Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.104
Reaction score
15.886
Локација
Храм фудбала
Срећно момцима вечерас, и да као и до сада оставе срце на терену, па шта нам Бог, Месина и Жељко дају :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
Valjda cemo proci dalje ali da se ne ponavljamo za 4 do 5 igraca ne moze se igrati protiv evroligaskih ekipa. Uz Tepica mora se dovesti jos neko pojacanje. Uvek mi se gadilo kada igramo sa ruskih ekipa a od danas i mi se povraca.Ipak Zeljko hvala ti za prolaz dalje.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Od 10 meceva Mesina bi Duleta dobio 8 najmanje... jednostavno je pelcer za njega... veceras nas je pojeo odbranom bar meni tako djeluje.
Nazalost je dosao cas kada Bogdan podbaci i to je to , automatski nam fali 10 / 15 poena ... jbg ... sta da se radi.

Sve u svemu svaka nam cast 99% prolazimo i nema mracenja , ali nam fale 2 igraca kao hljeb.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
U istoriji KK Partizan za mene postoje 2 igrača koja su stavili Partizan ispred svojih trenutnih ciljeva: Nikola Peković koji je u sezoni "lock out-a" igrao za nas za mnogo manje pare nego sto je mogao da dobije od nekog drugog kluba i DRAGAN MILOSAVLJEVIĆ, koji je prošle godine mogao da potpiše za FMP za "zilion" puta veće pare od onih koje dobija kod nas (pošto kod nas dobija par plata). Svi ostali uključujući i Bogdana Bogdanovića su sto mjesta iza.
Zašto večeras Bogdan nije "htio" da napada "čupavog" nikako mi nije "jasno".
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
koliko je ovo los mec bio sa nase strane toliko dobar sa njihove.. odbrana nam je na trenutke izgledala kriminalno.. ali cska zasluzeno slavio,jaki su bruka

p.s. CESTITKE NA PLASMANU U TOP 16 !! ZELJKO GROBARE !!!!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
.........................
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Vazno je da idemo dalje, veliki uspjeh ovog tima, mi smo opet u grupi protiv CSK cekaju nas jos 2meca sa njima.
Nego, ne pamtin gore centre u nasem timu, a pratim 20god Partizan. Musli i Gagic pokazuju golu neinteligenciju i neznanje nestvarnih razmjera. Oci me bole kad ih gledam.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Top 16. tu smo.. Hvala Zeljko...


Jako teska tekma za nas.. umor je stigo vecinu igraca, videla se zelja, ali snaga je zakazala.. Nema veze, cilj je ostvaren, sada se vec lakse dise.. :D


Luda trojka brata najludjeg!!!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
koliko je ovo los mec bio sa nase strane toliko dobar sa njihove.. odbrana nam je na trenutke izgledala kriminalno.. ali cska zasluzeno slavio,jaki su bruka

Da li je moguce?! Jel' si ti to rekao da smo mi za nase standarde odigrali lose, a oni za njihove odbro? Jel znas ti protiv koga smo mi danas igrali uopste?!

Dobra utakmica, izuzetno zanimljiva, ali jednostavno otisle noge igracima od umora...Nedostatak bilo kakve ofanzivne igre pod kosem u 4/4 je takodje poprilicno nezgodna stvar.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.247
I sada konacno kada smo usli u top 16 najboljih ekipa u evropi neka nam je sa srecom jos 16 utakmica.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.531
Reaction score
1.354
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sve cestitkie momcima i strucnom stabu na partijama, trudu i PLASMANU u top 16!!!

Neka nam je sa srecom, braco moja grobarska!!!!
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
E pa drage kolege SREĆAN NAM TOP16! :D

Bravo junaci!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top