Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Budu li cigani prošli dalje, Duško Vujoševiću kupi prnje i odlazi.
Daj, PROFESORE, 'ajde u par redova neki Rivotril za lakši san. Da se ohladimo pa da sutra teramo dalje.

Nema PROFESOR šta više da piše večeras :D, nego conference-call da organizuje sa ostalim administratorima i da krenu malo da nas pročišćavaju.

Bolje o'ma nego kasnije.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Sad mi je jasno zasto je JeNeA otisao odavde...
sta sve covek nece procitati ovde...
dajte prestanite vise...

NE DA NAM SE , I TO JE TO.
KAKVA STETA, SVE BI SE OKRENULO, A I POSRALII BI SE PO CIGANIMA...

MORAMO DALJE NEKAKO, KO NECE, NE MORA.... MI CEMO BITI U ARENU KAO I SVE UTAKMICE DOSADA UZ SVOJ KLUB!!!
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Питањце за нарикаче:

1а.
колики број победа је потребан да постанете прави навијачи Партизана (знате оно што неки маторци причају у неким бајкама о 6 комада од Хајдука на ЈНА, о певању "и када не будеш први ти" када ти је до плакања)?

1б.
колики број пораза је потребан да у стилу оних који против Фенера изађу пре краја утакмице во вјек и вјеков дигнете руке од Партизана и престанете да мучите своје стручњачко-кошаркашке-менаџерско-маркетиншке живце овом групом незналица?

Ако је одговор под 1б. нижи број од оног под 1а. (а нешто ми говори да је то управо тако, јер је "бесконачно" као одговор на 1а. ипак највећи број...) тешка срца пристајем да навијам за ту опцију, па да се на уштрб талента и рада ових момчина у Партизану и преко њихових леђа, тим поразима поједини коначно окану по мозгове штетне делатности навијања за КК Партизан!


Тежак пораз, али било је и тежих, што рече Двоглави. Можемо сад да мудрујемо о тактици, о храбрости, о Драгановом и Богдановом заглављивању у два-на-два, о фаулу на 5 секунди... и ништа се променити неће. Чињеница да је да смо већ видели победу, да је било изврсних тренутака на овој утакмици и да сам упркос лудачкој одбрани Жудита био убеђен да ће "хајлајтси" вечери бити Гагићев "фингер-рол" и запомагање француског коментатора код Богданове тројке из 1на1 "атенсјон, АТЕНСЈОН!". Поново сам успео да постигнем пулс као против Уникахе у гостима у Топ16 за онај први пролаз у четвртфинале, пред крај утакмице и надао се истом исходу, иако Дулетов израз лица током целе утакмице није обећавао. На крају се они радују, а победа је требало да буде наша...

Ја и даље верујем у пролаз даље (шта ћу, не волим да идем раније из хале)! И не треба ми нико да ми шаље посебну позивницу за Арену, без обзира да ли ћу бити 1 од 22567, или 1 од 10ак хиљадица. А знам да нас ипак има доста који препознају тренутак и који ће давати екипи ветар у леђа за први мали и неопходни корак за пролаз у немогуће, и који још увек не окрећу леђа свом клубу. (ма колико он нама окретао леђа и не хтео да одвоји нешто пара из крцате сламарице за довођење појачања...)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@ Пексијан
Ааа, не иде Пекси то тако лако. Има ноћас да се преврћеш, знојиш и неповезано бунцаш. Оваква катаклизма, а ти мислиш на сутра.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@pekarski
cedevita je klub tajkuna, a zadar je mali klub, ciji su okviri u gradu zadru... a za partizan navija i prati cela srbija, i sire, o jos jednom, nije isto kad igras evroligu x godina, meris se sa evroligasima
nisu velike pare u kosarci,ali nije bas da svi zive bez sponzora
moje misljenje, postujem svakog ko zna materiju, mozda nam je stvarno dovoljan samo sportski sektor, ali mislim da moze bolje da se radi
Zadar je dao mnogo velikih igrača, i u sfrj je imao više titula od Partizana.
Nije lako stalno igrati Evroligu, pri tome imati mnogo manji budžet od suparnika.
Po tom rezonovanju cigani bi trebalo da imaju najveće uspehe s obzirom da više od pola Srbije navija za njih, a oni više ne postoje.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Bzvz propustena sansa.
Jbni skok u odbrani?!
Zasto Dragane trojka? 6 sekundi...
Ja i dalje verujem,jer ima sanse.
Idemo dalje
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Дуле (верујем и сви у клубу) су очекивали да ће Безбрадица моћи да одигра као друга ''тројка''.


ovo nisu mogli da ocekuju, ni cetvorku drugu a trojku ni desetu...da se ponovim Dule ako uspe od Bezbradice da napravi igraca on nije carobnjak nego ne znam koju rec da upotrebim da docaram



elem, da se ponovim zbog Bogdana, Dragana, Zoa bice steta da se ne ide dalje.
sto se tice KKPa...u grupi Budiveljnika i Nantera (ne mislim da su to neke krs ekipe bez znanja kosarkaskog, stavise ali mi njih treba da jedemo) mora se proci dalje, bez pogovora, plus sto retko kad da smo kao ovog leta imali situaciju da nam je velika osnova tima ista kao i prosle sezone.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ PROFESOR

Koje sutra, profo dobri? Pa nama je i juče postalo upitno. Istorija je podložna reviziji, vidiš li?

Neki, bre, imaju već pa i dvadesetak godina i na samom su kraju živaca i nadanja. Godine im prolaze uz sve same neuspehe, nesposobne rukovodioce i igrače ograničenih mentalnih sposobnosti. Šta da rade ti navijači, u koje sutra da veruju, dokle Dule da ih laže?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pih, Profesore, očekivao sam ako ništa drugo, a ono minijaturu u stilu "Ljubav je lepa samo dok se čeka, setite se kako ga je metn'o Zeka", a ti ništa.
Neću se sprdati na račun bilo koga, svima nam je noćas teško i niko ne kritikuje jer želi zlo Partizanu. Nema tu utehe, mada priznajem da bi mi bilo teže da nismo popili koju... Ali, sutra je novi dan, pa čak i kad si sam...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Igrali smo i izgubili, igraćemo i izgubićemo, al' Partizan volećemo!

Vi ste naši heroji!

I u bolu i u radosti Grobari smo ostali!

I u sreći, i u bolu srce puno navija!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ne mogu vise ljudi...
Imam jebenih 20 godina, ali ne mogu vise da prozivljavam ovakve poraze.. Znaci nije mi dobro, nije mi dobroooooo!

A šta tek treba da kažu ljudi kojima je "navijački staž" toliki, a poneki imaju i duplo veći navijački staž nego ti godina.

Porazi i pobede su deo navijačkog života. Nekada slaviš, nekada tuguješ, ali se ne odričeš kluba koji voliš.

Ako samo navijaš za neki klub, onda nema veze, jer uvek možeš da promeniš za koga navijaš, dok ljubav je nešto sasvim drugo. Jednom kad se zaljubiš u klub, nebitno koji, tu više leka nema!

E burazeru... šta smo sve mi malo stariji proživeli sa Partizanom. Javi se opet za nekih 20-30 godina. Možda ti bude jasnije šta znači "navijati za Partizan".
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
1. Jebeno smo izgubili, ali sta sad, nije smak sveta...pa setite se samo koliko smo ovakvih utakmica dobili u sezoni cuvene Kecmanove trojke? Da nismo cudom pobedili jel ne bi iskrenl svi do jednog govorili za Robertsa da nema pojma itd itd..? Da je Barselona realozovala zadnji napad, da je ona lopta prosla kroz obruc, jel ne bi svi kukali kako nam je trener postavio usranu odbranu i kako smo sami krivi itd itd? da ne duzim, puno je primera iz te sezone, i da smo samo neku odsilnih neizvesnih zavrsnica izgubili ne bi videli ni top 16, ni titulu ni nista.. tako da.manje kuknjave, kosarka je sport u kome je sve moguce..da smo uboli trojku, ili da su oni promasili oba slobodna veceras, niko ne bi kukao ni malo, svi bi govorili da smo super, a niko se onda ne bi pobunio kako smo trebali da dobijemo ubedljivije, i niko ne bi kritikovao sto smo bili na ivici da izgubimo utakmicu i svi bi se pravdali kako je bila teska i napeta utakmica i kako se ocekivala neizvesna zavrsnica i blla bla bla.. jbg sta sad, pukli smo, klub nece da se ugasi sigurno, sistem i dalje imamo, ja i dalje verujem u tim, a top 16 - jbg, vise srece drugi put!

2. Mi svakako idemo u eyrokup ako ispadnemo jel tako?

3. ako sam u pravu pod 2, ne vidim cemu kuknjava onda, jesmo li mi previse prepotentni da eurokup smatramo ponienjem pa necemo da punimo halu? ne vidim u cemu je frka, ja slabo poznajem sistem takmicenja u eurokupu, ali ako smo mi navijaci pravi, i ako volimo svoj klib, volimo ga valjda u svakom takmicenju, i trebali bi klubu da obezbedimo punu arenu (citaj: prihod od ulaznica) i u tom eurokupu isto kao da igramo i euroligu, jer ako je klub pravi, onda i u tom takmicenju treba fa ima najvise ciljeve!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Za 3 nedelje ce opet nastupiti euforija pred utakmicu sa CSKA, gotovo sam siguran.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Ja sam siguran da ce ovi ukrajinci ako ih koknemo sledece kolo pustiti Nanter odmah posle toga. Ali jbg, sami smo krivi..
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Bojim se da je gazda u pravu,plasim se da najtezi porazi tek dolaze..
Realno ona govna su za klasu jaca od nas,mi imamo puno problema da sklopimo tim koji ce da igra,finansijski smo mrtvi,porazi pocinju da se redjaju i uticu na volju i sampouzdanje ove decurlije tako da realno ako ove sezone uspemo da sjebemo konzerve u ABA i Domacoj ligi onda stvarno svaka cast...
Sto se tice Evrolige mislim da Dule preteruje realno sa Budiveljnikom ce biti tesko jako i to na psihickom planu,ocekujem ne vise od 10 000 ljudi u areni (vec se vidi po recima mnogih ovde),protiv Fenera nazalosta sam misljenja da sve i da izvede neku decu Zeljko iz juniorskog pogona i ostavi samo Sipahija malog i Mehmetoglua mi bi smo izgubili utakmicu jer realno ljudi mi ne mozemo nikoga da dobijemo van Bg-a u Euroleague pa sve i da sutiramo trojke 20-20 ,jednostavno nemaju muda da se opuste i da rostiljaju spolja onako rastereceno kao sto bi na strani trebali...
O CSKA u Bg-u necu ni da govorim...msm realno CSKA hvata formu i realno rastavice nas na proste cinioce (nesto kao Barsa)...
Igracima nasim kapa dole,svaka cast za pozrtvovanje,volju i istrajnost...
Kao sto smo hvalili Vujosevicev rad kad je to zasluzio tako imamo pravo da komentarisemo njegov rad kada gresi... za ovo ispadanje i ono proslogodisnje iskljucivi krivci su Dule i Tosa...prosle sezone ne zna da zatvori jebenu utakmicu protiv mrtvog Bamberga a ove u najbitniju protiv Nantera ide bez pleja...eeeeeej pa ako je jebena Laboral Kuca mogla da potpise igraca na mesec dana pa jebeno su i oni mogli da nadju tu opciju pa makar ga platili taj mesec malo vise...da odigra protiv Nantera i Budjavih i to je to...pa da smo imali bilo kakvog pleja ovaj mec bi zatvorili bez problema...ma Pavkovic bi ovo raspali zatvorio...uzas...
Dule tako ti boga nadji nekog bilo kog ma neka bude ala Tori Tomas ili Lafajet koji ulazi na teren sa sve majicom za bleju na klupi da ti se ovaj mali biser Bogdanovic ne srusi na terenu...decku se veceras videlo se vrtelo u glavi covece...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
.............................
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.521
Локација
Kej Republika
Idemo dalje...
Poraz bolan kao i svaki do sada. Pariz nam se ne da i to ti je.
Za mene su ovi momci na čelu sa Dulom heroji. Njihov kredit je kod mene blanko
Ja u prolaz verujem...jbg kad ih volem:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top