Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovo je je nesto najjeftinije sto se moze naci...eventualno neko direkt s koledza
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Isti mu je menadžer kao i Pulenu... Znači da Ćoki legenda već uveliko nabija račun iz rominga.

A ja gledajući neke klipove ne vidoh neke spektakularne šuteve... Samo zakucavanja.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Pa sto bih imao spektakularne suteve,kad ovaj sve moze da prikuca:D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa sto bih imao spektakularne suteve,kad ovaj sve moze da prikuca:D
A ti si on :D

Ne znam kakav je ovaj Rajt u odbrani, ofanzivni skok mu je čini mi se na zavidnom nivou, ali treba nam na trojci igrač koji može i da šine trojku ili pogodi iz ugla kao Lučić, a ne da samo zakucava... Mi smo imali trojku bez izrazitog šuta (Vesely), ali on je bio 210 visok i davao je neku drugu dimenziju.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ako sam ja dobro ukapirao Spejsov info u pitanju je ovaj koji je poslednjih meseci bio saigrač sa Džerelsom u NBA razvojnoj ligi.
 
Последња измена:

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma to su realno samo spekulacije, dovljno je da bude dva igrača istog imena, i već se ne zna ko je. Očekujem da će sa narednim pojačanjima biti kao i sa novopridošlim francuzom, kada bude sve gotovo onda će i javnost saznati.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.306
Reaction score
10.858
Локација
Beograd
Neka je momcima sa srećom, ko god da dodje ili ne dodje, mi ćemo biti tu... :napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
E ako je Kris, a nije Rajt, onda je onaj Kanađanin sa Sirakjuza o kome se isto onomad govorkalo!?

Meni ne bi smetalo... Da imamo i jednog "Gazdinog" za pomenu!

Nego Mačak, poruči ti našem kamaradu da prvo vrati potpis, a onda i da se vrati u punom sjaju :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Spejsi opet siris "proverene" informacije sa drugih foruma. :D Zavrsices na dnu jezera :D

LFWlf4X.png
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Ма ко год да дође, не сумњам да ће то бити једна јако добра екипа која ће да лети по терену! Костур екипе нам је остао, имамо првог плеја искуснијег за једну сезону, имамо 2 двојке које пуцају од снаге и самопоуздања, које за нужду могу да покрпе и позицију 3, имамко четворку која претендује да већ од наредне сезоне обезбеди себи један вишемилионски уговор, имамо 3 премладе перспективне петице које су такође искусније за сезону! Имамо Бертанса који ће да се врати на терен у ономе делу сезоне када нам буде највише требао! То имамо, а имаћемо и још једног младог перспективног кеца, имаћемо још једно центра који обећава, вероватно и четворку која ће да крпи за Жофријем када затреба, још само да нам се ситуација око чистокрвне тројке издефинише и то ће бити то!

Имамо све да изгледамо много боље него претходне године, е сад колико боље остаје да се види! Реално да би изгледали маскимално озбиљно потребни су нам један плеј који има искуство и квалитет, добра тројка и доминантнији центар, али већ сада изгледа нереално да нам дође све то! Очеличио је Дуле ове момке прошле сезоне, нема сумње!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Imamo tri perspektivne petice ? Verovatno si u te tri petice ubrojao Gagić Đorđija i Musli Dejana... Reče ti, perspektivne petice...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Spejsi opet siris "proverene" informacije sa drugih foruma. :D Zavrsices na dnu jezera :D

LFWlf4X.png

nije sa drugih foruma vec sa tvitera (samo zoka da ne procita ovo):D nisam ja ko ti da kradem informacije (slike) pa da prenosim ovde :D
Salim se malo, ove godine je bas tiho na ovoj temi, pa posto nema tebe, TT, JeNeA, pokusavam koliko toliko da ozivim ovu temu nekim "proverenim" info.. i do sad nisam omasio, postao sam glavni insajder :buhaha
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
I po ovim tvitovima se vidi koliko se momci sprdaju i kakva je atmosfera među njima. Koliko sam puta pogledao emisiju kad su kod Tegija gosti bili Milosav, Bogdan i Luče. Jednostavno vidi se da momci ginu jedan za drugog i stvarno nam KK dođe kao pravi melem na ranu kad se sjebemo zbog fudbala. Zaslužili su još bolju podršku i što puniji Pionir u sezoni pred nama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top