Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sada su se konačno stekli svi uslovi da FMP bude šampion... :puke

Partizan je tu da upriliči slavlje. Ende
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
StrikeFront@ Ma opusteno, nije mi ni bila namera da te nesto kritikujem samo posle ovih smesnih kazni i definitivno treba uraditi sve kao u Gazdinom postu...

Nikako se ne povuci sa parketa, to oni i zele pa za zelenim stolom da registruju 20-0 nego napraviti veliku sprdnju od sledeca dva meca...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovo može da se dobije.
Sada su stvari podignute na viši nivo, ne verujem da će biti velike krađe. Da preguramo drugi meč, posle sa Sašom u sastavu, naši su...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.879
Reaction score
9.953
Miks sutiranja na sopstveni kos i povremenog pokusaja ulaza kolenom u grudi i lakat u facu pri doskoku.

Da probamo da prevazidjemo one Filipince, ili koji su vec, sto su primili 200 poena na nekoj namestenoj utakmici.

Ne treba sumnjati da ce vecini njihovih navijaca ova titula biti draza ukoliko je sto poganije osvojena.

Stoga treba sve devalvirati, da se bar procuje.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ovo vise postaje smijesno.
Vucicu care naduvaj nam kare!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kroz nekoliko godina vise se niko nece secati ovoga, samo ce stajati da je prekinut nas dugogodisnji niz...
zato mi jako tesko pada to eventualno odustajanje, to oni i hoce.
znaju da smo i ovako osakaceni za njih penicilin.
u svakom slucaju, slazem se sa odlukom igraca, ma kakva ona bila.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ове такозване одлуке су сјајне. Ако све ово до сада није било довољно, ето сада лепог повода да се захвалимо на сарадњи и оставимо ту натрулу лешину да се сасвим удави и сконча у сопственом смраду.
АБА лига се и тако може играти и без овог ђубрета, а без обзира на аристократски шарм вођења битака чији је исход унапред одређен, аристократска интелигенција свакако не види као разумно гацати у финим лакованим ципелама по блатњавом сметлишту из кога штрче којекакве одурне њушке загнојене од мржње, подлости и свакојаке изопачености.
Овај клуб је тешким и преданим радом, годинама, изградио своје име и адресу коју нико из света одавно не тражи у именику, већ своје озбиљности ради, педантно памти и редовно обнавља градиво.
Кад је већ тако, шта ће нама сва ова свињарија и шта ће нама било какво "чешање" са тим олошем, које је тај исти, озбиљни кошаркашки свет, већ при првом контакту, уз мало фине спрдње, уредно сврстао у кошаркашке парије, које у том свету немају шта да траже.
Ако смо понижавани, онда нема никаквог разлога да немамо самопоштовања, ако смо проглашени за нижу расу, тада нема никаквог разлога да се у складу са тим и понашамо, ако је већ планирано да се средства не бирају, каква сврха да се под њих подмећемо?!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dule, Toša i igrači u ovom trenutku na sastanku odlučuju šta i kako sutra!

Jasna je namera smrada koji je po diktatu krojio kazne šta na tome sastanku treba naši da odluče.

E da li ćemo se mi aristokratski boriti do kraja za izgubljenu stvar pitanje je!?

Šta god odluči naša prva linija odbrane na sastanku, mi ih moramo podržati u tome!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne, mi definitivno ne treba više da ukrašavamo svojom prisutnošću ovu lakrdiju i ovo đubre!

Da se ja pitam: Još koliko večeras konferencija, napušiti džukele najstrašnije i m'rš bre u tri pizde materine!

I ne samo to. Još 2 važne stvari (odluke) bih doneo:

- nijedan naš igrač da ne ide ove godine ni u jednu reprezentativnu selekciju, a na tako nešto bih pozvao i sve naše bivše igrače!
- sledeće sezone igrati samo ABA i Evropu, a u ovom brlogu od lige ne učestvovati NIKAKO!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ako ovo budemo igrali nikada necu oprostiti nasem rukovodstvu na celu sa vujosevicem.
ovom cirkusu ne treba davati legitimitet.
istupiti i sledece sezone igrati samo aba ligu.
jebem li vam majku u picku cigansku!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Svi smo ostrašćeni i boli nas nepravda.
Hajde da pogledamo stvari realno. Mi možemo da ih dobijemo na terenu. Čak i posle 0-2 bi mogli da dobijemo. Pa mi bi pored loše igre i krađe sudija i sinoć pobedili da nije bilo tuče. Ubeđen sam da dobijamo bez Saše sutra. Ne može se silom protiv magije.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.879
Reaction score
9.953
Moze.

Sila Boga ne moli.

Atomska bomba i gvozdena vrata otvara.

Opipati puls pocetnih nekoliko minuta, a zatim napravidi sprdnju, ako se uoci tendencija.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nikakav puls ne treba opipavati. Ako se igra onda se igra, ako se ne igra onda se pravi sprdnja od utakmice ili ne izlazi na teren. Ja sam za ovu drugu varijantu...
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Ma sta je bre vama, igrace se i 5 na 2 ako bude zatrebalo, zar to jos uvek nekome nije jasno posle onoga sinoc?

Ne moze ovo da se dobije, Bogdan i Bertans ce imati po 4 licne pocetkom 3/4, odmah posle njih i Lovernj. Pavlovic je eliminisan ostala jos trojica, tom logikom se ide.

Zamislite samo sta ce nasi NEZASTICENI igraci i strucni stab doziveti sutra? A naravno da njima dvorana nece biti prazna u 4. mecu.

ZASTITITI TE MOMKE BRE DOK JOS NIJE KASNO, SA TESKO BOLESNIM STVORENJIMA IMAMO POSLA!
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Meni su pomesana osecanja, sa jedne strane ne treba da igramo, a sa druge treba im jebati mater, mi mozemo da ih dobijemo, da osvojimo ovo govno i odma posle osvajanja istupiti iz lige, dokazali smo kvalitet, sad mrs!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Ne, mi definitivno ne treba više da ukrašavamo svojom prisutnošću ovu lakrdiju i ovo đubre!

Da se ja pitam: Još koliko večeras konferencija, napušiti džukele najstrašnije i m'rš bre u tri pizde materine!

I ne samo to. Još 2 važne stvari (odluke) bih doneo:

- nijedan naš igrač da ne ide ove godine ni u jednu reprezentativnu selekciju, a na tako nešto bih pozvao i sve naše bivše igrače!
- sledeće sezone igrati samo ABA i Evropu, a u ovom brlogu od lige ne učestvovati NIKAKO!

Амин.

Толико је доказа који оправдавају овакву одлуку да нема потребе да их сада набрајам.
Све припремити, није касно ни сутра рецимо у подне сазвати конференцију и све лепо хронолошки презентовати јавности, напушити курцем све, и напустити домаће кошаркашко живо блато.

Евентуалним учествовањем у наставку свега овога, дајемо легитимитет и судијској крађи, и нелегално изабраним органима лиге, њиховим одлукама које им диктира ћорава пудла, свему што се ради.

Да ли неко од вас који се залажете да ипак играмо заиста очекује да ми имамо фер суђење?!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.420
Локација
Kej Republika
Ako odluku donose Dule i igrači podržavam šta god da odluče.
Oni najbolje znaju šta i kako dalje. Nadam se da će odluka biti jednoglasna i jasna.
Veliki je mulj. Veliki talog se nakupio. Vezane su nam i ruke i noge. Hijene su osetile krv, osećaju se moćno. A opet će dobiti kitu u čelo.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Evo sad na RTS-u koja je navodna drzavna televizija(drzavna moj kurac) prikazuje tucu a tacno seku onaj zahvat njihovog camuge.Pa jbt da li imaju ove manupilacije kraja?!?!?I naravno njihov sd Ristovic valjda optuzuje DV-a za sve i pokazuje kosulju(koja je trebala da bude iscepana a ustvari je bila izguzvana) kao pogledajte sta nam je obezbedjenje uradilo!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Fer suđenje ? Naravno, da ne. Ipak, biće mnogo bolje nego prošli put, ipak će sada sve ovo biti pred očima javnosti, i naše i evropske.
Psihologija je čudo. Iz pozicije žrtve i autsajdera, iz pozicije pravednika, se može mnogo.
Oni su sinoć bacali trojke blizu 50 posto. Sutra neće ni 30 posto, siguran sam. Mnogo se loše snalaze pod pritiskom. Nelson ne igra.
Ako Musli i Gagić naprave balans sa Katićem i Bobijem, imamo šansu.
I da izgubimo, u trećoj smo sa Sašom veliki favoriti.
Shvatite ljudi, mnogo smo bolji.
Naravno, ja podržavam klub šta god odluči, samo iznosim svoj stav. Nije vreme za polemike. Treba da smo ujedinjeni, svi ko jedan. Svi želimo klubu najbolje.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ok, odustanemo i sta smo uradili ja stvarno ne razumem, predaju oni i zele... Proglase ih sampionima i cao, zdravo... Ovako izadjes na teren i sprdas se da ceo svet to vidi, mnogo je bitno da slika sprdnje obidje planetu, da ljudi vide nesto nezabelezeno ikada u kosarci... To je neko moje misljenje...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top