Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Mislim da odavno nismo imali jace protivnike na pripremama. Ovo je bitno da odmah udjemo u formu zbog rasporeda utakmica.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Pošto smo rešili glavni problem, red je da počnemo sa rešavanjem i onih sitnijih, ali svakako ne benzačajnih. Jedan od tih značajnih problema je prisustvo Mlađana Šilobada u klubu, s tim što je njegovo prisustvo beznačajno. Meni je svejedno koju će on funkciju imati u klubu, neka bude i zalivač fikusa sa platom od 1500-2000 evra, ali mi je bitno da poslovi za koje je on do sada (uzaludno) bio zadužen budu na vreme i uspešno odrađeni. Treba biti realan i priznati da u vezi blokade i poreza ima i naše krivice, propustili smo rok za prijavu i otpis kamata i neko mora da snosi odgovornost.

Što se marketinga tiče, čak i da organizuju konkurs za najkreativniju ideju(kao npr. za Pariz 2010.) bi bilo bolje rešenje nego ovo sadašnje, koje u suštini i ne postoji.

Što se tiče dodeljivanja karata "najvernijima" poptuno se slažem sa svima. Najbitnije je da novac od prodatih sezonskih karata ostane u klubu, pa neka im Danilović i Dule plate karte i podele za džabe, nebitno je.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da Paki, apsolutno si u pravu.
Ako smo šmekeri i furamo neku poštenu priču ,
neko mora da odgovara što će naš klub na ime kamate istrošiti toliki (abnormalni novac).
Ne znam da li kapirate ,ali bilo je dovoljno popuniti jedan formular i rešen problem ,a ovako ...

I za karte se slažem . Dokle više ta lažna ljubav ?
Neka budu karte jeftinije za grupe , ali 10- 20 % ,kao što i firme imaju popust kad kupe 50 karata.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Карте не смеју да буду јефтиније ни за један јебени проценат! Што су они бољи од тебе, мене или било ког члана овог форума?
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Neka budu onda karte jeftinije i za clanove foruma... Na svakih 50 porucenih karata 5 gratis... Pa da onda ne mora da se placa clanarina na forumu i eto svi zadovoljni... Sto se mene licno tice, sezonsku nisam u situaciji da kupim, novac cu na ziro racun uplatiti cim ga budem imao... Nadam se u narednih 10 dana, ali velika je sramota da se "najvernijima" dele karte za dzabe... Pa gde su nam onda ti "najverniji" protiv Kraljeva, Nisa i ostalih Vrsaca???

Ni po babu ni po stricevima, vec po regularnoj ceni i nikako drugacije!
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Проблем је.
Немам намеру ни један динар да дам клубу, ако ће неки "највернији" да добијају карте за 3,4 пута мању цену и мање и тако директно узму из касе цирка 50 000 евра. Суштински паре уплаћујем "највернијима", оће то...

Potpisujem, a verujem da ima jos mnoogo nas sa ovakvim stavom.
Dokle god Dule i ostali daju kumu i alkatrazima karte da preprodaju mnogi nece uplacivati novac jer kao sto kaze Stojance - kao da ja placam za njih, oce to...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobro, dobro, aj ne preterujte !!!

Ja sam za to da odmah iz kluba izleti onaj što je kriv što nismo iskoristili priliku koju nam je pružila država .

Vi sad preterujete. Pa nije suština našeg kluba da li alkatrazi dobijaju besplatno karte. A,i da dobijaju i da ne dobijaju ,to ne menja bitno našu situaciju. A nije to Duletu prvi greh ,svi se sećamo podrške Djuriću i Ružiću. Ali je ipak taj Dule mnogo više dobrog dao klubu nego lošeg .
Poenta ove moje priče. Svako treba da pomogne koliko može, i nije bitna toliko cifra koliko je bitno da pokažemo ciganskim smradovima koliko nas ima i koliko živimo za naš klub , a nemojte zaboraviti da je Vučić ipak na prvom mestu političar i da mu je moj glas jednak glasu bilo kog ciganina , tako da i on neće baš onda mnogo da talasa.

U svakom slučaju ,nek pomogne ko koliko može ,a vi što vam nešto smeta ,nemorate baš da mračite i širite priču na još neki front . Nije vreme za to !
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Uplatite ovo ako hocete, nemojte da trazite odmah izgovor u alkatrazu i ostalima.

Kao da ce pisanje po forumu o tome zasto je to sa sezonskim tako nesto da promeni?!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Ko hoće da uplati dobro je dosao, ko neće ne mora... Uvek je lakše naći izgovor kada nesto treba ugraditi. Niko normalan ne podržava Alcz i njihovo tapkanje kartama ali to nije razlog da u ovakvom trenutku rušimo klub. Ni ja nisam da otvaramo ,, pandorinu kutiju'' u trenutku kada se cigani željni naše krvi.

P.s i ja sam se neprijatno iznenadio kada sam video da dosta ljudi koji ,,drže" kvalitet foruma svojim pisanjem nije uplatilo članarinu. A 800 din. godišnje je smešna cifra za 99% foruma. Pa čim neko piše ovde znači da ima minimum net i kompijuter. Tolika socijala nije niko ali ne lakše je da se nadje izgovor nego uradi (uplati) nešto.
Izvinjavam se za off
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Najbolje je prihvatiti i ne raditi nista jer klub ima rezultate - koja je to onda razlike u odnosu na maglu koju djura prodaje?

Koliko je tesko shvatiti da niko ne trazi izgovor da ne uplati nego je ovo za dobrobit kluba jer ce se obezbediti 120.000e po sezoni npr koji se bacaju tj odlaze u dzepove alkatraza ( 1000 ulaznica po 120e )
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dobro je batice , ti onda nemoj da uplatiš i tvoj život je dobio smisao. Sjebao si Duleta i Alkatraze , mada ovo je forum o KK Partizana ,ali to nije ni važno .

O kakav smo narod ?!
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
evo ideje za grave-a i ostale koji izbacuju klipove. da se napravi matematika koliko ide na gmazove iz alcz i koliko ce taj novac stajati rata za otplatu poreskog duga.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
A prodaja sezonskih ulaznica KKP i pare za budzet KKP nemaju veze sa ovom temom...O Boze.
Ali slazem se, rekao sam svoje - necu gusiti temu vise.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dan i satnica pripremne utakmice protiv Kragujevca trenutno nepoznati. Trebalo je da se igra u sredu (11. septembar) ali videćemo, možda bude četvrtak.

Čeka se rasplet u Sloveniji. U drugoj fazi ukrštaju naša grupa "B" i grupa "A", a prvo kolo novoformirane grupe u drugoj fazi se igra u sredu. No trenutno niti znamo da li će Srbija igrati u drugoj fazi, a kamoli sa kog mesta iz grupe "B" će eventualno otići u drugu fazu (i u koje vreme će, shodno tom plasmanu, eventualno nastupiti u sredu).

Protiv Kragujevca se sigurno neće igrati u isto (ili slično) vreme kad reprezentacija (eventualno) bude igrala u Sloveniji. Mi čak i treninge pomeramo ovih dana sat gore-dole u zavisnosti od termina nastupa reprezentacije, a kamoli pripremnu utakmicu.

U ponedeljak kasno uveče će se sve tačno znati. U principu nam više odgovara da igramo u sredu, ali...
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Dok npr. sva ostala pisanja o bilo kom klubu SD Partizana imaju itekako uticaja na promene!

Pa naravno da nemaju, ali barem se pise o nekim realnim stvarima.

Trenutno, sansa da alkatraz ne dobije sezonsku dzabe je ravna sansi da Tole uleti na sledecu utakmicu kosarkaske reprezentacije Srbije u poslednjoj sekundi i promasi trojku za pobedu zato sto mu je smetao treci sudija koji je iz Grcke kome je baba navijala za ciganijakos, eto valjda vam je jasnije malo.

A ako bude kontra i ne dobiju sezonske, evo neka me ceo forum isproziva najstrasnije.

A znas i sam kako se promene vrse, blokira se stadion, dodje 30 000 ljudi, napravi se haos, primera imas milion.
Ali ne, nama je lakse da drvimo preko tastature kako je neko tamo lopov a na stadionu 3000 ljudi sa sve podeljenim i gostujucim navijacima u zbiru.


Otisao sam u off, ali morao sam.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nije u redu to što alcz dobija karte i preprodaje, ali moramo biti realni, mi nikada ALI NIKADA nismo prodali sve sezonske, tako da tih 1000 karata koje alcz preprodaje grupama ionako ne bi bile prodate, tako da klub svakako ne bi dobio tih 120.000 eura.


Realno, sad je napala i uplaćeno je oko 100.000 za par dana, a na sledećih 100.000 ćemo čekati narednih mesec dana. Takvi smo kakvi smo, jaki na rečima slabi na delima, uvek bilo, a na nama je da uradimo da tako ne ostane!!!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ajde otvorite temu o pomoci klubu, daj da ovde pisemo o kosarci
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top