Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1

Evo sta znaci. Nasi su tamo imali neke sastanke tehnicke prirode a usput je ocigledno i mocart posetio prostorije.

Obavezno procitati. Kolika je velicina Zeljko bar ovde nikog ne moze i nece iznenaditi ali bi izdvojio ovaj deo pa neka shvati ko kako zeli:
Na istom spratu su i ljudi zaduženi za društvene mreže Evrolige... Bila je to idealna prilika da saznamo ono što je svima u Srbiji jasno."Kada god nešto postavimo i objavimo nešto vezano za srpske klubove, reakcija navijača je neverovatna. Najviše interakcija dobijamo, posebno sa Partizanom. To je nešto neverovatno. Atmosfera u Beogradu je zaista nešto što svi obožavamo", poručuje nam jedan od radnika.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Mali problem sa druge strane je što ako nama uskrate i ovih 4-5 miliona morali bi drugoj strani da uskrate mnogo više jer će biti previše očigledno da se trpa samo u jedan klub.
Знаш ли колико то њега боли курац! Добили су преко КСС-а 4,5 милиона. Увек нађу начин, изговор и оправдање. И онда када нам дође продаја сезонских, кукњава што су скупе карте. Кад би дао Бог да се приватизујемо и да нам се са "помагањем" скину с курца. У том случају нам ни динара од њих не треба.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Oće doći organiminizovani včrs? Mislim odmorili su valjda od derbija...
Mada imaju dve u EL u tri dana, neće da imaju oni snage za to ako se ovde istroše...
Kako mi jedan od najvrenijih jedared reče: "Ne idemo mi zbog protvinika, nego da gledamo Partizana."

Šta ja znam, igračima bi možda značilo, al dobro...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.401
Знаш ли колико то њега боли курац! Добили су преко КСС-а 4,5 милиона. Увек нађу начин, изговор и оправдање. И онда када нам дође продаја сезонских, кукњава што су скупе карте. Кад би дао Бог да се приватизујемо и да нам се са "помагањем" скину с курца. У том случају нам ни динара од њих не треба.
Daj reci vise sta je sa svlacionicom? Prokisnjava?
@Alfred the Great idu sutra na fudbal
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
A da , pa to ih opravdava....

Bojkot nije doneo ono što smo očekivali, Gmazura je i dalje u FKP...malo se omasovila gostovanja, podigao e moral navijača, i pored toga smtram d aje ispravno to što rade.
Ali i znam da mi ne bismo izgubili od Napretka da su bili na stadionu...

Koji je razlog polubojkota ili selektivnog plbojkota u ABA?
Dođeš na Ciganmalu i Futuru...a ne dolaziš na ostale?
Ispadne da "najverniji" dolaze na tekmu zbog rivala ne Partizana...i to dođu protiv najmrskijih rivala.
Što su dolazili na takozvani derbi u ABA, ako nisu dolazili na ostale tekme?
Tribina je prečudna...nikad ovako čudno stanje nije bilo...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.553
Локација
vaginamandibularia
Precudno je preblaga ocena, nazovimo stvari pravim imenom, cigansturama ne odgovara da Partizan ima punu podrsku na svakoj utakmici pa s toga ocigledno neko na tribini ne zeli da deli narod. Mislis da su ljudi maloumni pa ne vide da je bojkot kurac? Neko je u dilu iz politickih, poslovnih ili verovatno oba razloga i klub ispasta zbog toga.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.792
Prvo, kao sto rece kolega, nadam se da se Zek uspio oprostiti sa ocem. Prosle sezone Danteu, sad njemu. Vi sto imate IG, uputite mu, a vjerujem da hocete, saucesce svih nas. A u hali ne sumnjam da ce dobiti podrsku.

Drugo, stvarno se nisam nadao ovome. U kakvom smo trenutno momentu, vec sam bio spremio zivce na novi trening, kad ono, stress free. Svaka cast svima koji su igrali, posebno na energiji koju su odrzavali i dodavali tokom cjelokupnog meca. Bravo!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Лак противник и поново милион глупости, од испадања лопти, промашивање зицера, Јаре слободна, Понитки свира фаул и он умјесто да је баци према кошу баца је нигдје.

Јасно је да овај тим а и појединачно играчи не пружају ни 60% онога што могу и знају, да ли ће и кад ће пред нама је.
Фино би било да крену од уторка.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Nesto se nadam da bi ova govna mogla da ispadnu. Ako Vojvodina osvoji Aba2, trebalo bi sa njima da igra baraz, obzirom da su poslednjeplasirani tim iz Srbije. A iskreno nemaju pojma
Sto bas Vojvodina? Trenutno su Zlatibor i Spartak ispred, Spartak sa ogromnim ulaganjima ima veliki interes da osvoji. U nastavku sezone Spartak je pojacan nasim Vil Mozlijem.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Lepa pobeda, rutinska.

Hvala Zeku na tome što je igrao protiv Barselone uprkos porodičnim problemima. Nekad zaboravljamo da su momci otuđeni od familije i da je veliki pritisak oko njih stalno i treba se ceniti taj pristup koji apsolutno nije bio neophodan i verujem da niko ne bi prigovorio da ga nije bilo u Španiji. Nadam se da će publika to prepoznati i dati mu podršku.
Saučešće zbog odlaska oca.
 
Top