Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Kinzi se smorio ziv na konferenciji... a na 18:43 hahahahah
:napred Partizan
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Bertans na tviteru. :D:


untitl11.png
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ae pustite koju analizu da citamo kad nocas polegamo.
Mislim da treba pripaziti Dragicevica, izbegavati defanzivno Andrica i Blazica istovremeno i kao i ofanzivno Tepica i Nelsona. Nadam se i verujem da ce Musli odigrati dobro. Bogdan je penicilin za Nelsona, Deda za Jenkinsa a Sasa za bilo koga. Ako Radenovic ne igra Zo ide na 20+ jer nema sta Dragicevic da trazi protiv ako igraju 35 minuta. Ajde bre!
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Sudjenje ce biti presudno u koliko navlace za fmp, nece se dobro zavrsiti,spusta ce loptu na centre u pozicionom napadu i na nasu zonu 1-3-1 ce pokusati sa sutem za 3 poena.U napadackom smislu nasa spoljna linija mora da bude efikasna,na centre moze da se racuna u ofanzivnom skoku sa nekim poenima.Mora da ih uvedemo na mali broj poena uz dobar tajming za TO.Treba voditi racuna da ne uhvate zamah u nasim izubljenim loptama i to treba seci makar bili u bonusu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ajde, kaži ko to dovodi njegovu stručnost pod znak pitanja. Cigane ne računam!

Ja mojim narođenijima ne dajem "bezrezervnu podršku" kamo li sportskom klubu. Podrška, kao i mnogo toga drugog mora da se "zasluži"!



Traži od Ružića!!!

Kao da nam nije dovoljno protivnika pa treba i međusobno da se koljemo...
Naše probleme treba rešavati u našoj kući, a protiv govana sa strane moramo biti ujedinjeni. To što KK nema novca za putovanje najverovatnije nije kriv Ružić pa ga ne treba ni mešati u ovu priču. Zna se protiv koga je bila uperena ta izjava i mi bismo trebali kao navijači da stanemo iza trenera i njegove reči. Delatnost predsednika SD Partizan je druga stvar i ona nema mnogo veze sa ovom temom.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sve je to povezano samo što vi to ne želite da vidite!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nadam se da ce Musli i Tepic nastaviti u ritmu koji su imali protiv Galatasaraja.
To moze doneti prevagu na nasu stranu. Posebno od Tepica ocekujem da neutralise Dzenkinsa. Muslijeva rola u odbrani ce takodje biti jako vazna, jer po meni jedina pozicija na kojoj smo trenutno slabiji od FMPa je centarska. Ne bi valjalo da se surla i frankenstajn razigraju.
Ono sto je takodje zanimljivo je da vecerasnjom pobedom totalno komplikujemo situaciju na tabeli,jer ce Cedevita i FMP imati isti broj pobeda.
To ce uneti veliku pometnju do kraja lige, bice jako tesko "ciljati" protivnika u polufinalu.
No, da mi pobedimo pa nek se postrojavaju kako im volja ;)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
Danas gubimo samo ako im ne povredimo dva do tri igrača. Rezultat ako u povredama bude 3mutanta : 0 igrača Partizana, to je pobeda nad pobedama.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nadam se da ce Musli i Tepic nastaviti u ritmu koji su imali protiv Galatasaraja.
To moze doneti prevagu na nasu stranu. Posebno od Tepica ocekujem da neutralise Dzenkinsa. Muslijeva rola u odbrani ce takodje biti jako vazna, jer po meni jedina pozicija na kojoj smo trenutno slabiji od FMPa je centarska. Ne bi valjalo da se surla i frankenstajn razigraju.

Nemojte da partija protiv galatasaraja podigne ocekivanja kod mnogih, kada je rec o Musliju i Tepicu.
Po meni je njihova dobra partija na toj utakmici logicna u potpunosti, gde su dokazali da nisu skroz prsli za kosarku i da za njih ima nade.
Kazem to jer bi ispali nevidjeni i definitivni promasaji da nisu iskoristili prednosti koje su im se nudile u pomenutom mecu.
Tepica je cuvao Arojo i znalo se da je u startu to nasa prednost sto je on dobro iskoristio spustajuci se na niski post i igrajuci ledjiima blizu kosu, odakle je ubacio nekoliko suteva jos na samom startu sto mu je znacilo za samopouzdanje za nastavak.
Musli je iskoristio cinjenicu da gosti igraju bez centra i da im na petici igraju cetvorke. Otuda i iznenadjujuce dobra partija cele nase centarske linije.

Ne pisem ovo da bi ponizavao njihov ucinak vec samo da ne bi odjednom sad podigli standarde i ocekivali vec u sledecoj utakmici i u nastavku sezone genralno, takve njihove partije. To ce se realno vrlo tesko desiti...pa eto cisto da spomenem da ih ne bi posle ponovo cerecili ovde :D
Pisao je nikola70, mislim, skoro da je za tepica vrlo bitno da odigra nekoliko veznaih utakmica u kojima ce pogoditi neke suteve i podici samopouzdanje...ja se sa time apsolutno slazem pa eto tepara, nastavi slobodno veceras, nije problem :D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cujem da spremaju svadbarsku atmosferu i da ce Mama Srbije da animira limene na tribinama po izlasku nasih igraca.

Danas samo jako, da ih prebijemo kako dolikuje i nema zime za krajni rezultat.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Nemam jos zvanicnu potvrdu informacije, ali po svemu sudeci za nas mucenike koji na kablu nemamo arenusport, izgleda ce RTS prenositi mec. I to neka fora, prvo poluvreme na drugom, pa drugo na prvom kanalu.

Srecno momci, vreme je da se pokaze sampionsko srce! :BB
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ma uopste ne treba ni razmisljati o toj kos razlici, samo dobiti ako je moguce ikako! Inace ako vec bude nam trebala kos razlika puno lakse cemo protiv Cedevite za dva mjeseca nabit tu kos razliku nego veceras... A i nije bitno toliko mjesto sa kojeg cemo otic na f4 (prosle god smo otisli sa cetvrtog i to jedva pa sta, jebali smo sve tamo i cao) koliko je bitno da jebemo limenke, oni odavno misle zbog svih ovih desavanja kod nas da ove godine uzimaju titulu lagano, a ako ih dobijemo veceras uce voda u usi, ima da se saseru :)
I samo da nam Dambo ne da opet 20+ poena, ubicu se momentalno :banghead
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
RTS je prenosio Radnicki juce. Tesko da ce prenositi i gradski derbi.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Nemam jos zvanicnu potvrdu informacije, ali po svemu sudeci za nas mucenike koji na kablu nemamo arenusport, izgleda ce RTS prenositi mec. I to neka fora, prvo poluvreme na drugom, pa drugo na prvom kanalu

E ako i ovaj ciganski javni servis, vase pravo da vidite sve o zvezdi, bude prenosi tek onda se treba potruditi da im jebemo majku!
:napred Partizan
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sve se ovo večeras svodi na igru naše centarske linije. Ukoliko ona odradi svoj deo posla makar i solidno, a tu pre svega mislim na defanzivni skok i zatvaranje sopstvenog reketa, pobeda je naša.

Naravno ovu kosntataciju iznosim na osnovu ubedjenja o superiornosti naše spoljne linije. Mada videćemo večeras. Nadam se da se Bogdan "oporavio" koliko toliko. Njega će večeras tući kao ... Pri tome očekujem još manju zaštitu sudija nego u EL.
Veliki, OGROMAN problem je što Sale nije u punom ritmu (ali on i takav i sa jednom nogom je bolji od svih ABA bekova) i što je TK-u (kako kaže Dulence :D) ovo prva posle duge pauze. Ali nekad ta svežina čudo čini ...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno nisam optimista sto se meca sa fmp-om tice.. Oni su u losoj seriji i bez silba su upola slabija ekipa a sa druge strane mi jos nismu uigrani,sve deluje nekako haoticno..

Ako nista siguran sam da ce gradsko-prigradski derbi izmedju PARTIZANA i fmp-a biti veoma nekvalitetan mec.

Na kraju, srecno nasima veceras ! ! ! Zgazite mutave placenike i cokija mafijasku pudlicu !
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ja večeras očekujem da lagano dobijemo. Preko 10 razlike svakako. Saša Pavlović, Ti Kej, Tepara, Bogdan. Mnogo smo jači spolja.
S druge strane, ne bih voleo da bude neko totalno razvaljivanje, jer bi to moglo da znači rastanak sa Mrčom. To nam ništa ne treba do kraja sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top