Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Umor igraca i nedostatak istih za rotaciju je ocigledan problem. Prva petorka je veoma jaka, ali padamo kasnije. U prvom poluvremenu gazimo najjace u Evropi, drugo gubimo od pacera. Nemaju snage momci vise, pojedini nisu imali odmora poslednjih mesec dana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.283
Локација
Žrnov
Ovo samo mi možemo :( Tačno sam znala da će ona promašena bacanja da nam se obiju o glavu...

Obožavam članove koji su prvi posle svakog poraza.... evo, pokušah sad da ih preduhitrim, al' nisam dovoljno brza na tastaturi bila....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Пораз који нам је открио мане.
Када Богдан не креира ми не знам где бијемо, када га противник заустави, ако Кинзи и Драган нису расположени ми губимо и од аматера.

Али то на страну, морам да напишем оно што ми није јасно већ другу сезону.
Не свиђа ми се што Гагићево шлихтање, фолирантска борбеност и разне гестикулације бивају награђене минутажом.
Не могу ни вечерас као ни у француској да разумем с једне стране минутажу Милутинова и Гагића, а с друге стране Муслија.
Ајде док Милутинова и могу да разумем као развој младог играча, проспекта ( мада проспект није покушао да узида противника не сећам се), не могу Гагићеву минутажу на уштрб Муслијеве.
То што је Гагић наизглед борбенији, енергичнији, не значи да Мусли није онако "флегматичан" два пута бољи и кориснији играч од њега, и од Милутинова, али Милутинов је млад и престићи ће га радом надам се.
Меч што пре заборавити.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Voditi protiv jedne od najgorih ekipa liga sa 15+ razlika i onda to onako preko kurca istrositi, pa onda nastaviti da pravis gluposti sve do poraza...Bas lose.

Proslo je skoro mesec dana od povrede Vestermana, a mi i dalje maltretiramo Bogdana, Milosava i Kinzija do IZNEMOGLOSTI.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebiga. Što ne može niko da usere, useremo mi :D

Najgore što smo se potrošili pred Fener, jebeš poraz biće ih još. Bogdan, kakav jebač keve!

Bitno je da odemo na F4, a stvarno ne znam šta može da se desi da to ne uradimo. Opet ponavljam jebo poraz šteta što smo se potrošili iako smo imali dobijeno i mogli smo lakše ovo da završimo...
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Jebeš košarku kad i ovaj Solnok ima domaćinsko suđenje! I onda kad krene kenjanje u napadu, ohrabreni time što mogu da biju koliko hoće, teško je pobediti takvog protivnika.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Kao i prošle godine, klasična sudijska krađa. Mi smo premoreni, i kada onako biju, guraju , štipaju, a ništa se ne svira, ovo je sasvim očekivan ishod. Nego da se ovo zaboravi što pre, pa da u četvrtak zablistamo.

Molim te, nemoj o kradji sudija :confused

Imali smo +18, mi smo Partizan, pa sa druge strane da je bio i Majami trebalo je ocuvati tu prednost.

Nema sada nazad, dobice sta su zasluzili i idemo napred :BB
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Sramotno drugo poluvreme bez zalaganja. Ocekivali su da se sami pobede....
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
U neku ruku je očekivati da izgubimo ovakve završnice na ovakvom terenu. Milosavljevic nema toliko snage, odatle i los procenat suta. Bogdan se drzao koliko toliko, mada ga je Dule izvodio kada se lomila utakmica. Gagic je zreo za ozbiljne mere... Vaspitne. Lovernj se nije video. Jednostavno, Bogdan sam nije mogao ovo da dobije. Idemo dalje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema veze, bravo momci, svaka čast. Pa šta ako ste izgubili posle 22:40

Svaka čast. Ipak je to mađarski šampion, košarkaški gigant. Nadam se da ovaj komentar zadovoljava sve "čuvare"....
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sami smo krivi za poraz, ocajno drugo poluvreme, pogubili smo se, ispustili 14 razlike i zasluzeno izgubili . Cestitke igracima Solnoka, nisu se predavali i zasluzeno su pobedili. Opet kazem plasim se da ce nas ovi porazi od Krke i Solnoka skupo kostati, nadam se da gresim ...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Али то на страну, морам да напишем оно што ми није јасно већ другу сезону.
Не свиђа ми се што Гагићево шлихтање, фолирантска борбеност и разне гестикулације бивају награђене минутажом.
Slihtanje i stalno trazenje krivca u drugima. On zasere i napusava saigraca kako navodno nije pokrio, pa je zbog toga on ispao. Stalno to radi, stalno kenja Zou i drugima zbog svojih debilnih gresaka. Napravi faul na centru, pa prvo kod sudije, pa posle podigne ruku, pa onda otrci kod Duleta da se pravda nesto i da se cepi. Mrzim ljige!!!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
koje crno domacinsko sudjenje? dobili su nas posteno. To sto mi imamo Gagica (prirodno neinteligentog coveka, bolje reci seljacinu) Muslija kome treba psihijatar je nas veliki problem. Cela centarska linija je dala 17 POENA. Nekada nam je samo jedan igrac sa tih pozicija donosio toliko poena. IMAMO GAGICA I MUSLIJA koji nisu uspeli da napreduju za godinu i po dana sa najvecim strunjacima za tu poziciju u Evropi.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ja ovo ne mogu da prezivim...I moje selo ce da krene da silji kurac protiv nas... Jbt ponizavaju nas ovi indijanci...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Sve je u redu. Znamo svi kako nam funkcioniše igra, a i tih nekoliko igrača ima dušu i mora da stane, verovali ili ne. Morao je ovakav poraz da dođe kad tad. A možda je i dobro što je baš sada. Znaće Dule to da iskoristi.

Sad sam još sigurniji da... ma da nas Željko pušta i da prodjemo u TOP16 i da osvojimo ABA ligu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Последња измена:

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
koje crno domacinsko sudjenje? dobili su nas posteno. To sto mi imamo Gagica (prirodno neinteligentog coveka, bolje reci seljacinu) Muslija kome treba psihijatar je nas veliki problem. Cela centarska linija je dala 17 POENA. Nekada nam je samo jedan igrac sa tih pozicija donosio poena.
Domaćinsko suđenje gde u jednom našem napadu oni naprave po 5-6 prekršaja, posebno pri ulasku u reket, a ne svira se u svakom napadu. Udaranje preko ruku, štipanje, povlačenje,.. eto takvo domaćinsko suđenje!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
12 promašenih bacanja = poraz na gostujućem terenu. Toliko česta pojava da je gotovo postala aksiom.

Učinak naših centara se najbolje vide u tome što su 3 spoljna igrača šutnula na koš 45 puta. I oni su najmanje krivi za poraz, oni su igrali, a centri statirali.

Međutim, jedno ime se izdvaja i ono bi veći doprinos dalo da je zaista statiralo. To ime je Đorđe Gagić. Majstor koji nas je izbacio iz bonusa faulovima na protivničkoj polovini i na 15m od koša, kome je svaka 5. lopta upala u ruke, koga je popišao svaki protivnički igrač i koji na sve to dozvoli sebi da urla na saigrače i na sudije.
Kad neko ne zna on uči, pa možda i nauči, kad neko nema snage on vežba, ali kad je neko glup i pritom bezobrazan, e onda za njega nema leka.

EDIT:
Ne videh upozorenje, ali ako ovo smatrate uvredom zalepite mi i 15 poena. Ovo što sam napisao je toliko očigledno da ne bi smelo da se okarakteriše kao uvreda već kao konstatacija.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
То што је Гагић наизглед борбенији, енергичнији, не значи да Мусли није онако "флегматичан" два пута бољи и кориснији играч од њега, и од Милутинова, али Милутинов је млад и престићи ће га радом надам се.

Kao i obično čovjek koji sve objasni :clap :clap
Samo bih dodao da Musli igra mnogo bolje kada počinje mečeve kao član prve petorke. Ne mogu da vjerujem da Dulu to promiče. Gagić jeste naš igrač, ali je nevjerovatno košarkaški neinteligentan, da ne upotrijebim neku grublju riječ.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top