Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Imamo tri perspektivne petice ? Verovatno si u te tri petice ubrojao Gagić Đorđija i Musli Dejana... Reče ti, perspektivne petice...

Да, три перспективне петице, толико перспективне да се на прсте једне руке могу пребројати перспективније од њих у Европи, ако их има и толико!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ali Leo u majici Lucic 11 trenira u teretani, neprocenjivo!
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
kako ce se pokazati experiment sa gagicem na cetvorci ,duda mu daje tu ulogu ,videcemo...
od toga moze i da zavisi nase pojacanje na trojci...ako se Gagic pokaze dobro i da se vidi da moze jos da napreduje na toj poziciji lazne cetvorke,onda cemo 100 posto traziti klasicnu trojku ,bas onu trojsku klasicnu,nikakvu 3/4,nego samo kalsicnu 3...

zadovoljan sam ovim Dalom,njegovim dolaskom,samo nigde se ne objavljuje duzina njegovog ugovora koji ce biti potpisan..voleo bih da to bude na tri godine,ili u najgorem slucaju 2 ipo(posto cisto sumnjam da ce pristati crnac da potpise na vise od 3 iako je klinac)

resiti pitanje centarske linije do sredine septembra,posto ima previse centara tu-dva velika potencijala milutinov i djoko,i Gagic i musli kao nesto iskusniji da kazem...videti kome davati sansu i koga izguravati najvise u ovoj sezoni ...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
koliko ja znam mi na krilnom centru imamo jo-a i ivana marinkovica koji je vec odredjeni period uz tim i ako ove sezone ne dobije sansu kad ce? vec mu je 20 godina, ima solidan ram koliko se secam nema neki sut ,ali verovatno mu je ovo leto biti ili ne u nasem kk
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
zadovoljan sam ovim Dalom,njegovim dolaskom,samo nigde se ne objavljuje duzina njegovog ugovora koji ce biti potpisan..voleo bih da to bude na tri godine,ili u najgorem slucaju 2 ipo(posto cisto sumnjam da ce pristati crnac da potpise na vise od 3 iako je klinac)
Nije to do njega koliko je do Zalizanog... A Zalizani zna odlično koliko i kako Dalo može da napreduje kod nas, a obzirom da u vremenu dolaska u naše redove je godinu dana mlađi nego Vesterman nije isključeno uopšte da mu sugeriše da potpiše 3+1 ugovor!

vec mu je 20 godina, ima solidan ram koliko se secam nema neki sut
Da ga onda slikamo i uramimo, jer neka veća korist od njega... Ni u najavi!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
kako ce se pokazati experiment sa gagicem na cetvorci ,duda mu daje tu ulogu ,videcemo...
od toga moze i da zavisi nase pojacanje na trojci...ako se Gagic pokaze dobro i da se vidi da moze jos da napreduje na toj poziciji lazne cetvorke,onda cemo 100 posto traziti klasicnu trojku ,bas onu trojsku klasicnu,nikakvu 3/4,nego samo kalsicnu 3...

kako ce se pokazati eksperiment-nikako. kakva crna igra na 4, nema od toga nista, nema on brzinu i motoriku za cetvorku!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kaaako je Dule potpalio musave izjavom da odlaskom Toleta musavci postavljaju temelje svoje vladavine, taman da se kasnije popiša po njima, da ih o'ladi :D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja bih to pre nazvao igrom sa 2 petice, nego da je Gagic 4. I Salic i on su dosta brzi i mogu da cuvaju cetvorke tipa Voroncevic, Lorbek, Lampe, Hrjapa, ali su u napadu igrac manje ako se motaju van reketa. A za ove laganije cetvorke ce tu biti jedan igrac poput Bertansa koji moze da pokrije 3/4, plus jedna klasicna trojka i mislim da ce to biti to za ovaj prelazni rok.

Vesterman, Dalo
Bogdanovic Milosavljevic
Pojacanje na 3, pojacanje 3/4
Lovernj
Musli, Gagic, Milutinov, Salic

Ovo je 9 igraca, plus 2 pojacanja i treba ocekivati jos jednog beka kojeg je Todoric najavio, verovatno neki mladji igrac.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Zna li neko zašto Žofri sinoć igrao samo tri minuta za reprezentaciju protiv Španije?

Bez učinka je bio... Nije valjda ne daj bože neka povreda?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Toni Parker se juce povredio, danas ce se znati da li propusta evropsko. U slucaju da je povreda ozbiljnija, verovatno ce ga zameniti Vesterman.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
onda je duda prolupao pa Gagica gura na laznu cetvorku ;)
po meni nikad on ne moze biti ozbiljna evropska cetvorka,ali videcemo koliko je napredovao tokom leta uz dudin rad

ako Westerman ode sa francuyima,tj vrati se u repku,mi sto pre moramo prikljuciti sa treninzima Daloa,jer nemas onda ni jednog pljea tokom priprema(ako leo ode za reprzentaciju)
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Vesterman, Dalo
Bogdanovic Milosavljevic
Pojacanje na 3, pojacanje 3/4
Lovernj
Musli, Gagic, Milutinov, Salic

Ili ovih 9 igraca + trojka + combo + neko od ovih cetvorki sa priprema, pa da Bogdan i Gagi uzmu i minute na trojci, a combo (mozda bi i Pot to mogao da odradi, ako nemamo mogucnosti za nesto bolje) uzme koji minut na dvojci i pripomogne Leu i neiskusnom Dalu na kecu.

U svakom slucaju, moramo dovesti bas kvalitetnu trojku i tu ne smije biti greske, a ostalo cemo pokrpiti nekako, ima tu vise varijanti...

I jos nesto, poprilicno sam siguran da ce nas jedan centar napustiti ili otici na pozajmicu...Jedino da Gagic nikako ne igra peticu, a ta varijanta mi se bas i ne svidja, jer onda nema mjesta za pojacanje na poziciji 4...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Bogdan moze biti izuzetno koristan i na pleju.Dosta karakteristika ima za pleja,a sto je najvaznije viziju.Prisjetimo se samo finalne serije kada je par puta Milutinova posluzio kao na tacni lucidnim pasovima.

Sut,izuzetno brz prvi korak,veliki raspon ruku,MUDA.Sve ovo nagovjestava da ce izrasti u velikog igraca.Iako u nekom dijelu prosle sezone nije nagovjestavao upravo ovo navedeno nema sumnje da ce opravdati ove sezone sto predstoji,malo vise koncentracije i to je to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top