Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Auh nisam znao da se Kinzi opet povredio , nadam se da nije nista ozbiljno ...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
Bravo za Generala i sve momke koji su danas pokazali kako se nosi dres Partizana.Ocekivao sam mnogo tezu utakmicu.Gagula i Musli nikako da se sastave sa loptom = zabrinjavajuce
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Jebote, pa ovaj i ovakav Nikola Milutinov je 3 puta korisniji igrac od cele centarske linije i to se jednostavno vidi, a kako li ce tek biti kada udje u pravi ritam...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
auuu kakav je ovo TEROR!!! Pa domaći se nijesu ni vidjeli! Neobično lagana utakmica na tradicionalno neugodnom terenu u Pecari, Svaka čast momci! Dobra stvar je što se Kinsi praktično nije ni skidao (12 minuta)! Bravo za kapitena, Bogdana, Džo i Daloa!
Dobro je! Imamo sad 6-1 pred pantere i oni nam dolaze na GILJOTINU u ponedjeljak!
Još jednom bravo KK PARTIZAN
:napred Partizan
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Usinuo se Kinsi.
Konacno jedno rutinsko odradjeno gostovanje moram priznati da ovo nisam ocekivao.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
svaka cast na rutinskoj pobedi koju iskreno nisam ocekivao.
pored ubedljive pobede moram da istaknem ne znanje nasih centara muslija i gagica.
ne trazim dlaku u jajetu ali njih dvojica su pretanki za aba ligu, a kamoli za el.
kad vidim kakve bravure prave srce mi preskace.
sledi klanje sa kurvom iz zeleznika da vidimo od kakvog smo materijala.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Potpisujem Kviska vezano za Milutinova.
Sto se vecerasnje utakmice tice,dobri su znaci da se Dalo oslobodja mada ovaj Siroki retko losa ekipa.Kako su ovi dobili cigane,svaka im dala.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Rutinski. Sjajno rasporedjeni i minuti šteta samo što se svi nisu upisali,al drugi put hoće ;)
 

Прилози

  • pbc chart.jpg
    pbc chart.jpg
    60,6 KB · Прегледа: 75

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Konacno da jednu utakmicu u gostima odradimo od pocetka do kraja kako treba i da moze na miru da se odgleda ceo mec, svaka cast momcima, dobra utakmica :clap
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Lagana pobeda kakva nam je i bila potrebna.Centarska linija me opasno brine ne zna se dal je gori Musli ili Gagic.Bogdan i Milosav standardno dobri,a i Dalo me prijatno iznenadio veceras...
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
bravo bravo bravo...odigrati ovako motivisano odbranu prije svega tri dana posle fenera je za svaku pohvalu...svaka cast momci
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Kidaj bre ove pičkice ustaške!!
Očekivao sam sigurnu pobedu, ali ovakvo dranje ne. I da su pružili jači otpor, mislim da ne bi bilo dovoljno za ovakav Partizan. Vrhunsko zalaganje, vrhunski šut i 17 skokova više!
Dragan je vuko, ali ih je Bogdan sahranio. Kakva je to energija kad Gagi na +20 na 2 minuta do kraja istrčava kontru kao da mu je poslednja... :respect

Lovernj opet dvocifreno skokova. :clap Mali Dalo odličan. Odličan!!
Nadam se da je sa Kinzijem sve ok, reče Dule na kraju da se ušinuo.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
samo nzm kako Dalo ima ovako malo asistencija , bogdan isto , bio zreo za tripl dabl danas :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.106
Reaction score
15.899
Локација
Храм фудбала
Па они су екипа коју кад крене могу и веш машину протјерати кроз кош, вечерас им то нисмо дозволили и од самог почетка смо поставили ствари на своје мјесто.
Драго ми због Далоа, да се мало ослободи и крене коначно на кош, вечерас је показао да он то може.
Капитен Капитенски, Богдан одличан.
Мусли и Гагић нису жељели вечерас да кваре учинак овој горе тројци па су мало стали на кочницу:D
Надокнадит ће они то у Москви :šal
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Budivelnik redja poraze u njihovoj ligi.

Velika steta sto nis dobili tamo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Лијепа наша партија, само заиста ми није јасан Гагић заиста лоше игра али и даље се надам да ће проиграти.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Занимљив покушај са Безбрадицом на тројци.Сад да ли зато што Кинзи није довољно спреман или ће се можда још форсирати тако нешто.

Ретко добар шут наших бекова, сад вероватно следи тотално обрнуто.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Odlicna reakcija ekipe nakon kradje Turkish EL. Bravo momci na zalaganju, domisljatosti i borbenosti tokom citave utakmice.

Posebno me obradovala partija Daloa, ali i to sto su konacno usli Bezbradica i Andric, kao i Salic. Jedino sto mi je malo cudno je cinjenica sto Dule nije malo odmorio Zoa pred kraj, ali necu mu se mijesati u posao :D.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top