Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
E moram još da pomenem stručnog konsultanta na Sport Klubu Vladu Kuzmanovića.
Baš me oduševilo to što je čovek naš. Partizanovac. Nekoliko puta je govorio u prvom licu o Partizanu, MI, DOBIJEMO, PROĐEMO...

Mnogo sam ga gotivio kao igrača, bez obzira što je bio u ciganima jednu sezonu. Sjajan momak. Šteta što nije nikad igrao kod nas.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Газда ако Нантер изгуби од Барсе и Украјинаца ми смо готово у топ16...

Po kojoj logici... mi i pored ta dva poraza moramo da pobedimo Fener u Turskoj, ili CSKA u Pioniru, a to neće biti ni malo lako, pogotovo ovo u Pioniru.

Ako dobijemo jednu od te dve to će se desiti u Turskoj, jer nam oni više leže, a i pritisak na naše je manji. Protiv Rusa nema šta da tražimo!

Treba skinuti te tvrde obruce iz Arene i namontirati ih u Pioniru :D

Rđavom ku*** svaka dlaka smeta :D

Kako im danas nisu bili tvrdi obruči.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
И којом си ти рачуном дошао до тих 40% живота ти? Шансе су 90% на према 10% за Нантер. Уз то, шансе да добијемо Фенербахче у Истанбулу су сличне.
Можда то није реално али се надам, ако Нантер изгуби наредне двије утакмице мислим да у задњем колу ми смо дефинитивно фаворити. Играмо кући са ЦСКА који се неће превише трошити, а Жељко ће одрати посао за нас ја мислим. Сјутра вече ће се много знати, али следеће коло је одлучујуће за нас по мени.

Газда можда је нереално али ја вјерујем у момке и пролаз у Топ16.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Нема се овде шта много рећи, ол стар викенд стигао у Европу :D
Нагласио бих добру партију Милутинова после онога у Француској :clap
Кинзи, невероватно интелигентна одбрана, помагање, крађе ма све.
Дало је не само куцањем него и оним улазом које није ушло наговестио много.
Од Богдана ништа ново, само је још јеном показао сјајан преглед игре, спуштања лопте на центре, са пуно осећаја, коначно креација из пика :respect
Онај комбинација њега и Брата преко пола, немам речи...
Падам у очај на саму помисао да нећемо видети топ16 не због резултата, Партизана, него да не виде заједно два оваква бека топ 16, огромна штета, још помисао да би им се прикључио Бертанс...
Кад сам писао о проласку у топ16, писао сам да се мора добити нешто у гостима, хтео сам да напишем или то или неко "чудо" код куће. Нећу ништа да пишем да не баксузирам, али какви би ми били ако не кренемо тежим путем. Да цска не води Месина, био бих већи оптимиста.
А већ против Жељка имамо шансу, зато што га Дуле сјајно чита, е сад да ли ће Дуле толико добро прочитати колико они имају квалитетнији тим не знам.
Будивељник је баш негде после нас упао у кризу проузроковану лошим бирањем ростера, дебилан потез су направили пуштањем Даунса, нису довели оно што су хтели, Даријус је почео да се троши и дошли су до овде. У каналу су, а обећавали су.
Надам се да ће смоћи снаге да добију Нантер, бар да се потруде да остану у трци.
Није више све у нашим рукама али бар имамо наду.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Можда то није реално али се надам, ако Нантер изгуби наредне двије утакмице мислим да у задњем колу ми смо дефинитивно фаворити. Играмо кући са ЦСКА који се неће превише трошити, а Жељко ће одрати посао за нас ја мислим. Сјутра вече ће се много знати, али следеће коло је одлучујуће за нас по мени.

spanska govna mogu sutra jako da nam olaksaju posao ... ako ne puste namazane francuze nama se sanse uvecavaju uveliko...bice pritisak nad njima...francuzi ce puci kao tikve od Zeljka,zivi bili pa videli,razbice ih Zeljko pa makar igrao sa sipahijem celu utakmicu na pleju....

nama ako bude odlucivala utakmica sa cska u pioniru mislim da cemo ih otkinuti,ne pobediti nego otkinuti(sad ce gazda i jos neko napisati da je to nerealno) ali otecemo pobedu,BUDE LI NAM TO ODLUCIVALO za top 16...

pripremite se sledece nedelje da Zelimir odmori Bogdanovica ;)
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ko nam je ova portparolka ? Kako se slatko zbunila na konferenciji. :D
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Maltene, Skoro sve već rečeno. Šta dodati???

Vrhunska igra. ODbrana neverovatna.

Dalo pokazuje napredak samim tim što malo sigurnije prevodi loptu, mada ovi nisu ni igrali presing. Ali ohrabruje.

OStali, svi na nivou.

Milutinov posle katastrofe u Francuskoj, večeras odličan. Stojanče vidiš izgleda ima istine u onome brzo usvaja :D. Ali ima on još leba da jede i da trenira da bi bio to što može.

Bogdan... Mi izgleda dobismo boljeg pleja nego što se iko nadao :D.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Браво шампиони, овакве утакмице рак лече! Какви потези, одбрана, борба... Ма немам речи, одушевљен сам.

При куцању Далоа умало лустер нисам поломио кад сам скочио. :)

Добијамо СВЕ до краја... Аааааа... СВЕ! :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Јесте сконтали Дулетово прцање Багатскиса Кастром због његовог цитирања Че Геваре? :buhaha
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koliko sam shvatio Dula na Konferenciji , rekao je da je trazio u AMerici adekvatno pojacanje za Lea, posto tamo nije mogao da nadje koji bi se lako privikao na Evropu ,Budzet i ostalo, a Bogdan je poceo sve bolje da igra na poziciji pleya , odlucio se da promeni plan i da trazi igraca na beku , i da je izabran Tepic ...

Tako da ne treba ocekivati jos jednog Pleja i to najmanje AMera, nemamo para mi za to ...

A šta ako se, ne daj Bože, povredi i Bogdanović! Koji smo mi baksuzi u poslednje vreme i to lako može da se desi.

Plej nam je prekopotreban i najverovatnije će ga dovesti.

Što se Tepića tiče.... moj najomiljeniji košarkaš, odmah iza "Božić Pera ciganima stera"!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.230
Reaction score
1.573
Sta reci posle ovakve pobede? Velika ce steta biti ako ne prodjemo dalje jer smo kvalitetnija ekipa i od Budiveljnika i od Nantera.

Ovim momcima veliki naklon za sve sto rade za klub iako bi mogli da se pokupe i odu zbog neredovnih plata. Veliki naklon i za sve ljude koji su veceras dosli u Arenu. Iskreno, malo sam se pribojavao kako ce to veceras izgledati ali bilo je lepo.

Sto se tice Nantera vise me brine njihov mec sa Budiveljnikom nego Barsa i Fener koji bi lagano trebali da ih dobiju. Barselona da im vrati za poraz na domacem terenu a Zeljko nece izdati ako nam od njegove ekipe bude zavisilo.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
zeleo bih da se prevashodno zahvalim momcima na jednoj divno provedenoj veceri u areni.
Pocepali smo budjave,bilo je vrlo atraktivnih poteza,15000 ljudi sta vise covek da pozeli...
Svi su bili sjajni,nikoga ne bih izdvajao,samo jos sreca da nas pogleda i idemo sve da ih pocepamo
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
једном речју .. МАГИЈА !!!!

просто невероватно шта се и како дешавају ствари у овом КК Партизан .. вољен , оспораван , спутаван и подржаван ... никога не оставља равнодушним , ни оне који га воле па и оне друге ...

једно велико :respect за све људе у КК Партизан ... Хвала Вам за све ...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
1424304_10152844792421686_1191996326_n.jpg


Брат Дало!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Iako je svaka kritika dobrodosla,pa cuvari vatre ne treba na svaki post obavijen kritikom da skacu k'o oprljeni,simptomaticno je da proslog cetvrtka,covek Nije mogao da iscita sve od "dobronamernih kritika",opsirne analize i brdo postova, koji se ponavljaju...Veceras,posle ovakve partije samo tri ispisane strane. Ima ovde ubacenih elemenata. Ja cu svoju analizu i kriticki osvrt ka upravi dati po okoncanju prve faze. Do tada cu uzivati na ono,sto funkcionise kao sat-teren...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kapa dole momcima... Ima još nade!

Sutra nam treba dvojka fiks u Parizu, pa ćemo uzeti računaljke u ruke.

I da, Solnok je u nedelju... Aranitović me u trenutku zbuni kad reče Tegiju da igramo u subotu!

Ko nam je ova portparolka ? Kako se slatko zbunila na konferenciji. :D
A mi kao imamo pet portparolki pa ti pitaš ko je Sonja!?

Mada je ona odavno u klubu više od portparola!

Јесте сконтали Дулетово прцање Багатскиса Кастром због његовог цитирања Че Геваре? :buhaha
Mislim da je koincidencija u pitanju!
 
Последња измена:

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.501
Локација
Topèidera lepša strana
Vrlo dobro!

Bogdan počeo da pronalazi rešenja na udvajnju, na kraju je opet malo zagovnao ali dobro moglo mu se.

Milutinov i Dalo pozitivna strana današnjeg meča. Pmatiću ovo po NBA atrakcijama....
Ne znam da li je neko primetio kako se Bogdan prošetao pored svog čuvara negde u trećoj četvrtini, crni stao visoko da čuva šut, u sledećem momentu ovaj mu je mahnuo i otišao, šteta što je to polaganje preko dvojice promašio. :D
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ma kakva crna koincidencija, Duleta je odao onaj njegov prepoznatljivi osmeh kada je to rekao.

Utakmica kakva se samo pozeleti moze. Ja sam presrecan. Cestitke momcima na na igri u odbarni, igri u napadu, na pozrtvovanju, na atrakciji ma na svemu.
Ovu Arenu treba da biramo kada igramo sa nekim izrazito suterskim ekipama. Pa ono nije bilo normalno sa sutem za 3 poena. 1/17 ukupno sutnutih za poluvreme (mi 1/7 budjavi 0/10)!!!
Sutra svim srcem uz Barsu i Fener.
Kako cu slatko spavati veceras posle ovakve utakmice... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top