Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Zadovoljan sam zrebom. Nismo mogli mnogo bolje od Nantera i Budivelnika. Brose je za Ukrajince ipak ekipa.

Sad samo da se radi kao i prethodnih 12 godina i rezultat nece izostati.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
..................
 
Последња измена:

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Super grupa !! ali dosta ce zavisiti od rasporeda utakmica
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Grupa sasvim korektna. Vazno je ko nam dolazi iz 4. i 6. sesira,prva 3 su nebitna. Ako ove budjave i ove druge, ne znam ni kako se tacno zovu, ne pobedimo ne treba nista ni da ocekujemo od prolaza u top16. Licno sam zadovoljan zrebom. Vec vidim kako Euroliga proglasava utakmicu Partizan/Barsa za utakmicu nedelje i cela Evropa gleda ove nase klince. Sad se najezih.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
K`o sto rekose momci pre mene toliko sam zeleo tu grupu posle treceg sesira i isto toliko sam bio siguran da u nju ulazimo!
 

Mefistofeles

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
13
Reaction score
0
Veoma sam zadovoljan grupom. 3 pobede u duelima sa Nanterom i Budiveljnikom i jednu da nas pusti Zeljko i eto nama srece! :napred Partizan
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Teska grupa, ali mi smo Partizan.

PS: Zeljko nas pusta :D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sve zavisi kako cemo odraditi prelazni rok.

Grupa nije losa, mada moglo je i bolje.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Odlicno, Nant i Budjave dobijamo + jos jedna pobeda protiv prve 3 ekipe kod kuce u TOP16 je tu.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Jos samo da raspored bude takav da sa Fenerom igramo u poslednjem ili pretposlednjem kolu , kada verovatno Fener bude imao obezbedjen plasman. :D
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Отприлике рачуница је јасна, против барсе, цска и фенера узмемо двије побједе, почистимо будивељник и нант, и то би требало да је то...

Ови индијанци не могу побиједит цска и барсу да јебе рак рану...

Јебено је битан жријеб, да прву гостујемо барси/цска, а у другом да чекамо кући једно од ово двоје...
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Grupa je odlična, ali će mnoooogo da zavisi od rasporeda.

Eventualno bi B bila bolja, ali ja sam zadovoljan i ovako.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Ми једноставно морамо, како знамо и умијемо, да прођемо у ТОП16 ове године, из квадрилион разлога, а група уопште није лоша да и остваримо тај циљ.

Барселона и ЦСКА су нам се провукли прошле, имам неки осјећај да ове године неће у томе успјети. :)
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Bolje nije moglo!!!! :ziveli

Imamo da gledamo 3 super protivnika i da oderemo ona 2 za prolaz dalje. :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Nista cudno da mi zabadamo najace ekipe iz prva 3 sesira. Klasika za nas... 2 od 4 tima sa final 4-a. Ali ja sam zadovoljan sa 4. I 6. Ssesirom,skoro ista situacija kao prosle godine,samo sto ne sme da se ponovi brose kuci. Jos lep raspored i extra. Zna li ko nesto vise o ukrajincima i francima?
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Dobar žreb, zadovoljavajuć broj velikana. što teže to bolje.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Уопште није лоша чак по мени и добра. Мислим да нећемо правити грешке као прошле године. Све екипе можемо у Пиониру добити.Ако ЦСКА,Барса и Фенер буду добили оба пута ове екипе нама је 3,4 побједе бити довољне.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
zadovoljan sam zrebom,imamo azdaje koje ce da ciste sve pred sobom,u Pioniru ce im biti zajebano i tu ocekujem jednu mozda cak i dve pobede u te tri utakmice ,al aj da ne preterujemo,a cetvrti i sesti sesir nije mogao bolje....sve u svemu tesko jeste ali godine iskustva su za nama !!!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Da se borimo za prvo mesto,najteza grupa,ali posto nas interesuje samo prolaz,tj. mesto 4,tu smo dobili lakse protivnike...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top