Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
E moj Dragane od tebe nikad nece igrac biti. Pa sta si ti odigrao veceras? :D
Gagicu idi u penziju odma...
Mora neko da kenja, ovo ne lici na nas uopste :D

Salu na stranu, sjajno sjajno prvo poluvreme, malo smo se skenjali u drugom, odnosno Igokea je pojacala ali opet lepo za prvo kolo. Nismo nesto videli Bezbradicu sinoc, ne znam koliko da ocekujemo od njega bice zeznuto ako se oslonimo na Zoa jeste on zivotinja al ne bas tolika. Ako Leo nastavi ovako nema zime za nas siguran sam...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Meni je samo krivo sto je juce bilo mesta jos u Pioniru ,a mnogo ljudi je ostalo ispred :banghead
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Neki su pomenuli kako novi Francuz nije skoro nista pokazao, a ja bih pre rekao da se dete pogubilo kad je krenula huka, strah mu se prosto video na licu. Nije ni prvi, ni poslednji koga to zadesi, desavalo se i mnogo starijim i iskusnijim od njega da ih proguta trema na prvom nastupu pred punim Pionirom (nekima sa i posle deset puta noge jos uvek odsecaju *g*). Jednostavno, covek ne moze da se spremi na tako nesto.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Grb sa zvezdicama iznad, godine osvajanja trofeja , sitnice koje mnogo znace... ne mogu da verujem da je to bio problem da se uradi ,a pauza je bila itekako duga.


Pogledajte ove dole slike, kako je to lepo moglo da izgleda, da se jos malo iznervirate :D Jos u julu sam nasao nacin da ovo indirektno dostavim u klub, ovo je sve vec mesecima u klubu (sa jos 15 drugih slika, grb na proizvodima, u svim mogucim situacijama, sa svim dimenzijama postujuci propise ABA i Evrolige itd) ali "pametnjakovici" u klubu nisu reagovali do dan danas. I sada ocigledno nema druge nego da se ovo licno dostavi Duletu da pogleda, jer sam nacuo da on licno ovo jos nije video!

http://imageshack.us/a/img20/1967/tjgp.jpg

http://imageshack.us/a/img34/4121/1ww9.jpg

http://imageshack.us/a/img820/2015/17b0.jpg

http://imageshack.us/a/img547/8905/yofz.jpg
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Strasno dobro izgleda...

Ono cemu svi teze mi imamo a tako se lako toga odricemo i ne isticemo na pravi nacin!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jbte koliko ovaj grb mocno izgleda ne mogu da verujem da nismo iskoristili priliku da turimo te zvezdice :( :banghead I sta sada, promena sa tim zvezdicama je moguca tek pocetkom sledece sezone ?
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Panatinaikos je 6 puta bio prvak , 6 zvezdica. Lepo bi izgledao grb , mada mislim da se previse drami oko toga , kao da cemo biti veci klub nego sto jesmo kada bi se prisile te zvezdice. Mada , ukoliko budu hteli da ih prisiju , nemam nista protiv.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.438
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Panatinaikos je 6 puta bio prvak , 6 zvezdica. Lepo bi izgledao grb , mada mislim da se previse drami oko toga , kao da cemo biti veci klub nego sto jesmo kada bi se prisile te zvezdice. Mada , ukoliko budu hteli da ih prisiju , nemam nista protiv.

Ma da, kog djavola uopste i postoje te zvezdice... sta znaju jedan juventus, bajern, milan, pao, brazilci i ostali, glupiraju se...pa mi smo bre Partizan, nama ne treba reklama i neko tamo prisivanje zvezdica!!
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Taj rad. :D

Ma naviknuti smo da nas marketing zapravo i ne postoji , tako da bilo koji marketinski potez bi bio veliko iznenadjenje. I ja bih voleo da se prisiju zvezdice , ali necu se sigurno zbog toga nervirati ukoliko to ne uradimo. Nas grb je i bez zvezdica najlepsi na svetu , tako da one ne bi mnogo promenile izgled, odnosno ne bi znacajno uvecale lepotu i velicinu naseg grba.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Undercover ako je ovo tvoje svaka ti cast.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Сад испаде да је Дало упрскао читаву утакмицу :)

Није показао ништа посебно ал није ни био толко лош, нити се усро, бар ми се тако чини. Имао је више минута него што сам очекивао и оно што се одма примијети је распон руку кад стане у одбрану, плус кад се узму у обзир и његове године, нисам ни онолико очекивао од њега у првој утакмици. По мени, биће он играчина.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.005
Reaction score
3.769
Локација
Branilac titule predstavio je četiri pojačanja, među kojima se, očekivano, najviše istakao Torens Kinzi (kako sam kaže da glasi njegovo ime i prezime).

Izgleda da je misterija napokon rešena. :D
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.005
Reaction score
3.769
Локација
Da li se zna ko je zamenik kapitena KK Partizan ove godine, pošto je Milosavljević "prekomandovan" u kapitena?
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sve je njegov rad...OK, date su mu male sugestije šta i kako otprilike, ali je on taj koji je to vizuelno "doveo" na to stanje.
"Milion" fajlova je spremio i dostavio. Nego je skroman pa je gore prikazao samo par.

Stvarno ne razumem zasto je bio problem da se to odradi, da li su ljudi iz kluba rekli nesto na tu temu , zasto nije uradjeno ?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
"To je rezultat rada koji ulažem, zajedno sa trenerom, koji mi posvećuje dosta pažnje. Pre par dana sam ubacio 500 lopti, tako se stiče samopouzdanje".

!!!!! :clap :clap

jel to Leo promenio izbacaj, ili je to isti izbacaj samo to odradi puno brze nego prosle sezone.. jos se dvoumim..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ma ko da je bitno kakav je izbacaj bitno da sipa trojke :lol:
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.005
Reaction score
3.769
Локација
Koliko se meni čini isti je izbačaj, samo brži. Očigledno je dosta radio na sebi preko leta, koliko sam primetio po slikama nabacio je malo i ruku. :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Da li se zna ko je zamenik kapitena KK Partizan ove godine, pošto je Milosavljević "prekomandovan" u kapitena?
Pošto je Bogdan projektovan da ide 2015. trebalo bi da uloga zamenika kapitena ove sezone bude priprema za nošenje trake u narednoj sezoni, mada nisam baš siguran!?

Ko ima proveren info oko toga, neka podeli sa nama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top