Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Samo da je Musli igrao, ili da nisu Milutinovu svirane one gluposti, Bobi i uz ovakvu pomoć sudija ne bi prebacio preko 10 poena.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Tek sto sam stigao iz pionira...MOMCIMA NAKLON DO PODA :respect:respect:respect:respect:respect umrli su na terenu ali nisu im gospoda Coki i PP dali...jel ipak kad FMP pobedjuje u srbiji je bolje :puke:puke:puke Bice 13 na kraju sezone
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Zaboravih da napomenem, nisam bio u hali ali ono što se mora naglasiti jeste da je kamera u neposrednoj blizini cigana pa ne treba da čudi ako su se više čuli na tv-u. I Arenin studio je odmah ispod njihove tribine...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma ljudi nemamo mi vremena da ispravljamo krive Drine.Nama treba 100 godina da prepravimo nekoliko igraca....

Na sva usta se pricalo da Miljenovic nije za seniorsku kosarku,sad bi nam legao ko budali samar.Uporedite njegove igre sa igrama nasih plejeva i sve ce vam biti jasno.

Danas je zaista delovalo neozbiljno da Dalo igra za Partizan,decko ne zna da vodi loptu a kao neki fizikalac,kakav crni fizikalac otresose ga svi redom.....o asistencijam ne bih,kos nije pogledao.Niko ne ocekuje da dere ali on nije ni polufabrikat cak....

Ajde pozicija pleja,dovescemo nekog kaubojca crnju,pokrpice kao nesto ali mi imamo jos nekoliko ozbiljnih rupa.
Imamo par igraca koji ne vidjaju ni parket,par jako zelenih koji igraju,par koji nista ne igraju.
Na kraju se sve svodi na Bogdana,Milosava,Zofrija i ponekad Kinzija.Malo kume malo!
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Цигани се нису чули у хали до продужетка... Иако нисмо били сјајни, они нису постојали.

У једној речи - ПОНОС. Ми смо ПАРТИЗАН! Нема уопште разочарења. Момци, одморите се... Ово је било надљудски. Ћераћемо се још...

п.с. у вези са навијањем - нисам ни једна, а ни друга страна...већ реалан и објективан Гробар (колико год да је то contradictio in adiecto)... Доживео сам свакаква стања и срања на трибини. Ово је вечерас било сасвим ок.

п.п.с. хвала другару за карту :)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Cigani se bre nisu culi...cute 10 minuta i onda se razderu 30 sekundi pa opet cute 10 minuta
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Od poraza se najviše nauči, a danas smo naučili dve stvari:

1. suviše smo tanki
2. na proleće ćemo opet da im jebemo kevu (kao i uvek do sada)

Ne možemo da se nosimo sa klubovima, bili oni mutanti, ili normalni, koji imaju široku klupu. Zamena za Vestermana je neophodna i to podhitno, a ne bi bilo loše, ako se može, da se dovede još jedan košarkaš. Ne sumnjam da će poneki, koji sada nemaju bitniju minutažu, do kraja sezone podići formu, ali nama treba nešto sada i odmah.

Naravno da nisam zadovoljan, jer poraz je poraz, nebitno od koga je, ali u ovom porazu se videlo da će stvari opet da legnu na svoje mesto, kad je najpotrebnije, a to je svakako ABA F4 i finale šupaklige.
 

Dzo Pesi

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2013
Порука
28
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Momcima naklon do poda ! Zadovoljstvo je navijati za KK Partizan i podrzavati zdrave ljude i sportiste . Poraz boli , ali preovladava zadovoljstvo i zahvalnost igracima sto ginu za dres i grb . Dule je genije i zna sta radi a sa ovakvim momcima , samo nebo je granica !!!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
a jel zna neko zasto je bila onolika praznina u jednom delu pionira? Na taj prostor mislim da staje komotno izmedju 500 i 1000 ljudi.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Bilo bi dobro, ako neko ima vremena i zna to da radi, mada bi mozda mogao i neko iz kluba, da odgleda opet ceo mec, sa fokusom na periode u kojima je Bobi bio u igri, "isece" njihove napade i kretnju Marjanovica da se moze tacno videti i argumentovati ovo o cemu pricamo u vezi 3 sekunde i reketa, odnosno da se napravi klip na kojem ce se tacno videti koliko je bio usidren i u kojim situacijama, a znamo da je samo jednom to svirano..

TO mozda ne bi bilo lose, ne samo zbog ove vec i narednih nasih utakmica.. onako neko moje razmisljanje..
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Samo malo da se ukljucim o pricu o dovodjenju novog pleja. Ne znam stvarno i necu da nagadjam o imenima, a od ovih o kojima se prica za ovog "madjara" sam jedino cuo i to zbog te nerealno dobre statitike u pojedinim mecevima.

U svakom slucaju mislim da ukoliko bi se doveo igrac koji bi potpisao na vise od godinu dana, sto je Dule najavio da bi bila najbolja opcija, onda bi on MORAO da bude sposoban igrati i keca i dvojku. Jer dovesti dobrog igraca na dve godine koji ce igrati iskljucivo pleja mislim da nije opcija koju Dule razmatra, jer Vesterman kad god se oporavio MORA biti prvi plej Partizana. A sa druge strane, ponavljam ako bi taj neko potpisao na vise od godinu, treba imati u vidu i da Dragan ide na kraju sezone najverovatnije, tako da bi angazovanjem takvog igraca (koji moze igrati i 1 i 2) ubili dve muve jednim udarcem... TO je neko moje misljenje, ali videcemo, nadam se sto pre, kako ce sve ici i koja ce opcija na kraju biti odabrana...

I jos da kazem da bih se slozio bih sa ARMy-em, i sa ovim eventualnim pojacanjem na kecu i dalje nam treba minimum jedan, ako ne cak i dva dodatna igraca u rotaciji...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Realno oni su limitirani kada nas nisu ovakve mogli glat dobiti , tako da nema brige naravno uz pojacanja ... Momcima cestitke na naporu ...
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Fali plej, 3-4 i jedan za rotaciju, vidimo to svi. Mnogo kume, mnogo obzirom na keš koji nemamo. Napisao bih još štošta ali za želje sledi sekirica :roll:.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Samo da kažem, veliko hvala MOMČINE!
Bogdan, Dragan, Žo, TK koji je poluživ trenutno! Pohvala Gagiću, bacao se, bi je srčan, ubijao se o parket.

Što kaže boksa, basket ekipa im stavila 84 poena jbt, rapsodija, sa Bertom bi ih iskasapili. Marjanović odlična partija, stvarno, ali pravio je gomilu sranja koja nisu sankcionisana.

Žao mi je Bogdana, prvo razlog, sa dvojke je morao na trojku, a sada igra i jedinicu. A drugi razlog, sve njihove trojke stigle su preko njegovog igrača, kao posledica umora/pada koncentracije. U 35tom minutu već nije bio svoj. Ali svaka čast gari! Košarkaška klinika uživo!

Markoni, onu su grmeli, pošto su skupljali snagu za to nekih 35 minuta. Oni indiosi su bili žalost, čak i za našu šipku kojoj su Pionir i košarka ko meni Kamčatka.
 
Последња измена:

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
P.S.
koji kurac je bio sa navijacima,preko TVa su se panteri daleko jace culi, primetio sam i neku veliku prazninu u jednom cosku hale?

Pričali smo o tome dosta puta do sada. Mikrofoni i kamere Arene se nalaze tačno pored sektora sa gostujućim navijačima. Na svakoj utakmici je tako, bilo da su domaćini mi ili oni. U hali je potpuno drugačije.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Slavimo jos jednu titulu gotovo sigurno. Momcima svaka cast na svemu pruzenom.
Navijaci katastrofa. Bolje se cujemo u gostima nego kad smo domacini.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pogledaj poruku iznad tvoje i biće ti jasno zašto se mi bolje čujemo kad smo gosti, a isto važi i za cigane!
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Svaka cast momci, odlicna partija bas su me iznenadili. Po prvi put u zivotu sam imao strah da mogu da nas nabiju 30 razlike jer smo desetkovani povredama ali momcima naklon do poda :respect:respect:respect
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Vi jos uvek niste culi? Oni sinoc nisu dobili jedva vec su igrali koliko im je potrebno. Kazu da nisu zapinjali :)

Da filozofiram necu ali cu ponoviti sta sam rekao sinoc: Dule ove dobija laganije nego prosle godine
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Prosle godine dok je freak igrao za Mega Frizuru,Lovernj uz pomoc Muslija mu je jebao majku.
Tako da se apsolutno slazem sa gore navedenim sto je napisala Jasmina.
Ima leka za njega,samo polako.
Kod limenkara opsta euforija,kao da se ponovio usrani bari.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top