Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.087
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
E da ga jebem bas... mogli smo da cuvamo ovaj poraz za ispunjenje kvote izgubljenih utakmica na nekim mnogo tezim gostovanjama a ne protiv vrlo skromne ekipe krke.

Jedna od onih utakmica kad je posle 5,6 minuta igre jasno da ne mozes da pobedis. Kad vidis da igraci sami bacaju lopte u bunar i kad im lopte beze u aut iako su sami. Kao da momci nisu dovoljno dremali u busu pa nastavili veceras i na terenu. NIsta nas nije htelo, tranzicija losa( Leo slabo reaguje opet na jacu odbranu i pritisak, udvajanje), sut nista,...izgleda da smo se bas ispucali u prva dva kola i nista nam nije ostalo

Jasno je da je ova ekipa i dalje mlada i da ce biti itekako i ove godine padova i oscilacija. Malo smo poleteli na pocetku pa taman da nas ovo spusti na zemlju i uozbilji.
Bice jos ovakvih poraza, vazno je samo da pojedinacno napredujemo i da budemo pravi kad najvise treba. Nista, idemo dalje, sta je tu je. Momcima podrska i da ne padnu vec nastave sa pobedama vec od sledeceg kola!

I da, mogli bi nasi da pripaze na ishranu...da se ne desava vise da nam igrace non stop istrcavaju u svlacionicu jer ih protera...evo veecras se Ganguli prikakilo!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ništa katastrofalno, poleteli smo mnogo, ko što reče par vas bolje sad da se vidi šta ne štima, na početku... Mislim da je igrač 3/4 preko potreban, verujem da će doći neko uskoro.
Bravo za Muslija i Žoa, idemo dalje
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Generalno jedna od najlosijih partija u poslednjih par godina, bez zajebancije. Meni je ovo delovalo cak losije i od onog protiv Igokee prosle sezone u Laktasima, samo sto ni Krka nije imala bajno sutersko vece i sto je ta Igokea bila mnogo jaca i znala je to da iskoristi.

Sad svi kojima nije jasno kako bi bilo minuta za jos jednog igraca na pozicijima 2-3 mislim da posle ove utakmice nece vise postavljati to pitanje. Bice ovakvih utakmica jos dosta, pogotovo u paklenom rasporedu sreda-subota i tek ce da dolaze jos jaci protivnici. Necemo moci da drzimo agresivnost sa ovako kratkom klupom, tuzno je da Krka igra sa vise zara i da vise trci od nas.

Gagica ne bih komentarisao, ne deluje kao kosarkas i nadam se da ce se Milutinov vratiti sto pre da ne moramo da gledamo njegove bravure.

Musli par dobrih poteza, ali i par kardinalnih gresaka. U nekim trenucima kao da ga boli patka da pomogne saigracima i da skoci u odbrani.

Kinsi zasluzio jedini prelaznu ocenu uz Lovernja.

Kad plej ne igra, ne igra ni ostatak ekipe, uvek bilo.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Odbrana Krke za pohvalu,ali mi smo otvorene suteve masili,zicere. Mislim da su nas nadskakali cak tri puta posle promasenog bacanja,to je vec katastrofa... Idemo na Barsu valjda ce nesto i da udje sto veceras nije htelo...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Cestitka Dziletu,zasluzena pobeda krke.
Pa ljudi su nasi valjda treba da igraju ABA ligu i iduce godine.
Nema loso!
Planiran poraz!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.923
Локација
Храм фудбала
Joj sto me nervira ona smesna dvorana u Novom mestu...nista strasno,idemo dalje!

Пре бих рекао средњошколска сала:puke
А паркету што је боја сређена, као столице на ЈНА :D
Гдје је Корсли Едвардс, бави ли се тај још кошарком?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Лош шут нас данас укопао, одбрана није била толико лоша. Било је изгубљених лопти али и код њих, тако да је шут одлучио. Кошарка је сад таква да тројка доста тога одлучујемо. Сад иде Барса, а она има једну ману....
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Raduje me atmosfera na forumu. Bravo braco. Tako treba.potpuno poverenje u tim i strucni stab. Bice sve ovo po starom dobrom obicaju OK na kraju
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Kao da su svi jeli bunike!

Stvarno smo u pojedinim trenutcima delovali zabrinjavajuće.

Mislim da je kapiten Dragan preopterećen tom činjenicom i time da neki od njega očekuju čuda.

Sve u svemu ništa strašno, bilo je ovakvih poraza mnogo, biće ih još (nadam se što manje). Sve će to doći na svoje mesto.
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Auh, na sta sam ja potrosio 50 din :eek:. Kakav pakao, kao da sam gledao neku amatersku ligu.
Ovakva utakmica ce se verovatno tesko ponoviti, ali dobro dodje da se mnogi koju su ovu ekipu videli na F4 Evrolige, spuste na zemlju.

Ne bih komentarisao igrace koji su starosedeoci, jer ovakve partije smo vec vidjali i navikli na njih (u kakvoj je samo buli kapiten :prekrsti). Ali bih pomenuo dosljake. Boris Dalo, ja zaista ne vidim nista specijalno u njemu, u stvari ja ne vidim nista, nit prodor, nit sut, nit asistenciju, nit odbranu. Ne smeta on meni, imamo mi i gorih (Gagic), ali mi je zao sto uzima mesto stranca. Ako ce umesto njega da dodje Bertans, ko ce da nam bude drugi plej? Ne bih sad da prizivam Miljenovica, dok je bio kod nas nista nismo videli, mada nije ni imao mnogo sanse, ali mislim da smo ga se prelako odrekli. Govorim ovo, samo iz razloga sto nam sada igra tamo neki Boris Dalo.
Tarens Kinzi, kao sto sam ranije vec pominjao, on NEMA igru 1 na 1, ili je bar do sad samo ljubomorno cuva. Pogadja iskljucivo kad je sam na sutu (svaka cast za ovo!!!, mnogi ne mogu ni to). Videli smo danas da njega prakticno nigde nema kada kola krenu nizbrdo. Zalepiti mu cuvara, spreciti otvoren sut i to je to. Nisam stekao utisak da je on taj lider koji nam treba, mada mozda i gresim. Ima vremena da me razuveri.
Ponovo smo utakmicu odigrali sa 8 igraca, od toga 5 igraca 30+. Slovima, PET igraca!! Da li se neko seca slicne situacije ranije?!?!
Sve u svemu, utakmica u kojoj apsolutno nista nije islo kako treba, tako da je ne treba uzimati za reper, ali da ce biti zajebano, bice. TOP 16 za sad daleko, mislim da nam je igrac 2/3 NEOPHODAN, a jos jedan 3/4 pozeljan.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
retko sta pozitivno veceras, ali jos smo dosta neuigrani. Duga je sezona...a ovima ovde sto se bave sarkasticnim posalicama tipa 'kataklizma, odmah smena' bih samo rekao da imaju smisla za humor ko Gagic smisla za pas sa vrha reketa.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Mislim da pored ovako loše partije,trebali su da igraju Bezbradica,Andrić i Šalić.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Sve mi lici da ih je blic od Kinzijevoh aparata suvise oslepio,niti su se kretali dobro niti sutirali.Valjda ce General D.V. na vracanju ka BG da uzme aparat T.K-ju.Idemo dalje,bolje sad losa partija nego kad je potrebnije.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.087
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sad svi kojima nije jasno kako bi bilo minuta za jos jednog igraca na pozicijima 2-3 mislim da posle ove utakmice nece vise postavljati to pitanje. Bice ovakvih utakmica jos dosta, pogotovo u paklenom rasporedu sreda-subota i tek ce da dolaze jos jaci protivnici. Necemo moci da drzimo agresivnost sa ovako kratkom klupom, tuzno je da Krka igra sa vise zara i da vise trci od nas.

Evo da se javim i priznam gresku :D. Mada mislim da nije realno suditi na osnovu ove utakmice jer smo bas smuseno delovali i bas nas nista nije islo... Treba Dragance da udje u formu i pogodi po nesto :D, Bogdan ce da dostigne brzo neku konstantu, Kinzi...nije da nema mesta za jos jednog igraca tu.
veceras se videlo koliko nam je kratak roster. Moglo je da nas spasi samo da neki rezervista udje i prodrma ostale i promeni ritam ali to nismo imali jer nije imao kod da bude taj dzoker. Salic, Bezbradica, Andric, Aranitovic, Gangula je tu al ko da nije, Dalo jos stegnut i impotentan u napadu...tako da,e ne bi nista falilo da uzmemo jos neko pojacanje samo kad bi bilo kinte! :D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Тешко ће бити свако гостовање нама и свакоме. Повјерење имају тренер и сви момци, биће оваквих пораза још, фино је Дуле рекао пролеће је наше вријеме. Против Барсе биће то много боље.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.923
Локација
Храм фудбала
Auh, na sta sam ja potrosio 50 din :eek:. Kakav pakao, kao da sam gledao neku amatersku ligu.
Ovakva utakmica ce se verovatno tesko ponoviti, ali dobro dodje da se mnogi koju su ovu ekipu videli na F4 Evrolige, spuste na zemlju.

Ne bih komentarisao igrace koji su starosedeoci, jer ovakve partije smo vec vidjali i navikli na njih (u kakvoj je samo buli kapiten :prekrsti). Ali bih pomenuo dosljake. Boris Dalo, ja zaista ne vidim nista specijalno u njemu, u stvari ja ne vidim nista, nit prodor, nit sut, nit asistenciju, nit odbranu. Ne smeta on meni, imamo mi i gorih (Gagic), ali mi je zao sto uzima mesto stranca. Ako ce umesto njega da dodje Bertans, ko ce da nam bude drugi plej? Ne bih sad da prizivam Miljenovica, dok je bio kod nas nista nismo videli, mada nije ni imao mnogo sanse, ali mislim da smo ga se prelako odrekli. Govorim ovo, samo iz razloga sto nam sada igra tamo neki Boris Dalo.
Tarens Kinzi, kao sto sam ranije vec pominjao, on NEMA igru 1 na 1, ili je bar do sad samo ljubomorno cuva. Pogadja iskljucivo kad je sam na sutu (svaka cast za ovo!!!, mnogi ne mogu ni to). Videli smo danas da njega prakticno nigde nema kada kola krenu nizbrdo. Zalepiti mu cuvara, spreciti otvoren sut i to je to. Nisam stekao utisak da je on taj lider koji nam treba, mada mozda i gresim. Ima vremena da me razuveri.
Ponovo smo utakmicu odigrali sa 8 igraca, od toga 5 igraca 30+. Slovima, PET igraca!! Da li se neko seca slicne situacije ranije?!?!
Sve u svemu, utakmica u kojoj apsolutno nista nije islo kako treba, tako da je ne treba uzimati za reper, ali da ce biti zajebano, bice. TOP 16 za sad daleko, mislim da nam je igrac 2/3 NEOPHODAN, a jos jedan 3/4 pozeljan.

Ово су постови који су нам потребни, и којих је недостајало у прва два кола :D
А вала и безобразан је овај Кинзи умјесто да узме лопту и сам спуца оваквој катастрофалној Крки 30 комада, он се уклопио у сивило екипе.

А сад озбиљно, ЈЕ-НЕ-А или неко ко је упућенији у екипу, да ли је овај Безбрадица толико лош да не може добити неке минуте, или га Дуле из неког разлога не жели још убацити у игру.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Nije lako kad Patizan izgubi, to je tacno, ali svi znamo kako mi pocinjemo prvestvo u ABA. Zato nema mesta brizi. Sve je to normalno kod SAMPIONA. Bice to na kraju sve kako treba. Mi to tako, malo pobeda, malo poraza, da svi budu zadovoljni, a na kraju SAMO MI. Sampioni su to!!!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Debakl u Novom mestu.Delovali smo kao razbijena vojska od 1. do 40. minuta.Apsolutno smo se raspadali ceo mec.Za ne verovati kako smo igrali.

Izgubili smo od smesne ekipe,trpao nas neki ''Edo Majka'',Klobucar i slicni.

Pozicija plejmejkera je tanka,cim stane Vesterman nastaju problemi,rezervni plej je daleko od ozbiljne kosarke.
Jos vise me cudi da je Dalo bio u poslednjim kljucnim napadima?

Musli dobar ali nedovoljno iskoriscen.Ivkovicevi reprezentativci se raspadaju,komplet svi i nasa kao i Megina 2 ne znaju gde se nalaze...

Porazavajuca je bila cinjenica da smo se na kraju plasili suta za 3 i da smo svi to videli.

Sve u svemu treba nam drugi plej ali ozbiljan plej i dobro je sto smo spusteni na zemlju.Poleteli smo bili u pm.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top