Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.016
Локација
ante portas
Све ово вечерас може да стане у једну реченицу - "Немате шансу Пионир је у трансу !"
Пакао на трибинама, пакао на терену прваку Француске . Тачно се видео страх у рукама играча Нантера . Дрхти рука кад треба да се упути шут ка кошу .
Они до сада нису никада играли у оваквом паклу .
Пионир је учинио своје.
Пробудила се стара аждаја,прогутала је првака Француске и узет је скалп још једној европској екипи .
Тамо на дну где су падали многи ,сада се налази и француски Нантер.
Остаће вечно записано у памћењу 9,000 гледалаца међ зидинама славне дворане. :respect

Од старта се осећала та енергија . Пре утамице,током и после.
Не желим да пишем о појединостима . Просто тридесет разлике вишка над прваком Француске довољно говори.
Тачно се видело да је екипа искуснија ту једну сезону Евролиге. Просто систематски,упоран,истрајан рад мора да дође на наплату кад тад. Дошао је против Нантера .
Милосављевић као капитен повукао највише. Прихватио је нову улогу и велику одговорност на плећа . Алал вера Драгане. Жив био 200 година такав .
Благо тима,благо. Остани вечно са нама . :respect
Дајте брату доживотни уговор,нек остане са нама вечно !
Похвале и за Богдана и за мирну руку .
Похвале и за Муслија. Затворио је рекет,солидно градио кош у одбрани, напад сасвим пристојно . Кинси подређен тиму . Остали као и увек . У функцији тима .

Ова победа нек вам буде подстрек за још јачи и напорнији рад .
Идемо корак по корак,без икаквог императива . Само растерећено .
Циљ је достижан. Само полако . Без превеликих очекивања,растерећено,миц по миц.

И за крај . Поздрав за форумашку екипу. Било је фул вечерас у Пиониру .
Препознаће се :ziveli
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
ne znam za vas. nakon ovakve pobede otvorim nekoliko tabova sa portalima, pa tabove tviter profila nasih igraca, zatim krenem da se smejem komentarima sa portala. na kraju udjem ovde i tako zavrsavam vece :)
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Последња измена:

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Koje pare ovo mogu da plate-nema tih para.Mi smo uvek bili skromni a sve dolazi spontano i iz ciste ljubavi.Mi nemamo FMP(fabriku malih pecuraka)ali imamo srce na terenu i dusu na tribinama,sama pomisao na vecerasnji dogadjaj obuzima me jeza,moje srce je puno zbog sveukupnog vecerasnjeg perormansa,a i zbog jednog naseg forumasa koji je dosao iz daleka,cast mi je bila da ga upoznam,sad vam se izvinjavam odo da lepo sanjam pa ujutro put Skopja po novu nasu pobedu!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Cestitke, ja sam zaista zadovoljan. Ekipa Nantera sigurno nije top klasa u kosarci medjutim dobiti bilo kog 30 razlike u srpskoj ligi je uspeh a ne u Evroligi. Zaista maestralno ali maestralno. Kada pogledam nasu ekipu zakljucujem da uvek nego iskoci.Ako ne ide Vestermana i kinsija ide Draganceta i Muslija...ako ne ide jednog tj nema kos geterski ucinak uvek to nadomesti neko drugi...bas zato TVRDIM da ova ekipa moze za bar 20-25% bolje od ovoga...naravno bice padova ali ocekujem da rastemo kako sezona odmice i da zasijamo kada bude najpotrebnije, kao i uvek.

Sledece kolo u gostima moze jako puno da nam donese. Nadam se da ce prvo za vikend pasti MZT...ne interesuje me kako samo da dobijemo a onda fokusirati se na Budivelnik. Jedva cekam sledece kolo, imam neki lep predosecaj uosci tog meca vec sada :)
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
"Kao Martin Luter, i ja imam jedan san, da nema interesnih grupa, da svi zajedno navijaju i podržavaju Partizan"

stavite u teftet citat, DULE ERUDITA
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
ПАРНИ ВАЉАК тресе, лупа, удара....

Мислим да се међусобни скор не гледа до краја фазе, сад се табела прави по кош разлици.. Небитно, ал тренутно смо трећи :)

Велика је штета што је оваква ситуација са путовањем на гостовања...

Капитен, закуцава зубима :D
Мусли као и прошле сезоне, показује да у Евролиги може да одигра добре партије... Срећа па ове сезоне играчи споља играју тако добро и разноврсно па самим тим много је лакше центрима...
Имам утисак да ће Дало бити вансеријски играч... Јако млад уз сјајне предиспозиције, храброст, онај хладокрвни ЛУДАЧКИ поглед плус је у најбољим рукама и у најбољем окружењу...

Неће се нико лепо провести у оваквој лудници......
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Budimo objektivni, Partizan je dao samo 73p. To je malo. Da je primio 90, izgubio bi sa 17 razlike. Ovi to nisu dali, ali malo ozbiljniji tim i šta ćemo tad. Da me ne shvatite pogrešno, voleo bih u finalu Partizan-Zvezda, ali bojim se da ima bar 4-5 jačih timova trenutno u evrolige.

Hahaha musavi pecurkar objektivan,kako su jadni na vest o nama oni objektivno komentarisu nasu pobedu.Koliko sam ja shvatio poruku oni su sigurno vec u finalu ali jebiga ima par ekipa jacih od nas,tako da mi tesko do tog finala!
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ugazili smo veceras, ali bukvalno.. Svaka cast na ovakvoj igri i pobedi, ali prvenstveno svaka cast za ovu strasnu odbranu. Istina da ne moze Nanter posluziti kao reper, ali bez obzira na to igra je bila odlicna. Videcemo sta nas dalje ceka, ali u svakom slucaju sam prezadovoljan do sada.

Milutinov se vraca za 7 dana i to je jos jedan igrac u rotaciji, sto je sad najbitnije.

Budiveljnik i veceras "tesko" izgubio i ipak ce biti ovde dosta zajebancija do kraja. U svakom slucaju, mi smo pred Nanter bili u situaciji gde nam pobeda ne donosi mnogo a poraz odnosi bas dosta. Pred Budivljnik i Ukrajinu smo u obrnutoj situaciji, poraz nam nece toliko odneti koliko bi nam eventualna pobeda znacila i skoro nas vec tad odvela u TOP 16. Videcemo, ipak ima jos dosta do kraja, samo utakmicu po utakmicu ici i bice to sve kako treba akBgd. :napred Partizan

Gagić, 25 minuta, 0 poena, +/- statistika +38 :clap
Hajde mi molim te, ili neko drugi ko zna, objasni nacin izracunavanja ove +/- statistike :confused. Ja ipak uvek gledam ovu tradicionalniju indeks (MVP) kolonu ;)

Prema trenutnom stanju na tabeli izgleda sa smo mi treci a Barsa cetvrta. Al kako to kad je Barsa bolja od nas u medjuskoru? :confused
U toku sezone se na tabeli u slucaju istog broja bodova gleda kos razlika, a tek na kraju se posmatraju medjusobni susreti i na osnovu toga formira konacna tabela. Medjutim, sve to je jos uvek rano i tabelu i sve ostale kalkulacije jos uvek ne treba ni uzimati u obzir
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Vidim da su mnogi pre mene pomenuli, ali zaista, ne pamtim ovakvu atmosferu u Pioniru. Odavno ovakav pakao nismo napravili. Rekao bi cak da ljudi nisu ni svesni koliko je vecerasnje ludilo na tribinama bilo grc u rukama Francuza, strah od suta, lopte, svega.
Momci napucani, zeljni, gladni, naprzeni. Gazenje, gazenje, trpanje, ugnjetavanje od pocetka do kraja. Ludacka, bolesna, nestvarna odbrana koja je Nanter bacala u ocaj, u napadu raznovrsnost i ideja, sut, skok, agresivnost i energija.
Bez opustanja, ni na minut do kraja, bacanje za loptom, borba do kraja i bez kompromisa. Momci su zasluzili veliki naklon i postovanje, mada su ga imali i pre. Da se pogine za saigraca, za Partizan, nema boljeg primera.
Trenutak koji je meni recimo bio jedan od upecatljivijih: Gagica hvata grc pred kraj tekme i igrac gostiju mu pruza pomoc i krece takav aplauz.... tako je, bre, Grobari!
Elem, sjajan podstrek i plus za podizanje samopouzdanja. Znam da euforije biti nece, momci ce ostati na zemlji. Ne treba im pritisak i breme moranja prolaska u top16, idemo korak po korak.
Vodja je rodjen, ziveo Brat.
Pozdrav za drustvo gresnih forumasa. Braca moja.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Na tviteru sam prognozirao +26 za nas... 78-52. Bio sam toliko uveren da cemo da ih izujemo iz patika. Stvarno jedna perfektna utakmica. Jedino sto meni bode oci je to da samo 3 igraca rotiramo na poziciji 2,3. Voleo bih da potpisemo bar Tripka. Ne kazem da treba to tako ali ja bih voleo. Mislim da mozemo da pobedimo Budjave na gostovanju. Cak mislim da su oni slabiji od Nantera.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Samo da poželim našem klubu da nastavi ovako da melje i neće biti problema.

Usput da izrazim malu bojazan. Ne sumnjam u Duleta, ali u ovakvom paklenom ritmu ako se neko povredi, ne daj Bože, na bekovskim pozicijama mi smo u velikom k...
Svaki put kad se neko od njih ovoga puta Bogdan, uhvati za neki deo tela, pretrnem...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Koliko je stvarno ljudi bilo u hali? Jel ima mesta za neki ,,napredak'' protiv barse ili fenera? Ili je ovo neki maksimum Pionira...
 

Bignotti

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Najace kad je trener Nantera objasnjavao igracima neku akciju a ovi se pogubili i gledaju tribine :D Ovo moze samo Partizan!! Fenomenalno! :šal
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Sad sam stigao. Sjajno. Sa ovakvom odbranom bismo dobili bilo koga.

Sad će stoka da vas nabije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top