimo Bajern ima on bi imao veću minutažu i ozbiljnije brojke
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Bajern nije malo, nego mnogo zdravija sredina :D

Za ostalo sam saglasan. Gre'ota sto nije bilo vise sanse. Pre bih njega gledao nego pojedince.

Sad je kasno.

Ocekivano u NBA, pisao sam da ce ici tamo bez problema.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
108
Reaction score
327
Tristan je najveće obeštećenje koje smo dobili u poslednje vreme i jedno od najvećih ikad ne znam čemu podcenjivanje.
Dečko je vrhunski napadački talenat i nedostaje mu pre svega šut van balansa iz driblinga da bude napadačka mašina.
Grobari bi da se jebu a da im ne uđe. Da igraju klinci al da se ne gubi i da ne trpe rezultati. I ako se klinac bori onda je netalentovan ako je talentovan onda se ne bori.
Sad se balavi za Vanjom jebana mu majka uzduž i poprečno.
Da je malo zdravija sredina kao sto je recimo Bajern ima on bi imao veću minutažu i ozbiljnije brojke
Jebiga ne ide i zdrava sredina a ova atmosfera. U zdravoj sredini ne biva 20 000 godišnjih karata sa vurst kobajama u ruci a da imas ovakvu atmosferu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Ma monSi je čuo priče iz svlačionice da ide Tristan pa se smorio. Veliki udarac za svlačionicu i klub. Moralo je da se dobije barem 800k. Kako će sada Željko bez njega u Aba...?
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
108
Reaction score
327
Nije se video ozbiljan napredak kod Tristana za svo ovo vreme. Ni u jednom elementu nije napravio drastične korake.
Sve ovo ne znaci da u nekoj megi ne bi imao 20 poena, 10 skokova i da ne bi na velika vrata otisao u nba.
 
Top