Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Libero ce vam prenositi rezultat, za sada pla kapaciteta poponje, uglavno grobar iz raznih gradova MK koji su dosli kolima
 

libero

Početnik
Учлањен(а)
05.11.2006
Порука
23
Reaction score
1
Локација
SLOBODA
Ajde Paok Partizan prva cetvrtina 7:17 za partizan jos 3 min do kraj 1 cetvrtina

Paok 16:21 partizan kraj prve cetvrtina

16 minut povredio se milutinov bol u koleno a rezultat je 24:31 za partizan kapiten je zver
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
PARTIZAN: Bezbradica 2, Milutinov 5, Westermann 12, Pot, Zlovaric 2, Milosavljevic 10, Malesevic 6, Marelja 1, Salic 1, Andric.
 

libero

Početnik
Учлањен(а)
05.11.2006
Порука
23
Reaction score
1
Локација
SLOBODA
38:39 za partizan pocetak 3 cetvrtina

Sredina 3 cetvrtina 43:39 za paok

57:47 za paok 4 cetvrtina cela sala je za partizan paklena atmosvera
 
Последња измена од уредника:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Ko hoce moze da prati na stranici BC Paok na fejsbuku..imaju i neke slike...https://www.facebook.com/PAOKBasketballClub
With streak 22-10-8 in the third, PAOK took complete control of the match and the lead with a margin of 10 points.
The PTS so far. ..
PAOK: Tsochlas 8 (2), Nikolopoulos, Charalambides 9 (1), Kaselakis 3 (1), Vucicevic 3 (1), 3 (1) Dedas, Margaritis 6 (2), 10, 15 Tsaϊrelis Bogris, Liapis.
Partizan: Bazbradica 2, Milotinov 5, Westerman 12, Pot 2, Zlovaric 2, Milosavljevic 13, Malesevic 7, Mareljia 1, Salic 3, Andric.
 

libero

Početnik
Учлањен(а)
05.11.2006
Порука
23
Reaction score
1
Локација
SLOBODA
32 minut 59:56 za paok pritisak navijaca dao je rezultat

Sredina 4 cetvrtina 61:65 za partizan

39 minut 67:71 za partizan
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Brat Crni je objasnio!!!! Svaka cast! Citam i ne verujem! To se zove EKIPA!
P.s. na momente me podsetio na Mark Tvena:)
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
To mogu samo limitirani igrači:D.
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Crni me rasplakao :D Svaka cast za pobedu protiv PAOK-a i puno srece Gagiju i Bogdanu u Sloveniji !!!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
y85u.jpg
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Cestitke na pobedi i na potpunom preokretu ! Opet povreda pa da li je moguce :( Nadam se da nije nista ozbiljno !!! Vesterman ponovo dobar, Kapiten sabijaaaaaaa !
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Gagi opet 28? Sta jede taj covek? :respect
Malesevic 9 skokova, Leo sve bolji... Kazu da je Milutinov samo osetio bol u kolenu, bice neka kratka pauza
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Dragan uzima šuteva skoro ko Kobi. :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Vidi Dragana sto je postao privatnik, uzeo skoro pola suteva:D Malesevic 30 minuta, izgleda da stice poverenje. Steta sto nije bila ukupna statistika sa prethodnih meceva, cisto da se uporedi raspodela minuta, pa bi na osnovu toga moglo da se zakljuci na koga se ne racuna ozbiljno.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
rezultat manje bitan, bitno je da dule vidi sve igrace.
samo napred institucijo
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Steta sto nije bila ukupna statistika sa prethodnih meceva, cisto da se uporedi raspodela minuta, pa bi na osnovu toga moglo da se zakljuci na koga se ne racuna ozbiljno.

Mislim da je jedina dilema oko dvojca Bezbradica - Zlovaric... Logicno je da Malesevic ostane jer, cini se, za bek-ap trojku ima kvaliteta i domaci je igrac. Tako da cekamo tog jednog stranca na trojci i eventualno Muslijev odlazak
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nije strasna povreda Milutinova, nesto laksa povreda kolena, za koji dan ce ponovo na treningu!
Da prokomentarisem i koju o igracima, sinoc sam pratio posebno igrace koji su na probi.
Definitivno najvise mi se svidja kako Malesevic igra! Sinoc je pored 20 poena imao sigurno 6-7 skokova i minimum 5 asistencija, uz to solidan u odbrani 1 na 1, bacio se 3 puta po parketu, borbenost ala Gagi:D cak mu je i Dule aplaudirao nakon jedne odlicne minijature (5 uzastopnih poena + 2 skoka + asistenciju) i imao dosta precizan sut. Svidja se Duletu, svidja se i Tosi, tako da i meni se svidja ovaj mladic! :) Da potsetim, momak igra na poziciji 3.

Bezbradica je klasicna 4ka, dosta snazan momak i dosta borben, ali sa manje kvaliteta u odnosu na Malesevica. I on je imao dosta skokova i par blokada, cini mi se da je ubacio i jednu trojku, odlican u odbrani, solidno brani reket, ali u napadu imao je dosta greske, poput koraci i faulovima u napadu. Da spomenem i to da dok su igrali on i Milutinov tad smo povecavali razliku.

Zlovaric je slicna prica kao i Bezbradica, igra i on na cetvorku, s tim da poseduje nesto manje snage, ali je dosta pokretniji od njega, ima poprilicno mekan sut, za ono sto je nesto malo igrao sinoc ubacio je 2 trojke, i 1 dvojku+faul. Nesto slabije igra odbranu od Bezbradica.

Ostale nisam bas zapazio, pa tako ne mogu da dam neki sud o njima. Uglavnom imalu su manju minutazu i nisu imali prilike da se dokazu.

P.S. Kolike ruke ima Dalo, kad je stajao pored mene cinilo mi se da su mu ruke duze od nogu?!:eek:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top