Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
ovaj momak me svakim danom sve vise i vise odusevljava..stranac, a takva Grobarcina!! Leo izdrzi, Grobari su uz tebe!!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne znam, po meni ovaj tekst iz "Novosti" nije realan prikaz stvari. Prvo, Voren ako bi došao, morao bi da pauzira u Jadranskoj ligi, nekoliko utakmica, ne znam tačno pravila. Isto važi i za Pavkovića. Plus, Dule koliko se sećam ne miriše baš Pavkovića...Sve je moguće, ali meni ovaj tekst liči na "rekla-kazala"
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Eh kad bi mogli da dovedemo i Amera i Pavkovica za back up..., a Dallo-a da prosledimo recimo Misku na pozajmicu u zamenu za "neku uslugu"... :)
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne verujem da ćemo ih puštati, nikad i nismo. :D
A pred halu možeš, unutra teško. Osim ako te povede Džoni sa sobom. :D
Šalu na stranu, ulaska bez sezonske nema. :wink:
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.998
Локација
NBG
Bice stranac 99.9%, nemam konkretno imena, ali mislim da po običaju mediji da omaše za kilometar. I nemojte više spominjati Pavkovića.

Da se vratim na priču o zlom Duletu koji je mučio Lea.

Prosečna minutaža Lea u Evroligi kada se izbaci utakmica sa CSKA:
Westermann 31:45

A kada zađemo u prošlost:
Palacio 30
Cummings 34
Tepić (uz Rašića, Peru i Aleksića u timu) 30:32
Bo 30:05

ABA liga (oduzeta utakmica u Skoplju gde se povredio)
Westermann 25
Palacio 26
Cummings 26
Tepić 28
Bo 25

Dakle odstupanja su gotovo zanemarljiva kada se brojke pogledaju.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ne mogu da verujem kakav je kralj Leo(zbog ovoga na tviteru)...
Ne mogu da verujem da neko prizeljkuje Pavkovica!?(vene bih seko)
I ja cuh za ovo Vorena ali kao da ne moze da dodje odmah vec januara,sto nama ne odgovara...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Cini mi se da nije bas realno da dodje, ali tesko da mozemo naci kvalitetnije rjesenje od Vorena...Dobar igrac, naviknut na Evropu. Ako se ne varam, ne bi mogao igrati ABA ligu do kraja polusezone, ali s obzirom na kvalitet Vorena, mislim da bi se isplatilo pristati na tako nesto, pogotovo ako dobijemo veceras.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Tako si u mogućnosti. :D
Ma naravno da može da se uđe bez karte, ja sam pisao pod pretpostavkom da nemaš nekoga da te uvede, ne ulaziš na foru, nisi redar, žandar, novinar, igrač, trener, spiker, delegat, sudija... a nemaš ni sezonsku.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nisam nista od toga niti imam nekoga da me uvede...ali znam otprilike kad I gde pustaju
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ne znam zasto , ali imam osecaj da cemo ih pojesti danas ! Bogdane i Dragane od vas ocekujem danas da odradite sta morate, a to je da budete vodje na terenu.
Najvise sto se bojim , jeste sudije. Ako krenuo pod kosem da sviraju tehnicke nasim centrima, sve ce nam biti jasno , odnosno rezija cele utakmice.
NAPRED PARTIZAN , DUVAJ GA COVICU !
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Mister MVP se ne zajebava.
Ozbiljan cvek na ozbiljnom mestu.
Brate @MVP ,za pojacanje ti verujem 100%,
a ovom statistikom za Westermana si samo dokazao kolko je Dule zao lik.:D
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne znam ko nam sudi ali više se bojim domaćih sudija nego stranih. Ako bude bar dvojica van Srbije ne verujem da će da naginju na njihovu stranu. Nisam siguran da ćemo da ih pojedemo ali moramo da uđemo u 4-tu četvrtinu ako ništa bar egal, jer ono što sam ih gledao video sam da umeju da prelome baš tad, e sad dal je to do fizičke spreme ili što imaju solidno popunjenu ekipu jebem li ga. Uglavnom samo u meso, mnogo su brojniji na spoljnim pozicijama naši će tu morati lavovski posao da odrade, na 4 i 5 možemo da im pariramo barem po snazi i možemo da rotiramo tu par igrača koji bi čuvali nosatog i krakatog.

Aj momci polako i jako ipak smo mi domaćini, ako već moramo da gubimo od mutiranih nek bude na početku...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Najbedniji način da se pljune po našem treneru su smislili cigani - optužuju ga da ''uništava igrače'', ''psihopata ih preforsira na treninzima'' i sli. :puke :pop :puke

Dokle to licemerje ide, govori i to, da su se oni ''zabrinuli'' za naše igrače, jer im je ''žao nas, iako smo rivali''... Možete misliti, cigani moralisti. :pop :prekrsti :puke
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
gledam sada i ne vidim prenos na rts-u.. ? da li je moguce... ?
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Могуће је, јуче су преносили Раднички и то је то за ово коло.Ни прошле сезоне нису били преношени на РТС-у мечеви са дивом из регуларног дела, ваљда зависи од Арене.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top