Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
veceras po ko zna koji put izlazim sa posla zbog partizana.
kaze mi sef (inace moj dobar drug): brate pa dokle vise da izlazis zbog tog partizana?
odgovaram: dok sam ziv.
smeje se on i kaze: svaka ti cast kad si sa 30 banki i dalje zaludjen i ostrascen.
rekoh: ako dozivim 60 i dalje cu isto:D

izmena JASMINA tacno sam se ispalio:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
@inženjer
S obzirom da je "banka"= 10 godina, svaka tebi čast, druže, i na ovim godinama koje imaš :wink:

Večeras da završimo sa Mutom, da i on čovek može da godišnji odmor, a mi da se polako pripremamo za, na žalost, jedini trofej ove sezone....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni sad srce puno kad vidim ovde na forumu dosta poznavaoca kosarkarske igre kako lepo pricaju o Borisu.Ja za razliku od brata Stojanceta nemam neko vrsno kosarkasko znanje, ne ulazim u taktiku igraca i trenera ,moje vidzenje je cisto onako laicki i pre svega navijacki kad je u pitanju Partizan i njegovi igraci,i zato mi jos draze pada ovo za Borisa jer sam ja o njemu pisao (da se sad ne citiram).Gledao sam ga u Skoplju mislim da je vrlo malo proveo na terenu , ali posmatrao sam ga kako reaguje dok je na klupi, non-stop je onim ocima ko da je na ekserima gledao Duleta upijao sve sto ovaj kaze(mada neznam dali je nesto razumeo) i ja rekoh od ovog ce da bude nesto,ako ne kosarkar onda bar neki francuski komicar al dete ima nesto u sebi.Dalo care kupi nam cigare.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
veceras po ko zna koji put izlazim sa posla zbog partizana.
kaze mi sef (inace moj dobar drug): brate pa dokle vise da izlazis zbog tog partizana?
odgovaram: dok sam ziv.
smeje se on i kaze: svaka ti cast kad si sa 30 banki i dalje zaludjen i ostrascen.
rekoh: ako dozivim 60 i dalje cu isto:D
Ista situacija :ziveli Mislim da bi veceras mogli da se malo vise oslonimo na centre. Imam osecaj da ce Milutinov,Zo i Musli da imaju zapazeniju ulogu nego na proslom mecu. Gazi veceras, pa da se igramo sa limenkama
:napred Partizan
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Bojim se da su neki drugi pilicari umesali prste.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sve je ok, ima struje, samo kratko je nije bilo i to oko podne.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Bravo momci, bez vecih problema , moze se reci i rutinski prolaz u finale ! Idemo po titulu !
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.562
Локација
Humska 1
Cestitke momcima a sad zna se, titula! Koju cast imamo sto gledamo Pavlovica u nasem dresu :respect Milenko odlican, skroz drugi igrac od onog sto nam se vratio iz Litvanije, samo neka nastavi :clap
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Čestitke momcima. E sad da vidimo od čega su...
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Stvarno rutinski odradjen posao u Kragujevcu. Odigrali smo koliko smo trebali i zasluzeno se plasirali u finale. Nema veze ko ce nam biti protivnik, mi cemo osvojiti titulu!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Crno beli bravo,bravo..
Tepara iskusno,Pavlovic razbija,po dvojica lezu kad krene na prodor:respect
Momci do kraja-do titule !!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Odlično odrađena utakmica. Mnogo lakše nego što sam očekivao.
Ipak, ja ne bih unapred da ih hvalim, realno ovaj Radnički je u velikom ofsajdu beš Lešića i Jovića, na ionako kratku klupu. Nego, da mi sačekamo sutra - nadam se pobedi Mege.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Bravo momci... Stvari postavljene na mesto.

Sad jedan day off, pa u četvrtak i petak da sve puca od pripreme za subotu.

Mada možda Mega Vizura iznenadi ove sutra, pa pomere finale.

Napred Partizan!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Bravo crno-beli a sad na titulu !!!

Ali najjaci mi je ovaj Denda kako je covek prolupao. Bogdan pravi blokadu i ovaj sav odusevljen vice " I Bogdanovic licna greskaaaa" :)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Baš me čudi što Pavlović ne želi da igra za rešrezentaciju Banane
Strašno suđenje, ovog puta najviše na štetu košarke jer je bio dubioznih grešaka na obe strane.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top