Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
jednom kad predje.na nasu stranu, to je to, drugacije ne moze...
zanimljiv igrac, moze da bude nesto od njega
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dok ja ispratim sve ljude koje sam vodio na utakmicu, prođe ceo dan :D

Sjajna predstava sinoć! Toliko sigurnosti i rutine da smo ih odrali kao zečeve. Apsolutno ništa se nisu pitali. Odbrana je počela malo labavo i mrtvo, ali smo ih onda toliko stegli da nisu mogli da dišu. Celo veče čekam da vidim tog jebenog All star trojkaša, a on stavio jednu iz 5 pokušaja, i to negde na kraju. Pa ovde se kume igra odbrana, nije ovo NBA cirkus...

Što se tiče naših-svi na odličnom nivou. Čak i Musli i Gagić kojih sam se pribojavao. Kada je Gagić uhvatio onal alley oop, živ sam se zaledio, to je bio kraj Budiveljnika. Dragan odličan. Bogdan takođe. Fascinantno je sa kojom lakoćom diže igrače na fintu šuta, ali bukvalno svaki put.

Posebna pohvala ide Dalou! Dve odlične asistencije i ono kucanje koje nije bilo preko Lavrinoviča, ali je bilo direktno u facu zrikavog pedera. Da ga zapamti! I onda oduševljenje i vrisak tek kada se vratio na našu polovinu. Mali baš raste iz utakmice i utakmicu. Mislim da bi Dule trebao još više da ga pušta da "divlja", makar i po cenu nekih izgubljenih lopti. Nije on tip igrača kao Leo da ima kompjuter u glavi i tu smirenost, ali ruku na srce ni Leo nikada ne bi onako divljački kovao u lice jednom od najboljih centara Evrope :BB

Sve u svemu, jednog prelepo veče koje daje odgovora na pitanje zašto se voli Partizan! :napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.083
Reaction score
8.425
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Evo Fener dobio cska. Taman nemaju razloga da igraju jako protiv nas. Eto prilike Zeljku da nas opet pusti :D...kako mu se namesta da nas pusti, bas ga hoce :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Nadam se samo ne grobar naše hemije i svlačionice.

Ako dozvolimo da nam hemiju i svlacionicu unisti tako neka sisica, onda nam hemija nije nikakva. Taj se nece ni cuti ni videti u svlacionici, niti dolazi kao zvezda pa da svojim privilegijama kod Duleta urusava atmosferu ostalih.
Ima ko da se pobrine za kurcenje i kenjanje, ne brinem ja za to.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Živa šteta što nam sa njima nije obrnuto domaćinstvo. Zamisli da sad dolaze u Pionir. :(
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Laki

Pogledaj kako poziva akciju i salje coveka da mu otvori prostor, ostaje na mismec sa Lavrinovicem koji se zaleteo na bananu ali...

Prodor, odraz, kucanje levom, MUDA!
lavrinovic ono bese najveci problem? E pa tako se on resava!

Neko je ovde napisao da Musli ponekad zaboravi podici ruku u odbrani, to sam i ja sinoc primetio. Nije kod njega problem samopouzdanje, kod njega je problem manjak koncentracije.
Kako bi nam Vlada legao da radi sa centrima i malo rastereti Duleta.
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Sta se palite na to sta je deriste pisalo po twitteru. Vaznije je da je njemu Misko tata a ako zeli da postane igrac cutace i ocekujem i da demantuje da je to uopste njegov profil.

Koliko ce on biti pojacanje, znacemo do kraja sezone. Do tada, bolje da ne trosimo negativnu energiju na twitter statuse. Jedna dobra tekma i svi ce zaboraviti sta je pisao (ako je pisao).
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Гаги не би смио преводити лопту окренут лицем према кошу, поготово ако га чува нижи, бржи плејмејкер. Изгубио је синоћ тако једну, а једну му је украдена и на 7 метара од коша исто водећи је окренут лицем према кошу. Ни праве јединице не преводе тако лопту.
Evo Fener dobio cska. Taman nemaju razloga da igraju jako protiv nas. Eto prilike Zeljku da nas opet pusti :D...kako mu se namesta da nas pusti, bas ga hoce :D
'Ај Жељко можда и хоће, али реци ти то Жорићу и Богдановићу, посебно овом другом коме је Партизан трн у оку. :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Izvinjavam se ako je bila ova slika negde :clap

1480643_10152050065192236_808771176_n.jpg
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dobrodošlica i sve najbolje našem novom igraču! Moraće da bude dva puta bolji od bilo kog pleja u ekipi da bi bio prihvaćen. Iskreno mu to i od srca želim (bez zajebancije). Lično se pribojavam nove uloge Miljenovića u Partizanu, pošto je već, koliko mogu da naslutim iz novina i vaših postova, mega giga talenat, a takvi kod nas ne prolaze dobro.

Kad su Turčinu krvave ruke do lakata, poturici moraju do ramena! :wink:
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Decko inace napisao da je veceras veoma bitna utakmica... Dvosmisleno ,ali znamo na sta misli...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Evo Fener dobio cska. Taman nemaju razloga da igraju jako protiv nas. Eto prilike Zeljku da nas opet pusti :D...kako mu se namesta da nas pusti, bas ga hoce :D

Ма јебо то, мени је проблем што ће новинари кад их будемо тамо девастирали писати како нас је Жељко пустио, а заправо су се само нејаки Турци ( и остале нације ) поклонили пред Драганом.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dovoljno je da ne igraju Bogdanović i Preldžić. Bo je naš, Bjelici će Željko lako objasniti a Kleiza može da igra, ne preko 15 minuta:D

Ne znam zašto pravimo problem, utakmica nam je zicer:D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Sta je konkretno zamerka Rasku dok je igrao za nas ? Covek je uvek pruzao maksimum , davao sve od sebe i izvukao nam sezonu kada Dzavaji koji je predstavljen kao novi Sek nije mogao da se sastavi...
Bitno je kako neko trenira i igra dok je nas ,a posle kada ode ..boze moj . Sreca sto facebook i twiter nisu postojali pre 20-30 godina pa nismo znali ko kako misli inace bi verovatno veliki deo onih koji su danas legende bili veliki cigani kojima bi se svizdalo na svakoj tekmi.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Romuljage poput ovog malog i ostali produkti klošarkaške škole iz Železnika što dalje od Partizana....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top