Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
evo sad krecem za Pariz pa da i ja pozelim srecu nasim momcima samo neka daju sve od sebe u sta ne sumnjam,i bice sve OK a mi cemo im sa tribina dati nasu energiju koja ce biti nadam se dovoljna za pobedu!!!!
ajdeeeeee BORBA BREEEEE!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Secam se prve utakmice sa Nanterom kako nas je na forumu tukla neka pozitivna trema niko nista nije pisao svi smo cutali cekali...Kao da smo svojom enetgijom razbili Nanter...
A ne samo nasom nego i energijom Pionira kada je utakmica pocela...

Protiv Barse u prvoj cetvrtini se videlo sta je Partizanova publika kada smo igrali kao u transu , a onda neka matora drtina povede navijanje bez zvizduka kod protinckog napada bez pordske i nosenja ekipe ...nego samo Beogradski Partizan ooo oooo i na silu dve cetvrtine pokusava da tu pesmu nametne ostaku hale i ne smo da sjebe navijanje vec i igrace na terenu iz nekog svog dokazivanja...Neka nam je ovo opomena za Budeveljnik...

No vratimo se danasnjoj utakmici ne ocekujem laku pobedu kako bi mnogi pomislili posle prvog meca, ali ocekujem da igramo muski da kao proiv Radnickog pokazemo zube...

Jer ranjena zver je naj opasnija ....

Zato veceras svi pozitivno posaljimo tu ludacku Grobarsku energiju u Pariz u grad koji je za sve Grobare jako bitan u grad gde se gradio veliki Partizan koj nema samo proslost vec i sadasnjost!!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.517
Локација
Kej Republika
Večeras samo ludačka odbrana i artiljerija bekova !!!
Samo da otvorimo meč dobro i biće sve ok. Svaku utakmicu koju smo lepo otvarali u 99% smo i dobijali.
Biće teško ali i na Nanteru je veliki pritisak.
Bogdan,Dragan i TK su ključ, još ako im se dodaju Žo i jedna petica nema zime.

Ajmo crno-beli k'o Boga Vas molim !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ako hocemo u top16 jedno gostovanje se mora dobiti, a veceras je prava prilika za to! Srecno crno beli !
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Meni ova utakmica deluje kao prva mec lopta za ulazak u TOP 16. Bice veoma tesko, ali stoji to da mozemo dobiti. Sigurno da nismo bolji za 30 poena, medjutim mislim da smo bolji tim i da cemo pobediti. Ocekujem neizvesnu utakmicu sa nasim trijumfom na kraju. Verujem da su momci dobro pripremljeni i da ce dati sve od sebe.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
To je taj brejk na strani što ga čekamo još od barselone... Uglavnom izuzetno tesko gostovanje, ali se nadam dobroj igri. Samo me brine ta famozna 3. četvrtina, koja nam je ukleta vec proslih nekoliko sezona. Zaustaviti Ažinsaa pod košem i raspaljevina Gagija i Bogdana, bog da nas vidi!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kada premotam film na neke ranije sezone...od kakvih ekipa smo sve uspevali da gubimo, veceras valja ne ocekivati nista...ako dodje pobeda dosla je ako ne, nista nikom

Moje misljenje je da ako ne prodjemo u 16, to nece biti zbog eventualnog poraza veceras...vec zbog poraza od Budivelnika u gostima gde su nam se bukvalno celu utakmicu nudili da okrenemo rezultat u nasu korist i privedemo mec kraju ali secamo se od toga ne bi nista...sada treba da se vadimo protiv direktnog konkurenta za prolaz, protiv ekipe koja je u gostima dobila Barsu a mi jos bez pleja. Zeznuta situacija

Srecno veceras
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Не волим кад се сложим са Газдом око прогнозирања исхода, али јбг, овај пут је тако. :D

Ми вечерас МОРАМО да победимо. Тек тада, повећавамо шансе за ТОП16.
После тога Украјинци у Арени...


Нантер је играо одлично све утакмице, сем једне - против нас у Пиониру.
Не треба бити Жељко Обрадовић па да се закључи да су они вечерас фаворити.

Ми морамо да играмо са целим ростером, Богдан, Милосав, Кинзи и Жо ће да одраде своје.
АЛИ, Мусли, Милутинов, Гагић и Дало/Андрић/Безбрадица морају да искористе својих 5 минута.

Само јака одбрана и да их затворимо под кошем. :BB
А у нападу ћемо да убацимо колико буде требало. :BB
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ipak nista od onog Morrisa preskup je, a mi naravno para nemamo...
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Bez obzira na vecerasnji rezultat mi MORAMO sto je moguce vise da napunimo Arenu.

Od nas navijaca se ocekuje da punimo hale i tako pomognemo klubu. Za ostalo oni moraju da se pobrinu, daj onda da uradimo ono sto je do nas.
Najbolje clanstvo u klubu prijatelja je to da se ide redovno na utakmice (kupovina propusnica i karata). Od ove jedne utakmice moze da se zaradi ali to samo ako Arena bude 80posto puna.
Dodji u Arenu na porodicno okupljanje i tako pomozi majci ove porodice ;)
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Bice sta ce biti, ali na kraju ce biti sve OK.
I ako izgubimo, boricemo se jos vise i jos jace...i nema teorije da cemo se predati.
Ne znam da li ce padati rekordi, Arena ce biti puna.

http://www.youtube.com/watch?v=5Nj5Qg1yIYg

-------------------------------------------------------------
Capture.png
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ajde Musli, ti si kljuc, nacni ih kao sto si znao da nacnes vecinu protivnika koje smo dobijali, serijom od 6 vezanih poena, pa posle toga jos jedna mini-serija i mi smo posao zavrsili. Trebaju nam poeni iz reketa, ali i spoljna linija da odigra na svom nivou. Mozemo da pobedimo ako budemo imali snage da se bijemo sa njima svih 40 minuta. Nadam se da ce se izmene tako vrsiti da ne igramo predugo sa nekim jalovim petorkama, to nas je kostalo na nekim prethodnim utakmicama. Odbrana je kljuc, jer smo mi zbog skracene rotacije igrali utakmice na veliki broj poena, sto nama nije svojstveno. Mislim da je ova ekipa dovoljno napadacki potentna da bilo kome da 65+. Samo se nadam da ce veceras biti dovoljno koncentrisana da protivnika spusti ispod 60.
Samo jako i u meso! Nase je da se nadamo egal mecu, koliko god to bilo realno ili ne.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.517
Локација
Kej Republika
To je taj brejk na strani što ga čekamo još od barselone... Uglavnom izuzetno tesko gostovanje, ali se nadam dobroj igri. Samo me brine ta famozna 3. četvrtina, koja nam je ukleta vec proslih nekoliko sezona. Zaustaviti Ažinsaa pod košem i raspaljevina Gagija i Bogdana, bog da nas vidi!

Ovo će bar biti lako večeras :D
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Ma ajde i ok Azinsa ali sta cemo sa Rigodoom... :D

Ajmo momci danas je taj dan !!!

Veceras okrecemo sezonu, dolazi extra plej..., itd...! :šal
:D:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
kao sto rekoste, ispit po meri za ovu generaciju... naravno znamo da nam fale 2 bitna srafa ekipe, ali koga nema bez njega se mora i moze!
Ocekujem da veceras Gagi i Kinzi odigraju na iskustvo i muda, nadam se da Bogdan nece sagoreti. Od centarske linije ne ocekujem apsolutno nista, samo neka protiv protivnicke ne budu u minusu vecem od 10 poena i ja zadovoljan.
Inace nek neko kaze Duletu da Gladir igra veceras,stavise igrao je za vikend preko 30minuta u njihovoj ligi. :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Prokleti Pariz... budi ovaj put srecniji....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top