Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nije bitno ime i prezime pojačanja :D, bitno je da u odbrani može da pokrije jedno 3 od 5 pozicija (i to bez ikakvih problema!), bitno je da u napadu ume i da "zasipa" a i da nemilosrdno "probode", a takođe je bitno i da je reč o pozitivnoj "budali" sa mudima i bez pardona, sa "lujkom" koja će za atmosferu u našem mladom timu da predstavlja otprilike ono što je Taribo Vest predstavljao u FK pre tačno 10 godina. :D

Sve to moze ali samo ako hoce... Nesumnjivo smo dobili zver na obe strane terena ako bude davao maksimum, mene samo plasi da li ce igrati sa 100% i da li smo u stanju da ga redovno placamo. Ako su nasi procenili da je bolje resenje od nekog mladjeg i neafirmisanog igraca samo mogu da kazem: Dobrodosao Terens! :D:

Verovatno zato što sam duduk, ali ja nikad čuo za tog kinsija :D

Mora da nisi gledao mec protiv Efesa pre 2 godine kad nas je oducio od kosarke :D
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Terens Kinsi potpisao za Partizan!

Đ. M. | 09. septembar 2013. 19:44 | Komentara: 0
Nekadašnji bek Golden Stejta, Klivelnda, Anadolu Efesa, Fenerbahčea i prošle sezone Pezara i Unikahe novo je pojačanje srpskog šampiona





Terens Kinsi i Dragan Milosavljević


Amerikanac Terens Kinsi novi je košarkaš Partizana!
Dvadesetdevetogodišnji bek je danas potpisao ugovor sa klubom iz Humske i uskoro se očekuje njegov dolazak u Beograd.


Kinsi je dobro poznato ime u evropskoj košarci. Prošlu sezonu je počeo u italijanskom Pezaru, a završio u Unikahi iz Malage...
Uskoro opširnije...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Verujem da je ovo vec gotova stvar, tako da dobrodoslica i da mu svaka partija bude kao ona protiv nas pre dve godine :)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ipak centrala onda nije lagala. Ovo je verovatno završeno još ranije.

BOMBA!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ne verujem da bi se Djordje Matic zajebavao sa ovim "Potpisao" i da bi diskreditovao svoj novinarski ugled pustanjem patki.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dok ne vidim vest na zvaničnom sajtu za mene se ništa nije dogodilo.Ako dođe, ne znam koliko će mu odgovarati Duletov ritam treninga i kakav bi uopšte režim bio predviđen za njega. Sigurno je da momak ume, da je dobar igrač ali sve je to na papiru. U svakom slučaju, i da potpiše, nismo favoriti da osvojimo EL i nije nam obezbeđen f4. Polako...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Terens Kinsi! KAKAVA SMO MI INSTITUCIJA....EVROPSKA...odavno smo zajebali ovu nasu zabokrecinu....srecan sam sto sam privilegovan da navijam za ovakav klub....jos jednom,INSTITUCIJA!!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Na B92 pise da ima 25 godina :D a decko je 1984 godiste :D

Ne uklapa se po godinam u ovu mladu ekipu, a Todoric je rekao da ce mo biti mladji :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I'm not strong, I'm STRONGER...
http://www.youtube.com/watch?v=O5Y7tblq7As
:celebrate
Ne verujem da bi se Djordje Matic zajebavao sa ovim "Potpisao" i da bi diskreditovao svoj novinarski ugled pustanjem patki.
Ne bi se zajebavao i ne bi se diskreditovao. :D
Dok ne vidim vest na zvaničnom sajtu za mene se ništa nije dogodilo.Ako dođe, ne znam koliko će mu odgovarati Duletov ritam treninga i kakav bi uopšte režim bio predviđen za njega. Sigurno je da momak ume, da je dobar igrač ali sve je to na papiru...
Bold: Dogodilo se. :D
Posle bolda: Ne kaki 'leba ti, nego popi nešto.:D
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote propiškio sam firnajz :respect :respect

Tresu mi se ruke, JEBOTE TERENS KINSI!! :eek:

Auuu kakav tim u najavi...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Au!
Neka mu je srecno u nasem klubu!
INSTITUCIJA!
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
napokon igrac sa Evropskim iskustvom i iza sebe puno EL meceva,dobrodosao!!!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Koliko mi je odvratan ceo dan i realno mi je muka od svega, posebno od ovog sumornog foruma (pre svega fk sekcija) i udjem i vidim ovo! Jebote, ponovo sam rodjen!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top