Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.605
Za razliku od Ćore, mi nemamo kompleks malog kluba i državnog mezimčeta iz predgrađa kojem se namiještaju domaće titule, a u Evropi služi kao Kanta za napucavanje. Prema tome, nemamo potrebe da napumpavamo brojeve da bi odali utisak velikog i bitnog kluba, jer o našoj veličini i važnosti govore rezultati, igrači i treneri koje smo izbacili. Razlika je očigledna. Samo opušteno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Zato će im za derbi i kavez biti veliki. Šteta .
Taman je počela da se pravi neka sinergija medju svim navijačima ali ne da gazda.
Ne znam ko bi normalan posle svega otišao na jug.
Neka poruka za grafite… ništa .
Od kad oni uopste prate Aba ligu?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.083
Reaction score
14.382
Локација
Kipar
Ono sa Radjom je bila bas dobra ideja, goruce pitanje koje je trebalo resiti. Svaka cast.
A bilo je u proslosti jos boljih ideja kao onomad kada se Tadicu skandiralo da umre i spase Srbiju a da dodje vucic patriJota da nas pravo spasava. Uf kad se samo setim, to je bila akcija svih akcija.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Hahaha koji si ti car. Pusti ti neki tviteras buvu ,odmah prpa :D
Znaš kako, kad pričaš iz pozicije snažijeg onda je lako šalite se sa ljudima. KK Partizan je probao da napravi nešto normalno što će odskakati od nacionalističkih istupa u regionu. Na taj način je privukao ne samo našu najvjerniju publiku nego i novu, mnogo djece, žena, stranaca. Naravno da ima tu i pozera i tik tokera, koja je vjerovatnoća da ih u današnje vrijeme nema u 20000 ljudi? Oni su svi dolazili i dolaze zbog prvenstveno mirne atmosfere i naravno Partizana. I tribina je tu odigrala lijepu ulogu sa pjesmama, koreografijama u Evroligi. To je našem klubu jedan od najvećih aduta za dobijanje bilo kakve duže licence pored ŽOCa. E sad, očigledno je da na tribini ima dosta nacionalizma i potrebe za pokazivanje drugim grupama kako smo i mi Srbi, a najviše da bi se vjerovatno izbjeglo zajebavanje od druge tribine. To bi mi prije 10-20 godina bilo razumljivo kao reakcija. Ali sad, kad treba da se vidi da li imamo potencijal za neku veću priču, ulaziti u svađu i prozivku između simpatizera i navijača je malo je reći glup potez. Svi znaju šta se nekad dešavalo na stadionu, sad je ova situacija dovoljna da ljudi razmisle da li djecu da dovode u Arenu. Dolaze vjerovatno najvažniji izbori u poslednjih 12 godina i to svi znaju. Zašto bi neko ko želi samo da vidi Žoca i Partizan sa djecom i ženom, rizikovao da slučajno upadne u proces "disciplinovanja" simpatizera?
A kao posledica toga može da bude još lošija stvar, slabija posjeta sledeće sezone i odustajanje od EL Partizana.
Ako je ona parola i vikanje bilo iskreno onda je tribina to mogla fino Ostoji da kaže da im se ne sviđa i da se sve riješi van arene. Ne može i jare i pare jer najčešće ne bude ni jedno. Ako se razmišlja da je Partizanu mjesto u EL i da je tribina ponosna na to, onda mora i ona da brine o tome da Partizan stvarno ostane u EL. A ako misle kao oni drugi da je to samo NATO zavjera da bi se umirio narod a opet dolaze samo na te utakmice, onda ne znam šta da kažem. Znam samo da sam protiv Valensije prvi put pomislio da ću razmisliti o sezonskoj karti, a znam da nisam jedini.
I da ako je tribini jedini argument da simpatizere hvata prpa od njih, pa tu nije ništa novo i spektakularno otkriveno. Da li je za Partizan bolje da se izbjegnu takve stvari to je samo pitanje koje se postavlja? Navijači, huligani, vladaju na tribinama, ali ako postoje naznake da će se pribjeći disciplinovanju onih koji se ne osjećaju tako, onda je lako, izvini ŽOC ali ovo je ipak za mene samo košarka.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Najgluplja stvar koju je neko izmislio je taj izraz "simpatizeri". Ne postoji nigde drugo u svetu. Doslo od nacionalisticki orijentisane tribine koja ima vecitu potrebu za delenjem u kaste, grupe, klanove, da se zna ko je ko, i ko je sta. Genetika, religija, odakle ti potice prezime i slicna nacisticka sranja. Cepkanje i delkanje, zarad pojedinacnog osecaja posebnosti pojedinca zbog pripadanja necemu drugom. I onda je to jedna lepo definisana masa za upravljanje. Ali to nije nista novo. Cak mislim da si cigani prvi poceli svoje da nazivaju simpatizerima a da su ovi nasi intelektualci to prihvatili. Ne bi me cudilo da je tako, prilicno sam siguran da sam to prvo kod njih cuo.

Naravno, ako vec postoji zelja za distinkcijom izmedju organizovanih (placenih, upravljanih?) navijaca i navijackih grupa na navijackoj tribini i ostalih navijaca koji dolaze na utakmicu onda ove na juznoj tribini unapredis sa nekim nazivom kao sto je tifozi, huligani, mozda i Grobari? Ali naravno kod nas se moralo ici u drugom pravcu unizavanja vecine navijaca u areni/stadionu degradirajuci ih u simpatizere. Ako se vec islo u tom pravcu, mogli su ih prosto nazvati gledaoci. Ali posto smo prethodno razradili genezu ovakve podele, onda verujem da je jasno zasto su ih degradirali u simpatizere. Stvara se zelja kod nekog debilastog klinca da ne bude simpatizer nego da ga zovu navijac. Dabome! Kud ces vise u životu! Sto je prilicno bezobrazno manipulisanje tim klincima. A i prilicno je uvredljivo prema nekome ko plati sezonsku 600 EUR, a ovaj ovamo ulazi na mufte, inace ne bi ni dosao na utakmicu da mora da plati ulaz. No dobro...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Dotakli smo dno kao narod cim se veruje svemu i svakome na drus.mrezama.... eeee neki lik napise kao pazite se i sad ovde rasprava i napusavanje. Lik bez imena, bez pratioca bez icega zivog napise glupost i neko se ovde uhvati za to i sad cemo da obrnemo jos jedan krug rasprave? Voimjaoca sta vam je vise? Niti ce neko ubediti ove sa tribine da ne pevaju protiv radje, ustasa, turaka, niti ce tribina ubediti nekoga da im se ne zvizdi ako pevaju to.
Jbt moje dete od 12 godina je shvatilo iz prve sve kad sam mu objasnio sta se desava a ovde ljudi u godinama se prave mutavi, kao da u zivotu nisu bili na utakmici. Taj neki "nacionalizam" zivi na svakoj tribini, cak i jebeni frimasi imaju nacionalisticke ispade. Ne znam koje to sezone se nije pevalo protiv ustasa, turaka, nekih pojedinaca, za Ratka Mladica, Karadzica i ostale? Evo ja mogu da kazem da svesno pratim Partizan 20+ godina i da ne znam jednu sezonu da nije bilo ovakvih ili slicnih navijanja ili ispada, u zavisnosti kako ko gleda na to? Ko hoce peva, ko nece ne mora. Ko hoce na Jug docice, ko nece nece i to je to. Zar na forumu treba da raspravljamo o ovome danima, nedeljama?

Jbt neki nebitan lik izneo svoje debilno misljenje sa sve poredjenjem sa ciganima i konstatacijom "da je vreme", a garant ima maks 3 utakmice ove sezone u "nogama", kao i svaki pravi navijac iz online sveta..... Boze me sacuvaj takvih Grobara i Partizanovaca. Dodjite na utakmicu, podrzite Partizan
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.628
Lik bez imena, bez pratioca bez icega zivog napise glupost i neko se ovde uhvati za to i sad cemo da obrnemo jos jedan krug rasprave?
Meni je ovo vrlo "logično". Cilj je da se ljudi odbiju od hale i Partizana, kao što je to već bio slučaj u prošlosti kada se šamaralo po Pioniru. Sve se planski radi, sa najvišeg nivoa. Cilj je da se Partizanu izbiju iz ruku najbitniji argumenti kada je dugoročna EL u pitanju i da se vrati u isti mulj u kome domaća govna vole da plivaju.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
123
Reaction score
582
Ne znam koje to sezone se nije pevalo protiv ustasa, turaka, nekih pojedinaca, za Ratka Mladica, Karadzica i ostale?
Al zato znamo koje sezone se nije pevalo protiv izdajnika sa te strane (ah da, dodji brate pa povedi, nece brate niko da te dira veruj mi). Kao da ti za to treba vodja uopste. Mnogo je lepse kad se integrise covek medju slobodne ljude na istoku/zapadu, jer je napeto kad ti sloboda svega zavisi od ljudi s fasciklama u fiokama koje cekaju pogrešan potez da budu aktivirane..
Verujem i da ce Hilu koji je bio na prosloj utakmici posvetiti parolu, obzirom da je ucinio dobrog za Srbiju skoro kao Radja.. (dodji ti brate pa napisi parolu Hilu).
Smaracke teme doduše koje nemaju mnogo poente ipak, niti ce iko promeniti svoje vidjenje stvari
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Meni je ovo vrlo "logično". Cilj je da se ljudi odbiju od hale i Partizana, kao što je to već bio slučaj u prošlosti kada se šamaralo po Pioniru. Sve se planski radi, sa najvišeg nivoa. Cilj je da se Partizanu izbiju iz ruku najbitniji argumenti kada je dugoročna EL u pitanju i da se vrati u isti mulj u kome domaća govna vole da plivaju.

Meni nije logicno da se slusa svaka budala sa tvitera i da se veruje svakome. Ali opet ponavljam, svako radi po svojoj volji ili po informacijama sa kojima raspolaze. Niko nikoga ne tera ni na sta, niti treba. Svako po svom izboru radi ono sto misli da je najbolje za Partizan, a vreme ce pokazati da li su tviter insajderi i poznavaoci svega i svacega upravu ili ne, i nece mi biti niti tesko niti glupo da kazem jeste bili su upravu online navijaci, pojeo sam govno jer sam verovao nekome drugome, glup sam. Samo sto sad verujem nekim ljudima koji imaju pristup svemu i svacemu pa imam i zbog cega sa verujem.

Al zato znamo koje sezone se nije pevalo protiv izdajnika sa te strane (ah da, dodji brate pa povedi, nece brate niko da te dira veruj mi). Kao da ti za to treba vodja uopste. Mnogo je lepse kad se integrise covek medju slobodne ljude na istoku/zapadu, jer je napeto kad ti sloboda svega zavisi od ljudi s fasciklama u fiokama koje cekaju pogrešan potez da budu aktivirane..
Verujem i da ce Hilu koji je bio na prosloj utakmici posvetiti parolu, obzirom da je ucinio dobrog za Srbiju skoro kao Radja.. (dodji ti brate pa napisi parolu Hilu).
Ne razumem sta si hteo da mi kazes sa ovim? Ja pevam protiv skotine i na ulici na protestu i na stadionu i u hali.....pogresnom si se coveku obratio sa ovakvim upisom.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Meni je ovo vrlo "logično". Cilj je da se ljudi odbiju od hale i Partizana, kao što je to već bio slučaj u prošlosti kada se šamaralo po Pioniru. Sve se planski radi, sa najvišeg nivoa. Cilj je da se Partizanu izbiju iz ruku najbitniji argumenti kada je dugoročna EL u pitanju i da se vrati u isti mulj u kome domaća govna vole da plivaju.
Ne lupetaj gluposti. Ljudi, da li ste vi normalni? Ja kapiram obe strane ovog trenutniog "sukoba" izmedju organizovanih navijaca i "gledalaca", ali ajte molim vas, sto bi se reklo.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Nista ne vole ljudi kod nas, pa i na forumu, nego da vrte istu pricu u krug, oko koje znaju da nece da se saglase i to na temi KK Partizan, posto je mnogo drugacija od EL, gde je dogovoreno da se ne pise :D

Ajde da se vratimo na temu.

Nisam primetio da se situacija ,,zateze''. Neki drugi jesu.

Videcemo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
To sto ste vi zamislili u vasim glavama opet kazem to je vasa stvar. Branite radju naredio vam gazda, evo i ja to mogu isto da kazem. naredio gazda da se pise parola za radju sta sve ovde nece covek da procita.zvao vucic i rekao uradite parolu za radju al nemojte nikako za grafite hahaha. jebo vas i radja i kukoc i onaj ko ih je pozvao da dodju i vucic vas jebo.
Ko je naredio da se pale baklje, a zna se da su kazne drakonske? Zašto su se palile baklje? Šta se proslavljalo? Zašto baklje sad u jeku borbe za licencu?

Jedan Željko Obradović se cele sezone štipa da ne komentariše suđenje, da ne dobija tehničke, sve da ne bi ugrozio borbu za licencu, a mangupi ničim izazvani prvi put zapale baklje u hali.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Trebalo je da budu upaljene nakon utakmice.

Neko je zajebao i upalio dok je tapkana lopta na kraju.

Nisu upaljene u trecoj cetvrtini i bacene ne klupu Valensije i delegata.

Na stranu sto bih ja zabranio cigare, vutru, baklje i sve ostalo sto ,,cadi'' u hali.

Mada je to zvanicno i zabranjeno :D
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Meni nije logicno da se slusa svaka budala sa tvitera i da se veruje svakome. Ali opet ponavljam, svako radi po svojoj volji ili po informacijama sa kojima raspolaze. Niko nikoga ne tera ni na sta, niti treba. Svako po svom izboru radi ono sto misli da je najbolje za Partizan, a vreme ce pokazati da li su tviter insajderi i poznavaoci svega i svacega upravu ili ne, i nece mi biti niti tesko niti glupo da kazem jeste bili su upravu online navijaci, pojeo sam govno jer sam verovao nekome drugome, glup sam. Samo sto sad verujem nekim ljudima koji imaju pristup svemu i svacemu pa imam i zbog cega sa verujem.

Ovo će ti biti bar lako, samo napišeš bio si zabludi.

Kad budeš imao vremena, prelistaj teme KK Partizan 2015/2016 i temu o upravi KK, u narodu poznata afera "kafe kuvarice" i "toša spašava svoj Partizan", sve informacije iz prve ruke...

A ja verujem samo u logiku, mada za situaciju da psiho ne upravlja navijačkim grupama, nije potrebna ni logika, već zdrav razum.

Ako nije mesto postu ovde, onda prebacite, gde treba, ja ne znam gde da pišem.

Vidim stoji post "jebo vas vučić sve", pa reko otvorena je tema za sve i svašta.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.628
Top