Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Dali su momci sve od sebe, u ovom trenutku vise ne mozemo. Neki igraci su igrali povredjeni, Lea nema, ne zaboravite da nemamo i Bertansa. Bice bolje, ekipa je bas zelela pobedu, ali sta je tu je. Dosta smo se istrosili, valja se brzo opraviti i ici dalje.
Podrska Duletu i momcima.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
mali pedercic blazič, preslikani lovacki dzukac je odlucio onim trojkama i uhvacenom loptom u produzetku..takodje i onaj njihov frankenstajn pod kosem..nema veze idemo dalje glavu gore!!!
 

TotoRiina

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
57
Reaction score
0
Локација
Buenos Aires
Aco-Berane kako te nije sramota da pises tako, da vredjas igrace posle ovakve BORBENOSTI , banovao bih te na 100 godina sramoto jedna.!
Svaka cast svim igracima na borbenosti , uz pojacanja i Bertu u martu izgledacemo 3 puta ozbiljnije. PONOS!
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Prvo svaka cast momcima, sve su od sebe dali, zao mi ih je bilo gledati da posle toliko truda izgube :-(
I posle svega toga smradovi u punom sastavu i bez povreda su jedva izvukli pobedu, i to samo na duzu klupu jebao ih vucic da ih jebao

Milutinov prvi centar, Milosavljevic i Bogdanovic su nosioci tima i izneli su i ovu utakmicu, Zofri igra sve bolje i bolje. Svaka cast celom timu na trudu da i utakmicu u ovakvim okolnostima izginu na terenu i daju sve od sebe.

Pitao bih ljude sto su bili u hali kakvo je bilo navijanje. Ne ulazim u razloge razmene karata izmedju klubova ali ovoliko sljama da se navuce u halu, a nase navijanje vrlo cesto muk a samo se ovi mobolnici cuju. Da li je to do postavke mikrofona ili je stvarno takva bila atmosfera u hali neka kazu prisutni.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Онај осјећај, кад ме је срамота што дијелим љубав према клубу са оваквим људима.
Гагић умро на паркету, Кинзи изашао из повреде и ти се нађеш да их пљујеш :puke

Potpisujem...meni je zao sto smo uz vecerasnju vec unapred izgubili i ovu u četvrtak a verovatno i sledeće kolo ABA lige jer igrači su mrtvi umorni...
Možda je Dule ipak mogao par minuta da ubaci Andrića i Šalića...pa nije valjda toliko lošiji od Daloa :(
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ja sam posle ove utakmice miran i PONOSAN!!! Sada sam ubedjen 1000000% da uzimamo tofeje i ove godine. Svaka cast momcima na zalaganju. Ljudi mi smo bez, tako reci, pola tima igrali sa njima produzetak a oni u naletu. Ciganima porucujem : vidimo se na prolece!!! NAPRED PARTIZAN!!!
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
ne znam dal da placem zbog tuge ili sto se toliko ponosno osjecam sto imamo najborbeniju ekipu na svijetu. bez pola ekipe i svih nevolja ovakvu partiju odigrati :( :(

DRAGANE MILOSAVLJEVICU, IDOLU, KAPITENU, uz tebe i u rat.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.707
Локација
Tamo gde si ti!
Sve čestitke momcima.

Već se vidi ko je novi stari šampion.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Без стартног плеја, без Бертанса, без Муслија, са повређеним Кинсијем, ми изгубисмо на пенале.

Колико год да ми је криво због пораза, поносан сам на момке.
Велика борба, унапред отписани, мало нам је фалило да победимо.


Полако људи, овај тим ће тек да покаже колико може, као и увек - кад се буду освајали трофеји. :D:
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.903
Локација
Храм фудбала
Мали Никола ће од јануара зацементирати своју позицију првог центра :clap
Исјекли су га фауловима, којих Блажић и Катић направе на утакмици по десетак а ни један им се не свира.
Надам се да ће наши успјети да се поврате за Барсу, и да дође тај нови плеј да узме барем који минут, јер у оваквој ситуацији свака секунда нам је битна.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.573
Reaction score
3.417
Kad vidim energiju i mrznju u ocima Bogdana i Gagija, znam da i ako samo njih dvojica bude na parketu na prolece kad se resava, titulu ovi bezimeni nece videti!!!
Kako volim sto navijam za Partizan!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Jeste vi ljudi bre normalni?Nakon ovoga vi kazete nije moglo gore?Pa ljudi Boziji mi smo se nakon debakla protiv CSKA,nakon gubitka veoma,veoma vaznog igraca,bez plejmejkera klali sa prigradsko-naprednjackom nakazom.Ne klali,zaklali,ali kao i pile iz konzerve,i ova kokosa je trcala malo bez glave.Sto ne znaci da ce trcati doveka,doklacemo je kad dodje vreme.Mi smo danas videli borbu,grmljavin,sjajnog Bogdana,jednu ekipu koja je danas jaca za iskustvo nego sto je bila juce,ekipu koja ce ici u TOP 16.BRAVO BRAVO BRAVO BRE!Idemo dalje vratili ste mi veru!
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
A, koliko su karata dobili NASI navijaci? Jel' ih bilo na tribinama?

Moze bolje, samo malo centri da zaigraju bolje... Milutinov izbacen na pravdi Boga.

Idemo dalje! :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Nazalost ogromni napori ekipe nisu krunisani.
Strahovito smo se istrosili .

Ja sam ponosan, momci su se junacki borili !

Jebacemo im majku kad se kompletiramo.
100% sam siguran.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Momcima svaka cast , nema im se sta prigovoriti!Najgori scenario trosenje ogromne snage i poraz da ubije psihu pred Barsu ali jebiga u maleru smo.

Nije mi jasno sto ne idemo na trojku na kraju kad smo imali nego na Zofrija za dva, Vujosevic zna da gubimo u produzetku zbog rostera kockas se trojkom i cao, ovako izgubi i snagu.

Sto Salic ne igra, nije mi jasno, ovakve probleme imamo i udje Musli nezagrejan i rovit umesto da je Salic dobio minute u rotaciji, igrao je lepo cini mi se protiv Budilnika tamo, od Gagica u ofanzivi gori nije.

Dalo zelen totalno i ne vidim poentu njegovu?Andric, Aranticovic i Bezbradica?????

To je presudilo dzaba popunjivaci rostera limeni cigani imaju dugu klupu.

Nista sta da se radi, idemo dalje na Barsu nek nam je Bog u pomoc!

Da zaboravih sudijski smrad je nasvirao Milutinovu bezveznih faulova znajuci da samo on moze da cuva visinski onog pavijana Bobija, nadava se koseva ni kriv ni duzan i jos ga seru i penali pu u picku materinu, baca parabole do kerova i 90% penali :pop
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Kad uradiš sve što je do tebe, ostaviš srce i dušu na parketu, pogineš za pobedu ali je ne izboriš - možeš da mirno spustiš glavu na jastuk i odmoriš se za sutrašnji trening. Noć neće biti laka ali je savest mirna. Ćeraćemo se još.
Uzgred, posle ovakvih poraza se vidi na šta ćemo ličiti jednog dana kada dominacija bude prekinuta. Jebem ti Sunce, terorišeš i zlostavljaš godinama, osvajaš sve živo, izgubiš od njih jednu utakmicu i nivo optimizma i vere u tim opada brzinom pada ludog Feliksa.
Smanjite tenziju, ne prozivajte jedni druge, ne prozivajte one koji su krv propišali večeras da vas obraduju.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Potpuno sam siguran u osvajanje titule. Da smo bili kompletni ubili bi ih sa 20 razlike. Sve cestitke momcima na borbi.

Marjanovic nam ne valja jer ima sjebana kolena, ne moze da odigra vise od 15 minuta po mecu :puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top