Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Dobro je, Bogdan se jednostavno istrošio do poslednje cetvrtine.
Kad stigne plej koji zna samo da bezbedno prevede, Bogdan će uzimati više šuteva i to je čist dobitak.
Bićemo opet moćni kad se budu skupljali trofeji, samo me muči top16,
nadam se da ćemo uz pomoć sreće i to postići!
Ja zadovoljan, biće ovo još mnogo bolje, očekujem za par utakmica i pravog Milutinova.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
864
Momcima svaka čast na partiji,dali su sve od sebe i nema im se šta zameriti.
Takođe svaka čast Duletu i stručnom štabu.
Zaista Musli nije mogao,Kinzi se mučio ceo meč,Dalo se nije snašao,a svi drugi su se istrošili maksimalno,pogotovo Bogdan.
Mislim da je možda bio ključni momenat na 68-64 kad Kinzi nije stao već su mu svirnuli faul u napadu,jer da smo otišli na +6 manje od 3 minuta do kraja,drugačije bi se oni ponašali,ali kao što rekoh nema se nikom šta zameriti.
Suđenje je uglavnom bilo korektno,ali bilo je nekih očiglednih grešaka,po meni pre svega nesviran čist faul Marjanovića na Bogdanu,udario ga je po ruci na polaganju u produžecima.
Međutim ključna stvar je što su dozvoljavali Marjanoviću da kampuje u našem reketu i punjenje faulovima Milutinova,pogotovo onaj jedan izmišljen faul nad Katićem koji je zaštićen ko niko.
Idemo dalje.Jadranska je duga,a mi moramo da razmišljamo o Evroligi.
Sledi težak meč a nama je sad najvažnije zdravlje igrača i odmor da mogu da se oporave.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Duboki naklon za igrace Partizana,evo limenkama malo fore mora da se onaj patuljak malo opravda kod pape za sve potroseni novac.Nama zaljubljenicima u INSTITUCIJU ostaje da se ostrimo za sledece izazove koje dolaze,videli smo da se ovo da pregaziti kada dodze vreme.Igraci od sutra vitamine u ustima da povrate energiju i hrabro jer mi drugacije neznamo.I za kraj da se opet najebem majke makedonskoj televizii reklamiraju utakmicu celog vikenda i onda daju snimak.MAME VI EBAM mtv
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ja sam video dovoljno a to je da- NISTA OD TITULE NI OVE GODINE!!!

Apsolutno se slazen sa ovim. Dule ovo pere lagano. Ojadjeni, osakaceni, bez prvog pleja, bez Muslija, sa Kinzijem koji sve vreme ima otezano kretanje mi smo igrali egal! Ovo Dule pere lakse nego prosle godine. Zivi bili pa videli

Cestitke ekipi, za mene su veceras pokazali ko je novi/stari sampion ABA i domace lige

Ciganjorci jedno pitanje, da li ste svesni da je veceras odigrao samo jedan od ovih sto nam fale...znaci Musli da je odigrao zdrav ili Kinzi da bi vas dobili lagano!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Цитират ћу једног генија "После ове јесени доћи ће сунце, пролеће и лепо време, то је наше доба".
Надам се да је после посећања на овај цитат све јасно и оним "невјерницима" у нашим редовима, али још више онима што се куну у туђи тим.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Najebem se Miliji mile majke, žive ili mrtve, sasvim mi je svejedno! Govno ono usrano!

Nemoj da bi neko ovde reč jednu rekao za bilo kog od momaka, posebno za Kinzija koji celu utakmicu odigra držeći se za leđa!

Marjanović kampuje u reketu, Radonjić u terenu, a Surla glumata....

Kako ćemo ih unakaziti, nisu ni svesni...

Onoliki broj Pantera, prijatno sam iznenađena.. evo jednog velikog pozdrava za goste :pickaciganska

EDIT: Umalo da zaborvim... ponovo imamo odličan tim za DRUGO mesto :wink:
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Кад видиш Кинсија како се на 50ак секунди пре краја продужетка једва креће по терену а затим једва некако сам иде у контру и добија 2+1, Гагија који хвата лопту испред дрвета од 3 метра, Богдана који игра као да има 30 година... Не знам стварно. Ја немам речи за борбу коју су ови момци вечерас пружили. ОВО СМО МИ БРЕ! ОВО ЈЕ ПАРТИЗАН! НИКАДА, АЛИ НИКАДА НИ ЈЕДАН ЈЕДИНИ ЗВИЖДУК НЕЋЕ ДА СЕ ЗАЧУЈЕ СА ТРИБИНА ДОК ГОД СЕ ОВАКО БУДУ БОРИЛИ!

П.С. Избегавајте људи гледање оваквих утакмица по кладионицама, онолику количину стручњака не можете да нађете ни у НБА. Јебем ти и смрдљиву арену и сбб кад не могу да се договоре око сарадње. Дуле, Дуле, које си им ти комплексе набио ја тек вечерас видим.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Mi da smo ostavili Gordica umesto Daloa on bi uneredio zeleznicke mutante.Imali smo 11 razlike udje Dalo jedva prevodi, ja sam se plasio i one smradurine Lazica(Coki ga vuce u sve mutacije njegove Fabrike metalnih proizvoda valjda ga niko nece ni dzabe) ali bije ko Sveti Ilija a nista mu se ne svira.Njega nije bilo ali Kekec i onaj raspali siledzija Nelson oce zivu loptu da mu otmu?
Znam da je politika mladi jer nemamo para ali ne mogu sve ni mladi jebiga, sad bi Gordic plej bio jer se Leo povredio a on svira u Igokei cini mi se?

Lako je biti general posle bitke ali koji ce nam kurac Dalo on dok nesto nauci mi odosmo u pm, mnogo imamo ljudi koji popunjavaju broj u rosteru pa jos i pleja rezervnog nemamo, mnogo je kume!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Јел жива она Сандра Партизан?
Могла би мало Кинзија да посјети да види шта му је то са леђима, препородио би се :D
Ако ће поред онакве жене онај скрндељ да му сређује леђа, е онда стварно... :D


Баш ми је криво што их не победисмо, не толико због победе, колико због играча.

Толико се труде, толико нас чине поносним, а ове сезоне им се баш то и не враћа.
Наравно, сезона је тек почела, биће прилике да нам се све врати. :D:
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Posle ovakve borbe, nije potrebno trositi reci.

Svaka cast momci :clap

Pitanje je samo da li mogu ovako svaki treci dan? Znam da se nema para, ali nesto se mora uraditi. Neka krene neki marketing, bilo sta. Pun Pionir, neka bude 5000 ljudi, po 500 dinara svako da da, svaku utakmicu, sta je to, tri kafe? Neka utakmica legendi bla bla bla bilo sta! Ako mora, neka se zamoli lepo neko od nasih da gurne neki dinar... Pekovic, VEseli, Djordjevic, nije bitno samo da se sakupi za jednog dva igraca. Mozda je sve ovako slatko i lepo jer nemamo, trudimo se, mucimo se, mozda treba ostaviti ovako, ne znam ... :confused

Jos jednom, svaka cast LEGENDE!!!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ljudi večeras treba da je svako ponosan što navija za ovaj klub. Ovako osakaćeni povredama, sa skraćenim rosterom... Ne da ćemo ih jebati, nego kukala im majka.

Samo da sad dodje kršten plej, jer Dalo do sada pored toga što nije pokazao nikakvo znanje za tu poziciju, osim pasa preko celog terena, nema kvalitet ni za drugog pleja. Bojim se da nije još neka mačka u džaku od Miška. Znam da je mlad, ali makar malo želje da se nadigravaš, ali strah plus tehnički kvaliteti po znakom pitanja...
Videćemo.

Momci još jednom, blago majci koja vas rodila.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Svaka cast igracima na borbi.

Mnogo lepih poteza sa nase strane.
Nema rotacije, nema koncentracije. Mnogo koseva u poslednjim sekundama napada smo primili.
Bravo jos jednom za sve.
Sada moramo da se konsolidujemo, da dovedemo sto pre pravo pojacenje(a) i da pokusamo da protiv Barse napravimo cudo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Ако ће поред онакве жене онај скрндељ да му сређује леђа, е онда стварно... :D


Баш ми је криво што их не победисмо, не толико због победе, колико због играча.

Толико се труде, толико нас чине поносним, а ове сезоне им се баш то и не враћа.
Наравно, сезона је тек почела, биће прилике да нам се све врати. :D:

Ма на њу сам мислио због искуства, видиш да ова његова то не може санирати стално вуче неке повреде :D
Рече Дуле на конференцији да су овога судију добро обрадили и да су га научили како треба да свира.
Али исто тако да су се преварили ако мисле да ћемо им то и даље допуштати :D
Волим кад им завуче али онако шмекерски :respect
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.585
Marjanovic nam ne valja jer ima sjebana kolena, ne moze da odigra vise od 15 minuta po mecu :puke

Ogromna ali ogromna greska ne dovodjenje ovog coveka. Ubedjen sam da bi rado dosao, za manje novca, sto ga je Dule vodio u CSKA a nije doveo u Partizan posle sezone gde je pokazao da se preporodio kod Miloja to samo on zna. Ako je blokada uticala ili je ovaj otisao za novcem kod mutanta onda se izvinjavam zbog osudjivanja ne dovodjenja istog.

Jos je u jednom intervju dao izjavu dok je bio u Megi da bi rado opet saradjivao sa Duletom :banghead... Neko visine Slavka Vranesa nam je trebao veceras u reketu, drvo jebi ga ali radi posao protiv ovakvih drva od 222cm kao sto je Marjanovic. Kurac bi se on nadavao veceras ovolikih poena pored Slavka.

Moramo ubosti pleja, sa dobrim plejom, Bertansom, spremnim Kinzijem koji se se ne drzi ceo mec vise za ledja nego sto igra opet osvajamo trofeje. Mutanti neka se raduju, to je jos jedan dokaz koliko ljudi nemaju pojma o zivotu, kosarci i koliko iz ove utakmice nisu naucili da ce ponovo biti jebani kada to bude najbitnije u sezoni.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
a cigani se upalili posle ove pobede na guzove protiv nase osakacene ekipe.
nisu ni svesni koliko cemo da ih unistimo na prolece, verujte mnogo lakse nego prosle godine!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Sta smo mi izvukli sa ekipom za basket 3+1 bukvalno to je za anale :respect

Bogdan :respect:respect na kraju je pao jer za nekog ko nije plej niste svesni koliko se covek trosi kad je nonstop s loptom u rukama i napada i radi sve...odbranu da ne spominjem...zaista naklon, nadam se da vise nece biti negativnih kritika za njega, osim onih s dobrom namerom

Dragan :respect
Zo :respect
njih dvojica su sustina KKPa

i Kinsi :respect on realno nije smeo ni da igra sa ovakvom povredom...duboki naklon i veliko postovanje


jeste da je svima u glavi da je ovo sto smo videli veceras dovoljno da znamo da ce sve biti na kraju kao i uvek, al mozemo cisto radi nekog nebeskog poretka da malo olabavimo :D


nadam se da nas skracena rotacija nece kostati top16, zaista greota da ovi momci ne budu u tom drustvu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Човјек од 2,25 стоји у рекету читав меч, био би дебил да не погађа. А судије су требале милион пута свирати 3 секунде.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top