Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
@kale
Leo se "pokidO" u odnosu na proslu sezonu. Deluje mnogo fizicki spremnije iz cega proizilazi veca sigurnost u sutu i prevodjenju lopte . . .
Blizina Bugarske ucinila svoje:) Tribestan je cudo!!!:)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.650
Локација
Tamo gde si ti!
Па реално јако је битан и основа је сваког шута, ако ти је полазна тачка лоша, нећеш се никад поправити. Ни један од највећих радохоличара на свету Леброн не може да поправи највећу фалинку шут зато што му је у корену лош избачај.

Пример лошег избачаја је Брат.
Он с обзиром какав избачај има, има фантастичне проценте, што је плод његовог рада.

Lebron ne mere, a brat more :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Barsa bez olesona dva meseca, a i za navara je pitanje koliko je spreman. Rastu nam sanse :lol:
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Liči mi na pokušaj da se proda što više sezonskih. Imam neki stav da će ove sezone Pionir biti nikad puniji (pogotovo u ABA ligi), a sezonskih nikad manje prodatih što regularnih, što onih preko organizovanih. Ne zvuči logično, ali tako cenim.

Naravno, ovo ne znači da mislim da je 200 dinara mnogo, samo razmišljam na glas, zašto se to nije uradilo od prve utakmice.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ono što je sad jasno, a bitno nam je konkretno oko ABA lige... Zbog promene formata takmičenje EC se ove godine igra barabar sa EL, tako da nam je u neku ruku olakšavajuća okolnost što ćemo nakon utakmice sa Nanterom put Skoplja krenuti znajući da je i MZT prethodne nedelje imao evopsku utakmicu.

Ne može se to porediti sa našom utakmicom, ali opet je mnogo bolje da igraju preko nedelje bilo šta nego da se samo čuvaju za nas.

2 utakmice jednostavno NE SMEJU da se izgube - protiv Francuza u 2. kolu i protiv Ukrajinaca u 8. kolu.
Ovu ne smemo da izgubimo u Areni!
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni je nekako privlačnije dati 100 ili 200 dinara za kartu kad igramo kod kuće, a na EL ići kad postoje mogućnosti, nego pljunuti 120€ za sezonsku koje ni nemam i da hoću.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Podržavam podizanje cene karata. Malo mi je čudno da više para dam za kafu pre meča nego za 2 sata uživanja u vrhunskoj košarci. Što se tiče sezonskih, nadam se da će se prodati bar 5000, ali stvarno je teško izdvojiti 120 evra odjednom. Pogotovo za nas uboge studente bez ličnih primanja kojima knjige koštaju toliko:D
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Podizanje cene karata ce osetno smanjiti broj judi u hali...200 din za ljude koji dolaze da gledaju Partizan u ovom trenutku je mnogo da su digli na 150..Ok ali moslim da ce se vec na sledecoj tekmi prepoloviti broj ljudi u Hali ....
Mislim da 100 i 200 din nije malo para da se slije u kasu ako se uzme u obzir da u Hali ima 6000 ljudi od toga njih 4000 su kupili karte ovako ce se ljudi samo vise cimati da uzmu sezonske od drugara koji ne idu..

Evo ja na primer na ABA i KLS utakmice ne nosim sezonsku vec kupujem kartu...ali ako se cena digne na 200 eto i mene sa sezonskom!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bolje puna hala po 100 din, nego pola hale za 200 dinara. Ali videćemo kako će to da utiče na posetu.

Evo npr. ja iz Novog Sada (koji je blizu Beograda) ako dolazim, za prevoz mi treba 600-700 dinara, karta za parter 400, još ako nešto pojedem i popijem, i na sve to potrošim nekih 7 sati vremena. Student bez stalnog zaposlenja (svojom krivicom).

Iz ugla nekoga ko živi u BG i švercuje se u prevozu, razlika je velika. A realno bez nas "sa strane" vi Beograđani nikad ne bi napunili nijednu halu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako cigani obore rekord Arene, ko što planiraju, to će nam biti idealna prilika da ih sjebemo opet :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Moram svoje razocarenje da izrazim... do nedelje stvarno nisam verovala da postoji Partizanovac koju ce svoju sezonsku da ustupi jednom gurbetu smrdljivcu da ide na nasu utakmicu i taj jos posle da kenja kako je bez veze protracio vreme i da je basket bio nista posebno ....

Ko boga vas molim, dajte bar tu kartu nekom Partizanovcu, ako ne mozete da odete na utakmicu!
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ko nema 200 dinara za kartu neka ne dolazi.
Jbg,takav je zivot,nemam ni ja 50.000evra za mercedes pa ga ne vozim.
Dizi cene karata!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.104
Konacno. Podizanje cene je dobro, ali samo ako uklone tapkarosku posast.

Ne vidim zasto bi bio problem dati vise para, ako je to merljivo uopste. Znam da je situacija u zemlji i sa primanjima neverovatno losa, cak neizdrzljiva, ali 100 dinara je nepostojeca cifra.

Vec 5 godina govorim u raspravama sa drustvom da treba da stave ''normalne'', realne cene ulaznica i za domace lige i za EL, svejedno bi bile prodate. Da se zna ko da se optuzi za tapkanje, izmedju ostalog.

Da se razumemo, ni 200 dinara nije realna cena prema mom misljenju, ali klub svejedno nece osetno zaraditi, sve i da su 500 za tribine, a ipak bi se osetilo na novcaniku, ako gledamo prosecna (ne)primanja u Srbiji.

Ne moze posmatranje KK Partizan da bude jeftinije od posmatranja seoskog trckaranja po livadi. Tu svaka dalja diskusija prestaje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top