Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Potajno sam se nadao dobrim vijestima iz Barselone, ali uzalud. Svima je jasno sta je Djordi Bartomeu i sta je Evroliga. U pitanju je cisti biznis. Boli njih briga za ljubav prema klubu, fenomenalne navijace, ekstratalentovane momke. Bitne su im samo pare i ovim potezom su to jos jednom pokazali. Neka se napusi kurca zalizani kreten, vratice se Partizan jos jaci i bolji! Nadam se da ce struka odraditi svoj posao i dovesti neke nove momke koji ce postati neki novi Bogdanovic, Lovernj, Bertans! Za pocetak, neka nasi Francuzi navrate svoje drugare iz mlade reprezentacije, kao npr. Inglisa i sl. Zivio Partizan!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Naši dugovi nisu toliko mali da bi se mogli pokriti prodajom igrača.
Nema više EL,upitno je da li će Dule biti trener, država ima još više "opravdanje" da nas stavi u drugi plane... neće biti najtalentovanijih igrača,nemamo spremne zamene, nema više dobrih stranaca koji igraju ispod realne cene...
Imali smo 2 opcije. Jedna je da nastavimo sa Duletom i EL,pa dokle potraje.Druga je da i mi dobijemo svog čovića. I po svemu sudeći je nećemo izbeći.

Meni se čini da je ovo kraj, ili makar početak kraja, jedne lepe priče. Svim akterima ove bajke :respect , ali sad počinje novi period i stare zasluge više ne prolaze. Možda će biti teže da se naviknemo nama koji skoro pa da ne pamtimo kad smo poslednji put izgubilli titulu i ne igrali EL, ali ima dosta iskusnijih koji pamte i veće padove od ovog potencijalnog. Sada ćemo videti koliko smo veliki klub.
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Ova informacija još nije zvanična, ali očito će biti.

Mi smo INSTITUCIJA samo ako se gledaju sportski rezultati, igračke i trenerske legende, u svakom ostalom smislu smo truba.

Očekivao sam da dobijemo poziv za kvalifikacije i u slučaju da Cibona nije odustala, a mi i ovako ispušili.

Strašan poraz logistike, uprave na čelu sa predsjednikom, svih onih partizanovaca koji su košarkaške legende evropskog formata koji su mogli a nisu pomogli da se izlobira makar učešće u kvalifikacijama, ovo je veliki poraz i udarac ma šta ko priča i dokaz koliko je klub na klimavim nogama kad ga jedan očajnički šut protivnika sa pola terena baci na koljena.

Daj Bože da Dule bude zdravstveno dobro i da ima motiva da opet radi sizifov posao, da nije njega praktično bi bilo " gasi svjetlo ".

Slozio bih se, debakl Partizana kao kluba, uprave i predsednika koji kao da i ne postoje i debakl imaginarne price o postojanju lobija koji ce nam kao pomoci. Da se razumemo, ne mislim da bi se mi usrecili sa tim kvalifikacijama, ali ucesce u njima je bilo pitanje vrednosti i znacaja Partizana kao kluba u evropskim okvirima. Od Nolanove trojke, preko odustajanja Cibone pa do danas moralo se raditi po svaku cenu na dobijanju WC-a, pre svega nekim planom finansijske konsolidacije, jer ne mrzi Bartomeu toliko Beograd i Srbiju koliko voli pare.

Sta dalje je jednacina sa X nepoznatih. Nama ce trebati minimum tim ovogodisnjeg kvaliteta i to bez povreda kako bi bili konkurentni u ABA ligi za vrh, jer ce Cedevita i zeleznicka Zvezda sigurno imati jos jace timove nego ove godine. Takav nas tim iz ove perspektive deluje kao misaona imenica, dovoljno je samo Bogdan da ode, pa da bude jako tesko nadoknaditi rupu koja ce se stvoriti, a Zo je vec otisao. Neka alibi prica sa mladim timom bi nas ucinila ikebanom ciganskih uspeha, sto je gore cak i od neigranja ABA lige.
S druge strane, finansijsku konsolidaciju je tesko zamisliti bez kombinacije sa politikom,a ne vidi se sa kim bi ta kombinacija mogla da se napravi, to jest ko bi od politicara naredio reketiranje javnih i privatnih preduzeca u korist Partizana.

Mislim da mnogi ne shvataju ozbiljnost situacije. KK Partizan je u klupskom sportu u Srbiji u poslednjih 15 godina, bar 10 godina bio najreprezentativniji kolektiv iz ove jadne zemlje, pa kad do sada niko nije prepoznao interes ulaganja u klub, sad ce odjednom neko da dodje da resi sve probleme. Simpaticno je komntarisati da mozemo da osvojimo Cipiripi kup, da nam je ovo sezona gde cemo procistiti redove, sezona za reset gde dugove cistimo prodajom igraca (seen djura :D) ali lako moze da se desi da ovo ne bude jedna sezona vec mnogo duzi period , pogotovo sto dodeljivanje mesta u kval. za EL jevrejskom timu ide u prilog onim govorkanjima da ce ABA sa 2+1 za Evroligu, spasti na 1+1 .

Naravno, postoji prilicno prakticno resenje i ono je u FK-u, ali nas je Zecevicevo uvodjenje Ramadanija & co. u klub dovelo do toga da smo ponizavani od Tuna i Samroka i da se tresemo pred zrebom za drugo kolo kvalifikacija, tako da i ovo otpada kao opcija, cak i da udjemo u LS.

Ostanak Duleta mi deluje kao jedina garancija da se nece desiti najgori scenario, ako ne zbog energije koju jedini u celom SD ulaze u odbranu kluba, onda zbog toga sto je veci magnet za igrace od miliona iz Zeleznika, ali i njegov ostanak iz ove perspektive deluje kao veliki znak pitanja iz vise razloga.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
grobar032

Kako moze otplata duga da ide normalno ako ti je napisao da sve i da smo osvojili ABA ligu, odustali bi od EL. Nema logike, ajde razmisli malo.

Човек је лепо написао:
Za porez smo u prethodnih godinu dana otplatili sve prema planu.

Е сада, када узмеш у обзир ко је на власти у овој земљи, да је Партизан из Србије (можда на жалост, јер би га негде другде ценили), када знаш да ти исти који воде ову државо само гледају како да нас сачекају на зицер, да не платимо једну рату, да су једва чекали да нам накркају камату од 20% на годишњем нивоу, долазиш врло лако до закључка да је највећи камен, који виси о врату КК Партизана тај порез! Ем што је највећа обавеза, ем што је најтежа! Онда одређујеш приоритете. Сигуран сам да Жо неће правити проблем ако се њему не плати рецимо наредних 6 месеци, али сам зато сигуран да не плаћањем једне рате тог пореза, кредита, како ли се већ зове, рачун би нам био у блокади!
Значи не поричем да се дугује и другима, али ово је највећи камен спотицања у КК Партизану! А ово што ти кажеш, да не би играли, па можда је то баш због тог дуга! Значи када се он измири сигуран сам да ће се много лакше дисати!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa sta ako necemo igrati Evroligu 2-3 godine mozda, pa sta? Necemo napustiti klub zbog toga sigurno. Bilo je organizacionh gresaka i sad placamo cenu, ali treba da se krene u obnavljanje svega i sve po redu. Dakle, prvo ispeglati taj dug. Za pocetak, zadrzati Duleta i Tosu da selektiraju ekipu koliko smo u mogucnosti. Budzet koji imamo da ne ide preko od planiranog pa kao sto je neko rekao ako imamo milion neka bude toliko. Bitno je da ne ostajemo vise nikome duzni. Sad ce biti najteze i trebace STRPLJENJE od svih nas. I ako ne uspemo da obezbedimo EL sledece godine, nema veze ali da idemo ka tome da ocistimo te dugove istovremeno gradeci ekipu sa kojom cemo raspolagati. Ako budemo strpljivi i ako budemo radili kako treba izvucicemo se iz ove lose situacije. Zato puna podrska, nadam se uz prave ljude koje zasluzuje KK Partizan.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Нови почетак

После пораза од Цедевите написао сам да се круг затворио, да је време за нови почетак. Опет смо на почетку, опет је на нама да рушимо државне пројекте, некад Будућност, сад ФМП под лажним именом. Један систем је потрошен, овако више не можемо. Како даље? По мени, не кажем да сам у праву, Гуле мора да остане у клубу, али не сме да остане тренер, већ да буде нешто као Аца Николић Жељку, стручни саветник нашем новом тренеру којег он сам мора да одабере. Он је човек нарушеног здравља, више није ни тако млад, не знам да ли би имао снаге за нови почетак, а у овим условима било би нехумано присиљавати га на тако нешто. Морамо бити свесни да нам предстоје године опасног живљења. Све што вреди у играчком смислу у овој земљи, желеће да игра Евро лигу. Свако ко има паре, милом или силом мораће да део тог новца преусмерити у Железник. Сви менаџери ће гледати да играча уваљају тамо. Наше везе с тим људима функционишу док обе стране имају корист од тога. Једна страна је кошем Нолана Смита изгубила ту корист. Та страна нисмо ми. Што пре се помиримо с тим, биће нам лакше у наредне две-три године. Будемо ли безглаво јурили Евро лигу постоји опасност да одемо у фрижидер као и права Црвена Звезда. Ту видим Дулетову улогу у будућности. Једноставно, неко мора да крене да крстари Србијом и регионом и тражи младе неафирмисане кошаркаше, који још увек нису под шапом неког менаџера или сличне пијавице. Скупити десетак таквих момака од 16-17 година, заврнути рукаве и кренути у обликовање њиховох кошаркашких и људских квалитета. Бољег за тај посао од Дулета, нема одавде до Америке. Бојим се да нам следе бројни порази у утакмицама са ФМП-ом. Не дај боже да их прижељкујем, али морамо оставити и такву могућност отвореном. Гледати како се на трибинама и на терену иживљавају над Дулетом било би ми теже него да се данас угасимо. Замислите на какве су болештине спремни ови преко. Тако да је по мени боље Дулета преместити у позадину, да спрема генерацију за будућност, него га изложити (вероватним) понижењима на терену. Неко млађи би то лакше поднео и имао више енергије(читај здравља) да се с тим избори.Ко би тај млађи био нека одлуче паметнији од мене. Најгора ствар, по мени, била би да јуримо Евро лигу по сваку цену. Морамо гледати бар средњерочно, ако не дугорочно.
Што се тиче управе, рад мора да се мења из темеља. Знам само да нико из СНС-а не сме да уђе у Партизан. Не зато што их ја мрзим, а мрзим их из дна душе, већ из разлога што нам то никакву корист не би донело. Нико од њих не може да донесе неке паре, а да то његово пичкоусто величанство не одобри. Оних што џабе троше кисеоник имамо и без њих. Евентуално, неко из опозиције ко има паре, или може да их набави, па да гура прст у око пичкоустом и брату. Друга ствар, то што је Даниловић наша легенда, не амнестира га од критика. Ми нисмо смели доспети у ситуацију да једна лопта одлучује нашу судбину. Није Србија крај света, има спонзора и ван ње. Било их је много лакше пронаћи док смо играли Евролигу, сада ће то бити теже, али не и немогуће. Потребно је мало померити дупе из фотеље и прошетати около, неког би већ упецали. Јебени Левски из јебене Бугарске има Лукоил за спонзора и најављује напад на Евролигу. ЛЕВСКИ ИЗ БУГАРСКЕ. Лукоил је руска фирма, која послује и код нас на тржишту. Дакле нема везе са ЕУ а спонзорише екипу из ЕУ јер су ту видели неки свој интерес. Постоји ли нека кинеска, руска, мауританска, не знам ни ја која компанија на свету којој би било интересантно да јој име стоји поред Партизановог. Ја мислим да постоји, али неће они нас молити да нам буду спонзоре, треба их пронаћи и заинтересовати. Дакле, Даниловићу, дижи дупе из фотеље и налази спонзора, или дижи дупе и пусти фотељу неком другом. Сиске Чоловић је био геније. Данас у недостатку генија, нама треба оперативац на терену. Дакле или тражи спонзора или се губи. Нама три милиона евра по сезони од спонзора решава и дугове и нове уговоре, дакле или их пронађи или се губи и пусти другог да их тражи.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sezona bez EL ne sme biti katastrofa. Ako jeste bolje da se odmah ugasimo, jer samo odugovlacimo ovako s patnjom. Klub koji zavisi od jednog suta nije klub nego kosarkaski slot aparat.
Iako ne podnosim evrokup jer mislim da je debilno takmicenje, mislim da moze da nam koristi za lagano ozdravljenje, ako se razmislja na pravi nacin, plus moze pristojan broj bodova da se skupi.
Negativna strana svega ovoga, jeste da ce igracki kadar biti ocigledno slabiji. Plus ocigledno je da su nase veze nikakve i to je najveca tragedija.
Bivsi asovi nisu izvrsili nikakav uticaj. E sad zanimljivo je da li nece zbog nekog u klubu ili ih jednostavno boli pajsla.
Ovo je ipak vreme da PSD elegantno ode, postujem ga kao nasu legendu i voleo bih da ostane u lepom secanju. EL realno nema dobro misljenje o njemu jos od Pariza i ne bi trebalo takve stvari da nas sputavaju.
Na svim poljima uticaja i finansija smo slabi sem na polju bivsih asova i tu se treba aktivirati, ako negde treba progutati malo ponos, preci preko nekih stvari.
Sad je prilika da vidimo da li taj sistem postoji, ili je samo prica za malu decu.
I krajnje je vreme sada da prestanemo sa pricom o nasem uticaju na Lisca, Lorbeka i ne znam ni ja koga.
I realno posle svega, nek se napusi Misko kurca, s wassermanom mozda nemamo povoljnosti raznih, ali je bar cist racun duga ljubav, a ne mi im razvijamo igrace a oni da nam nude skart poslednji.
Informacija koju sam saznao pre 3 nedelje, iz pouzdanog izvora, je bila da Dule najverovatnije više neće biti trener Partizana i da će na njegovo mesto doći Dejan Milojević, ali da će Dule ostati u klubu sa nekom funkcijom sličnoj onoj koju je obavljao profesor Nikolić. Ono što je "sigurno" jeste da će Milojević biti trener Partizana i da se za to planski priprema, jedino je neizvesno da li će to biti od ove sezone... To bi predstavljalo neko kompromisno rešenje, mada je pitanje da li između ljudi poput Duleta i Saše može doći do kompromisa.

Koji god scenario da bude, koja god struja da pobedi, ja ne vidim ništa dobro.
.
Kao sto rekoh vec par puta, ne volim da dramim, ali u tom slucaju ovo ce biti lepa secanja, sta god mislili o njemu cela poenta tog "sistema" je Dule pa 10 praznih mesta, i on je taj koji drzi ovaj klub iznad vode, bez njega, sve te varijante kojima se nadamo te Profa, te kurac palac, brzo ce se pokazati u pravom svetlu.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne sme biti malodušnosti.

Mi (KK Partizan) smo Šampioni i najuspešniji srpski sportski kolektiv u ovom veku. U svim sportovima.

Ja imam jednu jedinu bojazan, a ona je da sad u klubu (van struke, van parketa) sve ostane kako je bilo, da tu ne dođe ni do kakvih promena. Onda nam ne gine sudbina FK-kurve. Gotovi smo najdalje za godinu-dve.

Dese li se preko leta pa do jeseni pozitivne promene u klubu, van parketa i struke - ništa neće biti strašno i tragično, za godinu-dve mi ćemo skroz isplivati iz dugova, a u međuvremenu ćemo stvoriti nov šampionski tim koji će za tih godinu-dve uveliko krenuti da razara Evropu. Opet.

I još nešto, jedan veliki potencijalni adut kojeg mi imamo, mada je nažalost uslovljen takođe pozitivnim promenama unutar tog aduta. Taj adut se zove FK Partizan.

Na navijačima je da se podrži struka koja iz godine u godinu dokazuje koliko je moćna, da se pomolimo Bogu za pozitivne promene izvan struke i da braćo i sestre od oktobra punimo "Pionir" koliko god možemo.

P.S.
A što se tiče ciganske histerije - dajte nemojmo se zajebavati. Ta histerija će trajati 2 meseca, od oktobra do decembra. Mrtva KK-kurva je bila uklet klub i to je prenela i na FMP, uverili smo se u to i u ove prethodne 3 godine. A taj isti FMP je ranije, s početka prethodne decenije, umeo u Evropi (u tadašnjem ULEB-kupu) čak da pravi lepe uspehe, u isto vreme dok smo mi bili punjeni u Evroligi, pa je opet na kraju mogao samo da nas uhvati za qrac, uz našu dozvolu. Samo Bog da podari Duletu i Toši dovoljno zdravlja, opet će im ceo FMP pušiti đoke, onako kao i FMP a i mrtva KK-kurva svih prethodnih godina.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Човек је лепо написао:


Е сада, када узмеш у обзир ко је на власти у овој земљи, да је Партизан из Србије (можда на жалост, јер би га негде другде ценили), када знаш да ти исти који воде ову државо само гледају како да нас сачекају на зицер, да не платимо једну рату, да су једва чекали да нам накркају камату од 20% на годишњем нивоу, долазиш врло лако до закључка да је највећи камен, који виси о врату КК Партизана тај порез! Ем што је највећа обавеза, ем што је најтежа! Онда одређујеш приоритете. Сигуран сам да Жо неће правити проблем ако се њему не плати рецимо наредних 6 месеци, али сам зато сигуран да не плаћањем једне рате тог пореза, кредита, како ли се већ зове, рачун би нам био у блокади!
Значи не поричем да се дугује и другима, али ово је највећи камен спотицања у КК Партизану! А ово што ти кажеш, да не би играли, па можда је то баш због тог дуга! Значи када се он измири сигуран сам да ће се много лакше дисати!


Pokusavam ti objasniti da finansijski fer plej znaci da si duzan igracima i trenerima za ovu i pitaj boga koliko proteklih sezona u nazad.
ULEBu se jebe za nas poreski dug, bitan im je samo finansijski fer plej, ali nas drzava pritiska da bi nas mogla drzati pod kontrolom.

Lakse je tuci nekoga kada mu je zavezana jedna ruka.

Vrh kluba mora da se pojaca ili promeni ljudima koji su spremni uloziti i koji ce biti sposobni da se reaorganizuju kako bi se zaustavilo zaduzivanje.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.302
@Je-Ne-a

Kakva je situacija sa Duletom, vec mi je lose kada pomislim da iz bilo kog razloga moze da ne bude trener sledece godine. Sada kada je najteze, kada treba raditi sa mladima on MORA DA OSTANE!

P.S naravno da se organizaione promene podrazumevaju o tome ste vec sve rekli...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
После бриљантне победе у дуелу са мутираним циганима, на ред дође и проблем од ког директно зависи опстанак нашег клуба.

Оно око чега смо се сви сложили јесте распродаја комплетног тима под условом да се тиме реше дуговања која су се све више гомилала из године у годину. Оно што је најбитније је ''апдејт'' клуба који је Дуле најавио у булевару на б92. Уколико то не урадимо на прави начин ми смо мртви, јер је и слепцу јасно да овако више не можемо да функционишемо.
Такође у исту раван са тим иде и да Дуле остане први тренер. Верујем да и он то зна, само је питање какво му је здравствено стање. Поштујем ја Милоја, добар је, млад, перспективан, али питање је колико брзо он може да од талента направи врхунског играча. Ми немамо времена за губљење, играње у Евролиги следеће године нам је под морањем или нас у супротном чека судбина ватерполо клуба.

Време је да се седне за сто и да се анализира ко је шта радио протеклих година, ко је колико допринео овим трофејима а ко није. Мислим да је људски да они који свој посао нису обављали на прави начин поднесу оставке и дају шансу неком способнијем да нас врати тамо где нам је и место.

За подршку момци не морају да брину, ако нас је неко задужио то су они. Ми навијачи смо у овој последњој сезони показали шта значи верност и оданост клубу. У протеклој сезони аба лиге хала је на сваком мечу била скоро пуна, евролигу нема потребе ни да коментаришем. Препознали су људи ситуацију у којој се налазимо, препознали су жељу и труд свих играча иако нису ни плаћени како треба... Исто тако ће бити и следеће сезоне, сигуран сам.

П.С. Надам се да ћемо избећи улазак политичара, а нарочито оног ''коме и није у интересу да Партизан буде првак сваке године'' јер стварно никог од тих лицемера не бих волео да видим у клубу који је оличење поштења и борбе против зла што они свакако јесу.
 

LUDEMAN

Početnik
Учлањен(а)
21.01.2014
Порука
149
Reaction score
22
Jedno je sigurno,a to je da ce titula osvojena sledece godine,biti najdraza u istoriji KK Partizan,cak i od ove poslednje nama najdraze.Sumnjate?Cujemo se u junu!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Ja sam evo baš razočaran ovom danšnjom odlukom. Potajno sam se nadao da će nas pozvati direktno u EL čiji smo važan deo bili svih ovih godina ili barem u te kvalifikacije ali evo... :cry:

Sada treba smoći snege za novi početak i ODMAH se pametno postaviti za budućnost. Nadam se da u klubu ima i biće novih pravih ljudi koji će to da urade.

Moramo se vratiti i ponovo ići tamo gde nam je mesto :partizan_fan:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Разумем ја шта си ти написао, али што се тог фер плеја тиче нисмо у толикој були! Јер немамо тужбе играча (као рецимо цигани у фудбалу). У ЕК, колико сам разумео тај фер плеј није ни заживео.

Ја причам о тренутној ситуацији у којој смо (игра се ЕК, АБА, домаћа лига и куп) у таквој ситуацији ми смо ту где јесмо и то је што је. Због тога сам то и написао. А због такве ситуације, у каквој јесмо, ми прво морамо платити тај дуг па све остало. Верујем да је у питању огромна цифра, због тога се он и први скида са клинца. Када се са њим заврши, као када отплатиш кредит банци, одједном месечно имаш на рачуну више, тачно за онолико колико је износио тај кредит. Па ће онда од тога вероватно да крену да се враћају дугови играчима.

А опет када све сабереш, сва дуговања, нас би ишчупао један трансфер ФК-а, једно јаче спонзорство. Ту се онда јавља још један проблем, тачније два: први је што у ФК-у очигледно не постоји жеља за тако нечим, а други јесте што ми немамо човека, који за све ове године играња ЕЛ, није могао да устане из фотеље и оде до спонзора и пита. Можда звучи смешно, када ја овако лаички и пластично објашњавам, али је тако!!! Што је неко написао, када је Левски могао да доведе Лукоил за спонзора, ми бисмо до сада требали да имамо Мерцедесов знак напред, БМВ позади, Ауди на рукавима и томе слично! Али није постојала воља, а очигледно ни жеља, него мољакамо државу!

Има сад тих факултета пун клинац за тај маркетинг, пун је биро и људи/деце жељне посла. Доведи их тројицу, или троје, дај неки минималац, и кажи, доведи спонзора и иду плате горе. Гарантујем животом да би спонзорства имали у року од месец дана. И то не спонзорства овог типа, уцењивачка, и срачуната, искалкулисана до максимума, колики је порез толико и спонзорство. Него права спонзорства, домаћих и страних компанија, приватника. Не би било оваквих проблема...
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Nije u duhu partizanske etike ovako kukati i plakati, vec skupiti se, zbiti redove, izdici se iznad nimalo blistave situacije i DONOSITI PRAVE ODLUKE!

Kao i mnogi, i ja sam tokom sezone sumnjao da Dule moze da iznese ovoliki pritisak na sopstvenim plecima. Za sad je izdrzao. Ali pitanje je dokle ce moci. I potrebna mu je velika podrska, sada pa ubuduce, ne kratkotrajna, i ne blaga. Potrebna mu je istinska jaka podrska svih koji se Partizanovcima zovu, bezrezervna, jednosmerna.

Ko od nas nije spreman na to, bolje da odmah to kaze, raskrsti sa sobom... Ovo je momenat kad se borba protiv zla lomi. Mi smo ranjeni, ruke su nam vezane, imamo malo opcija, ali put je jedan i samo nas Dusko Vujosevic moze povesti pravim putem!

ZATO GROBARIJO, SKUPIMO SVA MUDA KOJA IMAMO, PREGRMIMO NAJTEZE ZARAD BUDUCEG DOBRA! STANIMO NA BRANIK KLUBA KOJI VOLIMO, DAJMO SVE SVOJE STO IMAMO, JER PARTIZAN NA CELU SA VUJOSEVICEM JE NAMA DAO MNOGO TOGA!

NEK SVAK KAO JEDAN KAZE:

"ZABRANJUJEM SVE ONE ZAMKE VASE PODLOSTI,
ZABRANJUJEM DA DODIR ZAVISTI I BOLESTI BUDE KRAJ!

OVO NE SME BITI KRAJ!!!!"
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Квалификације

У квалификацијама за Евро лигу Левски Лукоил!!!!!!!! Шта значи имати спонзора.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Čisto da napomenem da je prikupljena suma u klubu prijatelja upravo prešla 2,5 miliona.

Šta čekamo?
http://www.kkpartizan.rs/sr/klub-prijatelja.php


Nemam pojma šta čekamo?? Dok nekako ne rešimo finansijske probleme teško se možemo nadati novim uspesima. Nažalost to je tako.

Moraće klupski marketing i uprava da počne da radi na neki drugi način i da nađe pare jer bez njih nema ništa.

A u vezi kluba prijatelja i uplata u njega ja sam već izgubio nadu. U poslednjih nekoliko meseci to je potpuno zamrlo (a nije nije ni pre baš najbolje išlo). Nas nekoliko istih imena na listi koji uplatimo sa vremena na vreme i to bi bilo to :cry:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovako, hajde da prvo budemo realni. Pustite priče o kiselom grožđu. Ne bi igrali Evroligu da možemo itd...Naravno da bi igrali. Svako bi igrao Evroligu da može.
Klub je protiv Cedevite napravio rezultatski neuspeh i sada je vreme da to platimo.
1. Očekuje nas dugo burno leto. Pod velikim je znakom pitanja da li Dule može da vodi ekipu. To niko ne zna, pa ni on. Taj zdravstveni problem koji on ima je takav da niko sa sigurnošću ne može da tvrdi šta je sledeće.
2. Takođe, u slučaju da ne može, meni se njegov potencijalni naslednik uopšte ne sviđa. Ljudina jeste, i vrhunski košarkaš. Ne sviđa mi se kao trener.
3. Šut karta Saši Daniloviću verovatno jeste izvesna. Ako će Roleks da bude naslednik, ne vidim ništa dobro u tim promenama. Ako računamo na Kićana ili nekog drugog čoveka iz košarkaškog sveta, onda ima nade za nas.

Očekuju nas duga dva meseca, koja su jednačina sa puno nepoznanica.
Ne sumnjam da ćemo takmičarski biti konkurentni od jeseni, i opet osvojiti i ABA i domaću ligu. Bićemo mnogo skoncentrisaniji na ABA, nego do sada. To će biti naša velika prednost.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako ćemo da budemo realni.

U ULEB nisu sisali vesla i oni vrlo dobro znaju da KKP ne plaća igrače.
Vrlo dobro znaju da klub duguje i poreze i kredite.
Vrlo dobro znaju da klub nema svoju halu, da ima loš marketing i milion stvari.
EL ne trpi siromaštvo i neorganizovanost (iako i oni imaju gomilu propusta, gledajući našu ligu i šta se sve dešavalo, shvatamo da su oni za nas ipak simbol ozbiljne organizacije, bez obzira na svu korupciju i muljanja).

Na kraju, posle tog F4 izostali su i rezultati. Za 4 sezone od tad, imali smo TOP16 sa skorom 1-5, pa onda dve sezone bez TOP 16 i onda ova poslednja 4-10.
Na sve to, u krugu o 4 tima na F4 smo bili četvrti, ako se uzme da nismo bili u finalu, a da su cigani imali prvu poziciju.

Može da nas boli do sutra, ali ovo je surova realnost.

Ja uopšte nisam razočaran, zato što sam znao da nećemo ni dobiti mesto.

I što kaže JNA, ako se nešto bitno ne promeni u budućnosti, klub možda neće biti ugašen, ali će se spustiti na prilično skroman nivo za naše ambicije i apetite.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Kakvo rukovodstvo smo imali i imamo jasno govore poslednja desavanja i potezi.

Cilj je bio da se svedemo na amaterski sastav i to ce se i desiti ako se nesto veliko ne desi.

Danilovic i kompanija nemaju nikakav plan,nista se nije promenilo od onog intervjua koji je Sasa dao,znaci prodaja i kretanje od nule.To sto ne govori otvoreno protiv Vujosevica kao tada nista ne znaci ako ce sprovesti u delo svoj restart.

Pustite me prica o SELJACKOM EVRO KUPU!To takmicenje je seljacko,to smo uostalom i svi mi ovde pricali a sad odjednom nije ni to tako lose.Jeste lose jer je to seljacki kup i nemam problem da to ponovim jos 200 puta.

Internacionalno takmicenje koje je slabije od nekoliko liga u Evropi je ja mislim dovoljno da se opise bezveznost tog kupa.To je kao intertoto kup nekada u fudbalu......

Kakvu mi korist imamo od njega?Nikakvu sem troskova.

Prvo mi bi morali da okupimo talentovan sastav,zeljan meceva da bi ikakvo takmicenje imalo efekta za igrace.
Ako ovako nastavimo mi jednostavno necemo imati dovoljno talentovan sastav pa ni brdo utakmica preko potrebnih mladim igracima nece biti efektivno.

Dakle ako ne okupimo dovoljno talentovan sastav ne treba nam nikakav seljacki kup da bacamo pare.

Druga stvar,zasto se napadaju bivsi igraci i legende?Pa Danilovic qurcem ne mrda za klub a ovde se kritikuju ljudi koji nisu u klubu,koji nemaju pristup klubu sto se nisu setili?!!!!

Znaci opet ide ista prica koja se ovde povlacila,da treba neko da se seti sam kluba a da zauzvrat dobije nista ili da Sasa pokupi slavu.

Niko ne treba da nam pomaze niti ima ikakvu obavezu.Imamo rukovodstvo za to tako da su te kritike neozbiljne i pokazatelj zasto smo tu gde jesmo.

Nakon toliko godina dominacije mi nismo u stanju da funkcionisemo ni sa najmanjim budzetom i sad ce nam biti normalno da ne igramo EL,da EK nije los i da raspordaja i pravljenje ekipe od osnovaca nije nista strasno.

Niko nece prestati da navija za Partizan ali nakon svega ovo je skandal,naravno zahvaljujuci sposobnom rukovodstvu.

Limenke ce igrati EL,biti jedini tim i imace do sada rekordan budzet.Dobili su ono sto su hteli,Srbija ima jednog Evroligasa oko koga se sve vrti a to su oni.

Nase rukovodstvo je diglo ruke,nisu cak ni hteli da se bore,nisu hteli EL ove godine sto je sramno.Neko je hteo da sledece sezone budemo poluamaterski tim koji se vucara po Jadranu i kojekakvim evro kupovima....

Vujosevic jeste madjionicar ali ne moze jedan covek da pobedi citavu vojsku sam a taj nam se scenario sprema.

U tom scenariju punu ulogu je preuzeo Sasa Danilovic,prvo je obogaljio klub a sada ispunjava naloge SNS-a i ''resetuje'' klub i rusi sve sto je do sada uradjeno.

Sve sto smo postigli do sad pada u vodu,nismo iskoristili te uspehe a sada cemo se tako srozati da neko sa strane ko je recimo pao sa Marsa i nije pratio sta smo radili kao klub predhodnu deceniju,reci ,,ko su bre ovi?''

Mi jesmo veliki klub ali ne treba nam slava Kindera i Benetona.

Ne zivi se od proslosti a kako cemo ziveti u buducnosti je jako neizvesno,ako se nista drasticno ne promeni najebali smo,ako nas bude jahao Sasa Danilovic i bude ''reorganizovao'' klub.

Covek koji nije umeo da vodi klub u uspesima,cak ga doveo u govna do guse prikrivajuci se magijom Vujosevica ce da nas sad podigne iz pepela.Mora da se(me) zajebavamo(te)....
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top