Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Stojance, ti si se izgleda vec napio, brkas slova! :)

Ovo je bomba kakva nam je trebala.... Sad raditi, raditi i samo raditi! Licno sam prezadovoljan!

NAPRED PARTIZAN!!!!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Konacno! Posle sve ove uspavanke ( ne kazem da je nebitno ) , stize razdraganost i razmisljanje o tekmama u Pioniru!!:)
Vrhunski igrac!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
auuuuuuuuuuuuuu,ceo dan mi je bio smor,a onda sam usao na forum i imam sta da vidim , koliko nas ovaj klub cini srecnim to je nemerljivo,a ovde se posle raspravlja da li treba da se simbolicno pomogne...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Batica Kinsi ! Kakva dvojka, strasna dvojka ! Nisam ocekivao ovo. Dule je dobio zverinu sa kojom ce da zakljuca odbranu. O napadu da ne govorim. Bice sou tajma u Pioniru. Bogami imacemo jos dominantniju ekipu po fizickim predispozicijama nego lane .Protivnike ceka pakao !
 

vranjanac

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
85
Reaction score
1
I sve ovo bez Tosinog demanta:D.Sta li misli ova uprava:D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Dobrodosao deckonjo!
Zna li se kad se pridruzuje treninzima?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dobili smo ODLICNOG igraca koji moze podjednako dobro da igra i na dvojci i na trojci i na poziciji crnca. Odlicna je ovo vest, bas odlicna! Ulepsa mi dan :).
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Bice uzivancija ove sezone!Ako moze neki carsav,moze i onako mastan,uprskan vinjakom,ispreturanih slova,sve nam veceras pase!Da i mi laici shvatimo zbog cega se nocas gozbimo.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Jenea popravio dan,dobro je sada da vidimo sta je Dule smislio i kako ce sklopiti ostatak tima,sledeca sezona ce se jos spominjati u okruzenju.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Jbt, uplatismo 10ak hiljada dinara u klub prijatelja za nekoliko dana i odmah Kinsi. Zamislite da uplatimo 100k? Idemo bre...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Sjajna vijest, dobrodošao u instituciju! Malo ko nas je napunio u Pioniru kao on...

Ali ako me sjecanje dobro služi on je dvojka, zar ne?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ej, ajmo ovo da doteramo do 1.000.000 narednih dana !

"Naši prijatelji su do sada pomogli klub sa:
665045,00 din. "
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.902
Локација
Храм фудбала
Одлично појачање, е ово је клуб. Просто ни једна информација не цури нигдје, нема новинског наглабања, и онда само "КИНСИ У ИНСТИТУЦИЈИ".
Гости форума шта да вам кажем, дечко ће имати плату 500 000 + премије за пролазак у топ 16, као и премије од освајања Аба и домаће лиге. Неку сићу би могао добити и за куп, али то је мизерно можда неких 100 000.
И да наравно пичкоусти ће све то да плати :D
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Au posle ovakvog pojacanja , i generalno posle ovakvog sastavljanja tima , pre svega odlaska samo 2 igraca koji su igrali u prosloj sezoni, pocinjem da zalim sto F4 nece biti u Beogradu. Ove sezone pucamo bas , bas daleko. Mnogo daleko. Imamo prejaku ekipu , PREJAKU. Ne samo za domace (regionalne okvire). Imamo ekipu , ne samo za evropske , nego i za NBA okvire. :D


DAJTE JOS SAMO GRUPU JNA NA PROMOCIJI I TO BI BILO TO!!!

Da dodam , ipak mislim da nam fali jos jedna karika, a to bi bio Dusan Kecman. Treba nam jedan igrac pored pleja koji ce biti priseban u odlucujucim trenucima , i tacno bi se tu profesor Dusan Kecman uklopio , bez obzira na godine. Ipak je , priznali to ili ne , nacinjena greska sto smo ga pustili umesto da takva velicina zavrsi karijeru kod nas. A uveren sam da jos uvek moze da igra na vrhunskom nivou.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ciljevi kalendarski poređani:

1. TOP 16 Evrolige (a posle nas bole tuki, skroz rasterećeno)
2. finale domaćeg kupa igrati samo u jednom danu
3. F4 ABA-lige (jebe nam se za poziciju u ligi, važno da se ode na F4)
4. finale F4 ABA-lige
5. odbraniti titulu u ABA-ligi
6. odbraniti titulu u "domaćici"

Ciljevi poređani po važnosti:

1. TOP 16 Evrolige (još više finansijski bitno nego takmičarski)
2. ABA titula
3. finale F4 ABA-lige
4. domaća titula
5. finale domaćeg kupa igrati samo u jednom danu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top