Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Честитке нашим играчима и стручном штабу на пласману у ТОП 16! :clap

Било би лепше да смо победили вечерас, али, као што се сећамо, после пораза од Нантера имали смо калкулацију: ми морамо да добијемо два меча а Нантер да изгуби три. Тај задатак смо одрадили успешно. :ziveli
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Sada sledi uzivanje u jos 14 utakmica u EL. Da li je sigurno da ce se igrati u Areni? U tom slucaju bila bi to dobra zarada za klub od ulaznica.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Pametnije odigrati u nekim trenucima i dobijamo sledeci put. Kako oni rekose we are back samo u TOP 16 a tamo spektal. Bicemo konkurentniji. Ajmo crno beli óooo
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Bravo za prolazak u 16!!!

Današnja utakmica... hmmm... kad je trebalo preokrenuti, nije išlo... ali dobro... važan je prolaz (bar ja tako mislim)!

"Krajičkom oka" sam pratio meč u Parizu (hvala Želimire :respect )... i u jednom momentu, komentator reče na jednu oštru Željkovu reakciju (na francuskom koji odlično poznajem): "Ne treba da čudi ovakva reakcija Fenerovog trenera! On je mlađi brat Hanibala Lektera!? Bože BUDALE! :kur ... More možete samo da mu se sagnete!

Sad, za "Top 16", nam treba CENTAR!!! Ovako više ne može! Nadam se da će Dule i Toša nešto učiniti po tom pitanju!

Još jednom, bravo za "Top 16"!!!

:napred Partizan :BB
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Braćo GROBARI nek nam je srećan novi prolazak u TOP 16! Kada bi imal isreće da pored Tepa još nekog dovedemo moglo bi da se napadne i prolaz dalje. Svaka čast momcima do poslednje kapi znoja su se borili. Više nego odličan meč, nedostajalo je malo svježine...eto toliko. Sada da karamo evropu u 2014.! :partizan_fan::partizan_fan::partizan_fan: :D::D::D:


Deo posta obrisan. Takve gluposti piši negde drugo, ovde neće moći!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Cestitke svima u klubu na plasmanu u top 16, odigrali smo mozda preko svojih mogucnosti u nekim situacijama, bice to sasvim druga prica u novoj godini, srecno braco GROBARI
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Vazno je da idemo dalje, veliki uspjeh ovog tima, mi smo opet u grupi protiv CSK cekaju nas jos 2meca sa njima.
Nego, ne pamtin gore centre u nasem timu, a pratim 20god Partizan. Musli i Gagic pokazuju golu neinteligenciju i neznanje nestvarnih razmjera. Oci me bole kad ih gledam.
Mene glava zaboli kad procitam tvoje postove.

Cestitam prolazak top16, odlican uspeh, jos ako malo doradimo tim, mozemo dosta da pruzimo, posto nam je fina grupa. Real, Zalgiris, CSKA, Galata, Makabi, Bajern, Laboral. Fina grubica, sa svima sem Reala moze kuci da se koljemo, nekog mozda na strani da iznenadimo.

Sto se tice vecerasnje utakmice, jako glupa igra u kljucnim trenucima, nasim greskama smo im otvarali serije koje su presudile. Dosta ishitrenih napada i divljih u tim trenucima kada smo morali da udjemo pametnije. Ovaj mec nikako nismo mogli da dobijemo da se igralo jos 10 dana.
Milutinov opet jako losa partija, za razliku od Muslija koji je jako korektno odigrao. Previse je poena palo preko Nikole, nista nije gradio, Kauna je razigrao. Na kraju nijedan skok za 20 minuta. Steta sto Musli posle one piruete nije ulazio skoro 10 minuta u igru.

Nadam se jos nekom dolasku pored Tepica, neki igrac cisto u rotaciji da se nadje. Uvek smo imali igrace tipa Brace i Cede kad smo pravili dobre rezultate u Evropi, a ove i prosle sezone nemamo takve igrace.
 
Последња измена:

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Konacno TOP16!!! Cestitke momcima na borbi i zalaganju. Samo nam je malo srece falilo da pobedimo veceras. Vratice se to u TOP16! :D

A da, hvala Zeljku! :D
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
E, tako. Mozda nismo samo jedan klub na svetu celom, ali smo sigurno samo jedan klub na brdovitom Balkanu. Kako ce sada ciganska sekta da opravda duplo veci budzet? Mada, oni obraza nemaju, oni se dice time, zaboravise brzo zamrzivac, pomislise da je putem budzeta doslo njihovih pet minuta, kad ono - Zeljko:buhaha Ko vas jebe cigani, kada nemate Zeljka, ali sta ce vama Zeljko, kada nemate ni klub. Je l' sam los covek sto se u ovim momentima radosti, sladim mukom cokijevih retardiranih sledbenika?:wink: Da sam WebGazda, preko cele pocetne strane bih napisao pacovi pakosni - crknite u ljubomori.

Opet je magija stupila na scenu, idemo dalje.

Ne budite strogi prema Bogdanu, decko izgleda kao les, bez trunke energije. Da nije bilo malera, ne bi oduvali bracu Ruse, ali bi dobili utakmicu. Bice sve to dobro, kada zaigra Tepic i nadam se jos jedno pojacanje da nam Zo ne lipse. Ali kakav je Gagula hendikep na terenu, poceo sam da se smejem od muke gledajuci ga.

I volim ga, k'o oka dva...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Dobro je, bice jos bolje. Veliki je teret veceras skinut sa pleca nasih junaka, tako da mislim da lako moze da se desi da mnogima jos pomrsimo racune. Znam da mnogi veceras nece moci da spavaju - nasi od srece, oni drugi od muke *g*, ali ja odoh u krevet sa osmehom i osecanjem povratka tamo gde prirodno pripadamo. Uzivajte, grobarska bratijo! Pred nama je zima sa jos puno crno-belih radosti.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
E tako... Stvari su tamo gde treba da budu. Srecan nam ulazak u Top 16,to su igraci i Dule,a i mi sa njima apsolutno zasluzili... Kada mi ne mozemo,kada lipsavamo od umora,tu je Zelimir... Ovaj CSKA nema veze sa fudbalskim klubom i sa navijacima koji podrzavaju isti sa kojima smo zbratimljeni... Toliko su odvratni sa sve ovom njuskom Mesinom,imali smo ih ali je umor ucinio svoje,a i sudije kada je trebalo... Tepa ulazi,voleo bih da dodje jos neko pod kosem,Dule bas prica o ojacavanju tima u nastavku takmicenja... Idemo u nove pobede...:napred Partizan:BB
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Svaka cast svima u klubu na postignutom rezultatu
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Mnogo smo sansi propustali kad smo imali sansu da povedemo ili da uvedemo utakmicu u neizvesnu zavrsnicu no nema veze poraz ne boli toliko.Nadam se da cemo pored Tepica dovesti jos nekog.Svaka cast momcima na borbi:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
SVIMA KOJI SLAVE TOP 16 SRECNA SLAVA! A CIGANI STO GLEDAJU :kur
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
TOP16 !!! To je najbitnije u ovom trenutku. Imali smo prilike da preokrenemo , nismo iskoristili i CSKA nas zasluzeno dobio. Jednostavno ne leze nam i jedina steta je sto cemo opet sa njima u top16. Sobzirom da smo tri kola pred kraj imali jedva 10% sanse za prolaz ovo je ogroman uspeh. Cestitke Duletu i svim igracima na velikoj borbi ! Idemo dalje, jos neko pojacanje mora da se dovede. Sledi nam tezak mec u nedelju i nadam se da cemo skupiti dovoljno snage ... Trojka Kapitena :respect :clap
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Odlicno, prosli smo sa 3 pobede i malo srece. Hvala Zeljku i Bo-u, koji je sutirao 100% veceras! CSKA daleko ispred nas, a i ne lezi nam. Prosto su toliko jaci, da igraci i neveruju u pobedu. Fali nam plej, Bogdan moze igrati na kecu ali nije to to. Treba nam pravi plej, neki brzi vickasti crnja, koji ce da probija. Nadam se stvarno da ce mo nekog angazovati za Top 16.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top