Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ajde Musli, ti si kljuc, nacni ih kao sto si znao da nacnes vecinu protivnika koje smo dobijali, serijom od 6 vezanih poena, pa posle toga jos jedna mini-serija i mi smo posao zavrsili.

Mislim da bi ovo mogao da bude kljuc.
Zna Dule koliko nam je potrebna dubina, upravo zato jako cesto prvih par napada igramo na centra, cak i kada Milutinov pocinje.
U svakom slucaju, treba nam dobra partija Muslija, bez toga ce biti jako tesko.

:napred Partizan
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ajmo bre do zadnje kapi krvi! Borbeno! Jako u meso! Hocemo pobedu!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Ајмо бре, не игра им јебени Украјинац Гладир, добијамо поенима Кинзија у одлучујућем тренутку :Д


БОРБА БРЕ!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
prekinite da sirite optimizam navlacite nam losu karmu...samo pesimizam! :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Ovog puta nisam optimista tacnije ne nadam se nicemu dobrom.
Jednostavno igramo bez startnog pleja,ekipa je obezglavljena,tu je i gostujuci teren,a na gostujucim terenima nemamo neku preterano uspesnu statistiku,sa druge strane ekipa maksimalno motivisana,popunjena,odmorna.
Tesko,bas tesko .

Naravno, necu imati nista protiv da se momci popisaju po mom pesimizmu :D
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Od nas navijaca se ocekuje da punimo hale i tako pomognemo klubu. Za ostalo oni moraju da se pobrinu, daj onda da uradimo ono sto je do nas.
Najbolje clanstvo u klubu prijatelja je to da se ide redovno na utakmice (kupovina propusnica i karata). Od ove jedne utakmice moze da se zaradi ali to samo ako Arena bude 80posto puna.
Dodji u Arenu na porodicno okupljanje i tako pomozi majci ove porodice ;)

Ovako, mi iz inostranstva ne možemo da punimo halu i idemo na utakmice pa je zato ovo idealan način da se nekako pomogne klubu. Ja recimo pokušavam što češće da uplatim nešto i to mi znači, više meni nego klubu.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Opet gubimo kao prosle godine u Bambergu ,a u picku materinu sve!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top