Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
bila repriza do malopre...
Zaista mi nije jasno kako je moguce u istom sportskom drustvu, samo u dva razlicita sektora da bude takva razlika u kadrovima. Kolko god je FK u kanalu toliko jos uvek KK moze da nadomesti sve...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Mirno, gotovo rutinski, odrađena utakmica Partizana.

Pomogao i lošiji šut Budiveljnika. Mada, realno, vrlo malo im je ostavljeno prostora za otvorene šuteve.

Izgledali smo baš, onako, moćno. Bravo za KK.
 

Ilija the King

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
89
Reaction score
6
Локација
jug
Au!

kakvo prskanje bogatasa iz Kijeva.
Svaka cast momcima, objasnili su da nije novac taj koji igra kosarku vec ljudi od krvi i mesa
Realno oni su bez Lavrinovica penis ekipa, sto se i videlo u drugoj cetvrtini

Za mene utisak veceri: Lovernjevo kucanje preko igraca, kakva zivotinja maaajko mila :respect :clap (u pozitivnom smislu, da se odmah ogradim :D )
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ja bih iskreno vise voleo da vidim visoku trojku koja moze da odmeni malo i lovernja na 4 ,prosto mi je nelogicno da Tepic ne igra pleja kada je to ceo svoj vek u Partizanu igrao , tu je i Dalo kome posle ovakvih partija sigurno nece uvaliti peskir ,Bogdanovic moze da odigra tu 10-15 min zaista ne vidim logiku dovodjenja pleja ali videcemo vec u vremenu koje dolazi.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ne mozes da gledas igracki doprinos njih dvojice kroz prizmu statistike i poena. To je kao da kazes da je Lebron kad iskreira i isprivatizuje utakmicu bolji plej od Stiva Nesa.

Leov ucinak je nemerljiv, a Bogdanova dominacija proizvod smanjenih napadackih resenja...

Meni dosta kad vidim njegove asistencije,i to one prave, na "tanjir" asistencije. Ono sto Leo ima,a Bogdan ne to je stalozenost,i sposobnost da se smiri napad,onaj Bogdanov pas u Parizu koji ce nas verovatno kostati Top16 Leo ne verujem da bi bacio.
No, poenta moje price nije da poredimo Lea i Bogdana,nego to da mislim da se Bogdan super snalazi na pleju i da je bolje ako vec dolazi Tepic,da pojacanje umesto na pleju trazimo pod kosem, jedan dominantan centar ili cetvorka koja ima dobar odraz (poput Robertsa recimo ili Lazmea) su nam mnogo potrebnije.
 

DelBoy

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
12
Reaction score
0
Локација
Crno-beli svet
fenomenalno... ali fenomenalno... dobro nisam redovan posetioc EL... ovo mi prvi put ove godine pa mi je zato bilo... ne znam da li sam vec rekao... FENOMENALNO... :)... citam da je bilo nesto preko 15000 gledalaca... po meni je delovala Arena sasvim ispunjeno ko da fali dve tri ljade... a ne pet i vise... :D...

veceras smo bili nadmocini... atraktivni... mnogo lepih poteza... i BORBA bre... :D... momci su nam ostavili nadu... ako veruju oni u prolaz dalje... mi nemamo sta da sumnjamo :)...

putesestvije od Ns do Bg i nazad... strasne stvari :)

sve u svemu... ljudi moji... FENOMENALNO... :D... izvinjavam se, sta cu... ja prosto obozavam nas KK i sve sto ide uz njega... i u dobru i u zlu...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije velika tragedija ako i ne prodjemo u TOP16, onda jbg upadamo u Evrokup pa da osvojimo to sranje od takmicenja, kada smo vec tu :D
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.466
Lovernj :respect...kakava igračina, kakav skok, počeo je i trojke da ubada, čudi me da to niko nije pomenuo
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kakva ce steta biti da ova ekipa ne prodje u top16. Prvo sto bi samopouzdanje skocilo bar duplo svim igracima, pritiska skoro i da ne bi bilo, a stigla bi i neka pojacanja.
Nadam se da cemo nekako uspeti da se uguramo u drustvo najboljih.

Sa kojom lakocom igramo u jadranskoj ligi kao i sa ovim "slabijim" evroligaskim ekipama, to je neverovatno. Falila nam je ta rotacija da prelomimo te meceve u gostima, a falila je i doza srece.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ja sam sinoć jednostavno bez reči ostala..... toliko sam se pribojavala ove utakmice... ne zato što bismo time izgubili šansu za prolaz u TOP 16 (koje i sada nisu velike), nego zbog atmosfere koja bi se prvo ovde stvorila, a onda prenela dalje, po medijima.....

Dečaci su bili divni, fantastični.... hrabri.... posebno Dalo.... i ja sam se odmah setila PSDovog kucanja, i posebno mi je drago što je malac pokazao da raste po ubrzanom postupku :wink:

Toliko mi je žao što nisam mogla da idem, rečima nemam :cry2:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima i svima koji su bili sinoć u Areni.
Iskren da budem, znajući po kakvom principu inače prolazimo u dalju fazu takmičenja, nisam ni očekivao da se jednostavno plasiramo u drugu rundu. Ako Bog da pa do toga zaista dođe, sigurno će biti "na guzove", odnosno onim težim, komplikovanijim putem, jer "that's how we roll" :)

Podrška za Duleta i momke!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Definitivno bolujemo od decjih bolesti. Uz Vestermana i Bertransa, ova ekipa na okupu ima potencijal za EL titulu kroz sezonu ili dve, ali ove godine smo zeleni za ozbiljnija dela.

Francuzi imaju lovu, daj Boze da gresim, ali ako ih smrdljivi i kurvanjski Ukrajinci ne puste, spanska ciganija sigurno hoce.
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
mnooogo lakse nego sto se realno svako od nas nadao,sve je vec receno osim jedne stvari-ti si prvi centar nikola,nikola,nikolaaaa
ps.svidja mi se sto je dule dao sansu drugoj postavi,a najvise od svega sto ih nismo nakantali sa 30 razlike i tako im ubili zelju za daljom igrom u el (protiv francuza)
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.411
Reaction score
4.466
Ne verujem da će ih pustiti... I Budeveljnik i Barsa su imali veoma neprijatne poraze od Nantera...prvi su imali najveći poraz, drugi su izgubili kući... Po meni Barsa i Fener opušteno dobijaju francuze... A sad da li je Budeveljnik u stanju da ih dobije?! ne znam... Mada i nama su male šanse da iznenadimo Fener ili CSKA, jbg ostaje žal za porazima u Kijevu i Parizu kada su nam se nudili...
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ono kad pola sata razmišljaš šta da napišeš i nemaš ideju. Preplavljen utiscima, i dalje u nekoj euforiji, ne znam ni sam šta me je sinoć najviše obradovalo. Nema se tu šta reći. Neopisiva radost i sreća.
Ne znam čemu bi se toliko radovao da nema ovog kluba. Naravno, uz porodicu, to se podrazumeva.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Alal vera momcima u Crno-Belom za jucerasnju utakmicu i ako nismo do sada zvanicno od juce bismo i zvanicno mogli biti filijala San Antonija (bili na tribinama njihova dva zvanicnika da gledaju ovo silovanje).Pisao sam i u ranijim postovima nisam strucnjak ali ovaj Dalo mi je mnogo interesantan lik,ako se sve poklopi kako treba bice zver.Ovde se pise kako ce nas Zeljko ili ona druga dvojca iz barse ili cska pustiti t.e. nece se mnogo truditi sa nama.Moje neko skromno misljenje je da ce bas biti obrnuto jer im ne odgovara ekipa kao mi koja ako udze u top 16 moze da bude svasta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top