Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Kinzi objasnio :respect

Dalo trenutno neupotrebiv, sem prenošenja lopte i jedva prosečne odbrane nikakav doprinos nije imao.

Zna li neko šta je Leu?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Nasi kosarkasi napadnuti sa ledja dok su isli prema tunelu... Svi ko jedan uz rati! gagic i Dallo podelili boksove!!!
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
DULE: ajde bre dragane koji ti je kurac, idi bre u.. trgni se malo

brat izlazi na parketu i pogadja sve vazne suteve:respect:respect:respect
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
svaka cast momcima za ovo,pobeda koja puno znaci,na vrucem gostovanju bez Lea,posle nepunih 2 dana od EL i puta autobusom od par sati do Makedonije...

Gagi i Kinsi su ovo izvukli na misice,a sto se tice BB - siguran sam da DV od njega trazi da sutira svaki put kad je sam jer ce na taj nacin izgraditi rutinu i ovo sto je danas bilo 1/9 kad bude bilo vazno bice sa mnogo boljim procentom.

Verujem da je Dalo na ovom mecu totalno istisnuo tremu i da ce u narednom periodu uci u rotaciju sa 15 min da se ne bi totalno raspali.igrac nam definitvno fali - nadam se da cemo dovesti nekog...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
To!!!!!!
Bravo momci,posle onakve partije u Evroligi sad pobeda na teškom gostovanju i to bez Lea.Nadam se da nije ništa strašno sa njegovom povredom.
Kinzi :respect,za kraj.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.110
Reaction score
15.919
Локација
Храм фудбала
Не знам ко је задужен за преносе утакмица, и како је то договорено.Знам само да се овима који су данас радили пренос утакмице треба најебати маме мамине, за 40 минута они ни један од битнијих кадрова нису приказали.
Ајде засрати једном па и два пута, али да читаву утакмицу одрадиш као почетник па то нема ни у Гагулиној Намбији :D
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
evo i olivia tvituje o partiji svog decka :D p.s. nadam se da leo nije ozbiljnije povredjen
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
Davis Bertans @DBertans_44 30m

How much time left? My stream got frozen... Ajde bre Crno-Beli!!! :respect:respect falis legendo
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Možda je 2 godine neigranja ostavilo velike posledice na psihu mladog igrača? Nakon takve torture, ovo što on prikazuje je fantazija,čudo !

Jako bitna pobeda u jako lošoj i negledljivoj utakmici, a pritom su na nivou samog meča bili i snimatelji. Zona koju smo igrali u poslednjoj četvrtini je nešto najgore što Partizan može da ponudi u odbrani.Bez pleja, bez šuta za 3, bez centara...ova pobeda je Božji dar.
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Uhh, mnogo je lakse komentarisati kada se pobedi :D.

Pre svega, svaka cast momcima na pobedi nakon onakvog emotivno-fizickog praznjenja u petak. Nije realno bilo ocekivati da ponovimo takvu utakmicu. MZT je takodje bio oslabljen i odlicna je stvar sto smo to iskoristili.
Kinzi je ponovo bio fantastican i tu se nema sta dodati. Ono sto nisam video u ovoj utakmici je nasa centarska linija. Da li je moguce da si mi celu utakmicu oslanjamo samo na bekovsku liniju bez ikakve pomisli da se spusti lopta dole?
Pa Zo je na kraju prosle sezone konstantno igrao dole 1 na 1, a ove sezone ne znam da sam ga video u nekoliko takvih akcija. U poslednjem minutu lagano je okrenuo Lucica, pitanje je zasto se vise nije igralo na njega?! Posle 5 minuta su ostali bez Gecevskog i mi nista, ni da pokusamo to da iskoristimo.
Sva sreca pa je 'zivotinja' podivljala.:respect
Bojim se da od Dalo-a nista necemo moci da ocekujemo jos dugo. Videti sta je sa Leom,nadam se da nije nista ozbiljno. Gurati ovako pa dokle stignemo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ова побједа добро дође за још више добијање на самопоуздању. Надам да је Лео добро. Заиста немам превише замјерки због свих околности. Костовски и Оташевић тројку нису умјели промашити.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bogdan je napravio čist faul u napadu ali sudije to ne da nisu smele da sviraju nego ni da pomisle jer bi ih Dule pojeo.
Jebote koliko sam se obradovao ovoj i ovakvoj pobedi ne mogu da vam opišem.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mnogo vazna pobeda pre svega psihicki, siguran sam da cemo sada protiv ukrajinaca odigrati bar tri puta bolje nego sto bi smo odigrali da smo veceras pukli. Videlo se i igracima koliko je znacila ova i ovakva pobeda !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.689
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Možda je 2 godine neigranja ostavilo velike posledice na psihu mladog igrača? Nakon takve torture, ovo što on prikazuje je fantazija,čudo !

Jako bitna pobeda u jako lošoj i negledljivoj utakmici, a pritom su na nivou samog meča bili i snimatelji. Zona koju smo igrali u poslednjoj četvrtini je nešto najgore što Partizan može da ponudi u odbrani.Bez pleja, bez šuta za 3, bez centara...ova pobeda je Božji dar.

Стоји све, али је прелаган у завршници. Ај ок Драган има други тип улаза, не прилагођава се ситуацији толико иде праволинијски и када приђе кошу то је готово, јер нема шансе да га избациш из баланса.
ББ иде на Кецман варијанту улаза спорије, али тражи најбољи пут, разумем да му фали рутине, није ни Кецман онакав улаз имао одувек, али оволико да маши полагања, не сме. Мислим сме, али ће играти у француској, немачкој лиги.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dobro se ne slogirah, MRZIM ove paorske ekipe sto se napale ko babuni, a mi sami sebi pucamo u nogu i pomazemo im...Kad vidim da nas gojazni kepeci zatrpavaju trojkama, dozivim nervni slom.

Kinzi covek objasnio kako se igra kosarka. I kad ima loptu i kad resi da igra 1 na 1, sve je to kosarkaski, konkretno, bez davljenja lopte, nije mu jedino resenje trojka, itd, itd...

Bogdan...ne mogu mirno da gledam ovo kucanje Kinzija za pobedu jer PIZDIM kako neko moze da omasi ono sto je on omasio. Zasto nije isao na kucanje?! Ne mogu da verujem sa kojom onom dozom nesigurnosti ide na ulaz. Dozovi se pameti Bogdane, ko Boga te molim! Voleo bi da mu Dule i zabrani sut za 3, to polako prerasta u prangijanje.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Jebem ti termin najraniji moguci od 18h , propusticu celo prvo poluvreme :(
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.442
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kinzi čovek video da danas nikome osim njemu ne ide i rešio da simultankom obavi pos'o za sve svoje umorne drugove i saborce. On uopšte nije ovakav soler kao što je bio danas, ali je tačno prepoznao momenat kad je morao da odigra drugačiju ulogu nego inače...

Covek je rodjen za lidera. I ja sam razmisljao o tome tokom utakmice. Nudio se non stop jer smo cesto bili smuseni i bez ideje. Sve sto je mogao da uzme i resi resio je.
I tokom i manjih pauza kao sto je brisanje parketa ili izmena protivnika on zove saigrace i okuplja ih da se posavetuju i bodre! Bravo Kinzi :clap

Odlicno ako sa Leom nije nista strasno...to bi nas u ovom trenutku osakatilo s obzirom da je Dalo i dalje dosta pogubljen i uplasen, cim prenese loptu daje je nekom a i staje rano sa vodjenjem pa ga lako pristisnu sto je po meni samo dokaz da i dalje igra pod velikom tremom. Polako, ima vremena za njega


A sta je ono bilo kad je na istom TO kad je i Dragan dobio instrukcije da se probudi :D Dule Peru poslao kod Lea ili Kinzija...i onda rekao: jel si ti Pera? :D
Ko li je taj sto je krenuo na svoju ruku da to odradi :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top