Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ma serem se ja na tog Beloševića, košarkaškog neutralka Mažića. :D

Znam da nije popularno, ali naši moraju jedno saopštenje da sroče koliko odmah i da se vidi šta dalje!
Stvarno je red da Danilović nešto kaže više u pičku materinu!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Danilovicu, KAZI SADA NESTO ILI CUTI KAO ..... ZAUVEK!

Lomaca je vec spremna samo mi treba sami sebi da zapalimo vatru. Ne igrati nikako dalje. Nikako!
Ako izadjemo na teren i treba nas jebati najstrasnije.
Valjda Dule zna sta treba da radi.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
jednostavno, ne postoji jedan jedini razlog zbog koga bi izasli na sledece dve utakmice. Ni jedan jedini. Pa lepo, nek im predaju pehar pred praznim tribina na trecoj utakmici. Kratko i jasno.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја заиста не могу да разумем оволико казни за нас. А поврх свега колико играча из овог саопштења је добило ДГ, као прво, као друго, разумем искључење Милутинова и нелсона, али зашто Саша Павловић? Па јасно је као дан! И ове казне које наизглед би треало да буду подједнаке-нису, много смо више најебали, а знамо и зашто!
Јасно је кога се цигани плаше у нашем тиму понајвише, а то је Саша Павловић, па да осигурају и то тако што ће му забранити да игра следећу утакмицу. А наредне две као домаћини, без публике, и ту су се обезбедили!

СРАМОТА БРЕ!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Naravno sve ocekivano. Opet smo pojeli govna, opet nas jebu.

Kaznjeni smo drasticno u odnosu na govna. Ne igraju nam dva bitna igraca, posebno Pavlovic. Njima samo jedan, taj mali crv nelson a ovog sto se tek ispilio a vec toliko pokvaren tejic pa njega i ne racunam jer taj ne bi ni igrao... Sta reci, cisto su se obezbedili i sa dva meca bez publike kad smo mi domacini... Nema veze, kada pogode naseg igraca bakljom to je nista, tek jedan mec kazne i to na skroz nebitnom mecu...

Jebace nas ovako sve dok igramo po njihovim prljavim pravilima. Da li se mi nesto pitamo?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Казна, тачније пресуда за Сашу Павловића и црва је идентична, по 172.500 динара и по један меч забране играња.

Да неко ко није гледао утакмицу синоћ, рекао би да су правили иста срања, без обзира што је црв иницирао тучу, и ПРВИ ударио нашег играча. Мајке ми неко ће помислити да су обојица по једном омлатили Милутинова о паркет.


Па докле више да нас поитовећујете, докле исте казне за кривце и људе који се бране, докле бре да трпимо ово?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Sada Dule opet plaća 11500 rsd za tehničku, više ne važi povratnički sistem...

Moje mišljenje je da ne treba igrati dalje. Ni ove a ni sledećih sezona.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Jebace nas ovako sve dok igramo po njihovim prljavim pravilima. Da li se mi nesto pitamo?

Naravno da se pitamo, pa ceo dan pisemo o tome... Gazda objasnio...

Predlažem igračima i stručnom štabu da ipak dođu na utakmicu, ali da ne igraju. Konkretnije, ne izlaziti na zagrevanje nego sačekati poslednji minut da se pojaviš na parketu. Zatim, da ne skaču za prvu loptu i dozvole ciganima da bez opozicije poentiraju. Zatim, kad mi imamo loptu da samo tapkaju u mestu i dozvole da istekne vreme. Onda opet dozvole ciganima da bez otpora poentiraju. Neka na kraju bude 300:0 za njih pa da sve svetske medije pišu o dešavanju u SMRDIJI! Ukoliko cigani vide šta se dešava pa i oni reše samo da tapkaju i tako pobede sa samo 2:0, mi treba da trpamo naš koš.

Neko će reći, "pa to je lakrdija" i biće sasvim u pravu. Jeste LAKRDIJA, kao i cela liga, pa i država!

Dakle, od košarke u finalu ne sme da bude ni K.
Ako ovo ne uradimo zaista zasluzujemo sve sto nam se dogadja... Najvise mi se svidja ovo davanje poena u sopstveni kos :buhaha
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Како бар Сале није патосирао неког, ценим да би штуцао до краја живота.
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Do citanja ovog saopstenja sam mozda i bio za to da odigramo do kraja, a posle ovoga mislim da cemo pojesti veliko govno ako budemo igrali. ISTA KAZNA ZA PAVLOVICA I NJOHOVU MAJMUNCINU SA BROJEM20??????? A neko govno od Tejica koji je nebitan 2 utakmice??? Pa jos za svaki slucaj obe ostale u kojoj smo domacini da igramo bez publike, aha, vazi!

Ako je pehar kod nas jos uvek, zakopajte ga negde ( onako grobarski), a oni neka slave titulu koju im nikada necemo priznati, sve im jebem bolesno i maloumno! :pickaciganska
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Naravno da se pitamo, pa ceo dan pisemo o tome... Gazda objasnio...

Jasno. Ali nisam mislio na nas sa foruma vec na ljude u Partizanu.

U svakom slucaju, ovako kako je gazda objasnio ili da ne igramo nikako.

Pa neka se jebu i oni i jos jedna njihova ukradena titula.

Ovde vise nije rec ni o toj tituli vec o tome da ne sme niko da se zajebava sa Partizanom, jedinom pravom institucijom na ovim prostorima. Dosta vise.
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Ili igrati kako reče Gazda ili ih prebiti na terenu, ili uopšte ne igrati ovu smejuriju od lige, ali nipošto da im ne dopustiti da se prave glavni na terenu, pa neka onda slave otetu titulu. Ničija nije gorela do zore, sve dolazi na naplatu kad tad.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ipak sam mišljenja da treba da igramo i da uzmemo titulu. Ako im damo trofej onda će se situacija kod njih smiriti a trenutno je kod njih Uprava podeljena i ako puknu, šutnuće Čovića. Malo fali da kod njih sve ode u kurac!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Sve vam jebem mrtvo i zivo corava nakazo i pickousta spodobo. Sutra svako ko moze u pionir neka dodje, da im presedne ova kradja
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Partizan 2 utakmice bez publike... za svaki slučaj, zlu ne trebalo....

Zbog mučnine, ne videh, da li smemo da igramo sa 5 igrača ili do kraja igramo sa 3?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Menjam mišljenje ko pičkousti ideologiju...

Ipak mislim da je bolja ideja pojaviti se na terenu i uvežbanim performansom devalvirati i ovako jadno takmičenje. Naravno i ne dozvoliti im da slave titulu pred pripadnicima svoje sekte. Mogli bismo da igramo odbojku,fudbal ili nešto slično...
A na treću ne treba ni da dođemo, pa nek slave sa svojim novinarčićima.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Мене интересује једно.

Да ли легалност ових смехотресних одлука у овој живинарској лиги могу да се оспоре пред неком вишом кошаркашком инстанцом нпр. међународном?
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Ako i sada izadjemo da igramo onda smo mi ludji od onih kretenskih majmuna iz predgradja.. Prvo se nismo trebali ni vracati sinoc kada smo izasli, ali ako sada izadjemo i treba da nas jebu i to ne sa 5 na 3 nego 5 na 1, onda nismo nista bolje ni zasluzili.
Ako zaigramo u ovom cirkusu koji su oni napravili onda i nismo nista drugo nego cirkuski majmuni
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
У саопштењу о казнама пише да се наш Капитен Жо кажњава са 115000 динара због дисквалификационе грешке, а он човек одиграо меч до краја.
Јел то може таква грешка да се досуди и после краја утакмице, или ја нешто грешим?

И са овом багром да се игра...?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top