Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nista u poslednjem kolu protiv cska resavamo sudbinu :D a i to sto kazes,drpnemo barsu na brzaka i to je dovoljno za neki mirniji prolaz u top 16 :)
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Супер, у суштини ћемо већ 5-6. децембра знати јесмо ли прошли (након меча са Украјинцима), или треба Жељко да нас пушта :D и онда утакмица за душу за затварање прве фазе...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ja se plasim nas a ne nasih rivala.Pitanje je sta ce biti sa nama.

Bez Lucica i Bertansa smo desetkovani u napadu,tu su jos Zofri i Bogdan od sigurnih, a svi ovi ostali su klasican loto.Nama treba ili finansijska inekcija ili da neko jebeno mnogo eksplodira u nasem sastavu....
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
ljudi pa nemojte se zanositi sa tim da ce nas Zeljko pustiti, one sezone kada smo usli u final4 evrolige, ako se ne varam, igrali smo protiv Panatinaikosa kuci u top16, oni su vec i teorijski ispali, a dobili su nas 15 razlike...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Zlajo, to je sprdnja apropo ciganjskih priča kako nas Žeks pušta svake godine, ne brini, niko to ozbiljno ne misli :D
 

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
Zadovoljan sam sa zrebom . Po meni je uvek bolje biti u neizjednacenoj grupi i traziti tu neku sansu protiv timova pribliznog kvaliteta za to neko 4. mesto u grupi i prolaz u top 16.Naravno jos je rano pricati o prolazu kada nemamo uvid u to kakve ce timove formirati pre svega nasi direktni rivali za prolaz dalje . Nasa sansa treba da bude uigranost tima u poredjenju sa vec pomenutim budivelnikom , koji ce siguran sam dovesti dobre individualce , ali da li ce biti dovoljno vremena da formiraju i tim ... videcemo . Mislim da ce se CSKA prosetati kroz grupu sa max 1-2 poraza , mozda i sa 0 . Naravno isto tako vazi i za Barsu . Po nekoj mojoj racunici , a tu sam izostavio iznenadjenja , sa boljom kos razlikom od budivelnika , nama moze biti dovoljno i 3 pobede za prolaz dalje . U te 3 pobede sam racunao : Pobeda kuci protiv Nantera i Budivelnika i naravno jos jedna , da li protiv nantera u gostima ili pak ukrajjinaca , a cak mozda i protiv Fenera na domacem .Nanter bi nam ucinio dosta pobedom protiv Budivelinika kod kuce , a cak i ako se to ne desi mislim da ni oni nece imati vise od 3 pobede. Eto otvorila nam se lepa prilika da posle pauze opet udjemo u top 16 . Iskreno se nadam da ovaj put necemo propustiti priliku i da cemo imati malo vise srece naravno nego prosle godine .
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Navikli smo na najteže, ništa novo. Mislim da imamo realne šanse za prolaz, nadam se da ćemo dodatno da pojačamo svoje redove, kako bi mirnije spavali.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Поред свих срања около клуба, група смрти(ништа ново) али најгоре од свега лош распоред.
Ми у прва три кола, обично смо раштимовани тада, имамо 2 од 4 најважније утакмице у ЕЛ сезони, а одмах у следећем циклусу опет иста прича, па јурњава за евентуалним победама у последње две утакмице против фенера тамо и цска код куће. Спојени мечеви са два директна конкурента малте не на старту и средини групне фазе , јебени ужас...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Sad je razlika sto nam je kostur tima ostao, tako da ce se uigravati jedan eventualno dva igraca. Ako skupimo novac za njih :)
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Знаш и сам како иде сваке сезоне у прве 4 недеље, све је траљаво и несигурно, увек нам треба времена за радну температуру. Обзиром да пуцамо по шавовима тренутно, и да доводимо играче/ако доводимо) у другој половини септембра и октобру...Није добро :cry:
Како је тако је...треба се прилагодити сад, још један изазов више за клуб. Не може да нам се деси нека олакшавајућа околност никако...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ne slazem se da je raspored los..Mi posle prva 2 kola imacemo 1-1 verovatno dok ukrajinci ma kakav tim da sklope ja ocekujem tu 0-2.I tu vec ce biti pritisak na njih.Takodje je dobro sto ukrajinci docekuju u prvih 5 kola nas, Barsu i Ulker, jer tu u nastavku takmicenje kad gostuju 99% su 3 poraza.Sto se tice francuza ja ocekujem da oni nemaju nijednu pobedu ili mozda nekako izvuku u Francuskoj jednu protiv ukrajinaca ili nas.Imamo velike sanse za prolazak, ocekujem 4 pobede da budu dovoljne za top 16.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Једини проблем у твом посту је што је бајковит, ''ми тамо они вамо, кад буду 99% је да неће''. :confused
За сад се не усуђујем да предвиђам, Украјинци па ни ми немамо чисту слику, о Французима не знамо ништа, таква предвиђања и резултатске експертизе препустимо лименима. :ziveli
 
Последња измена:

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Predsednik Budivelnika izjavio da je njihov budzet za sledecu sezonu 9,6 miliona eura.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jos jedan info je da ce francuski sampion Nanter igrati na neutralnom terenu jer njihov teren ne zadovoljava zahteve Evrolige.
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Nanter ce igrati u Parizu.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Slavicemo svaku pobedu kao da smo osvojili Evroligu, strasna grupa.

Ali mi smo Partizan i u Pioniru svi mogu pasti, samo da mi budemo pravi.

3 POJACANJA, i sve je moguce. Pojacanja: plej, 3ka, 4ka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top