Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Nekako ove godine imamo veik problem sa disciplinom u igri. Mi jednostavno kad povedemo sa dvocifrenom razlikom se opustimo, umesto da dokrajcimo nokautiranog protivnika mi olabavimo. Sto je po jednoj strani i razumljivo , jer nam je kratka rotacija i momci malo popuste da uzmu vazduha.
Isto tako bi bas volio da vidim kakva nam je statistika suta u prvom , a kakva u drugom poluvremenu. Mislim da je bas ocito da nam sut drasticno padne u drugom poluvremenu, sto je posledica istrosenosti nosioca igre , koji igraju svaku po 35 min. Narocito mi je to uocljivo kod Bogdana. Sigurno mu je slabiji sut u drugom poluvremenu za 20%.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pored legendarnog centarskog dvojca treba pomenuti i Gašića koji nema osećaj (ako već nema znanja) za izmenu i tajmaut. Amatersko vođenje utakmice, kao i protiv Mege.

Inače, drago mi je što je Andrić ponovo dobio zasluženu minutažu i za tih par minuta je ponovo pokazao vanserijski talenat. Taj period smo napad igrali sa 4 igrača jer je lopta retko dolazila do njega. Ali ipak treba istaći da je za 5 minuta igre uspeo iz peta da izvuče svu svoju hrabrost i uputi jedan totalno nerezonski šut.

Uglavnom, Gašić pobednik večeri!
Upravo su mi javili da je ovoga trenutka tražio tajmaut sam u hali.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Kako mrzim ove utakmice, gde vidis da ces da izgubis, a opet se nadas i nerviras. A najvise se nerviras nasim glupostima. Mislim da smo sigurno ubedljivo najkreativniji u celoj EL kad su gluposti u pitanju. Mozemo da napisemo gomilu disertacija na temu "Kako izgubiti loptu ili utakmicu na sto gluplji nacin".

Kako da ostanes normalan i pribran kad te jebu Gagic i Musli, pa te jebu sudije i to bas, pa Gasic.

Neverovatan potencijal spolja imamo i tesko da cemo u skorije vreme dovesti ovakvu zver kao sto je TK. Steta sto se Berta povredio i sto se nismo ratosiljali Muslija i Gagica, ne smem ni da pomislim na domete kakve bismo imali. A sledece sezone opet Sizif krece da gura kamen uz Himalaje.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Кошаркаши Партизана су последње особе које бих нападао и вређао, АЛИ, то што ова двојица нама раде, то се зове убијање у појам!

Могу да схаватим да нису класа, никад нису играли озбиљну коашрку и сл.

Али, како могу да константно не напредују, како могу константно да праве глупости (промаше зицер, направе глуп фаул после неуспелог скока у нападу, направе фаул у нападу, покушају неко додавање које не би прошло ни на игрици, испадање у свим могућим фазама одбране...)?


Pekarski,

Сви смо свесни финансијске ситуације, али да ли је реално да њих двојицу спрда ко стигне?
Па ево - Ратко Варда (не зајебавам се, мртав сам озбиљан).
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.294
Rastu u Podgorici, Laktašima, u Mađarskoj, u Skoplju , u Smederevu... Imamo veći budžet od svih timova gorepomenutih timova a SVI imaju centre duplo bolje od nas...

Ko se seća ja sam još pre mesec dana pisao da ako ne dovedemo centre nemamo šta da tražimo u Top 16 a u Aba i našoj ligi će biti 10 puta teže ako se ne dovede kršten visoki igrač!

A mi doveli Tepića. malo je ljudi malo.

Dule reaguj dok ne bude kasno...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ма Андрић је стелт играч његова је поента да га не сконташ па да нешто уради, ја нисам ни знао да је у игри док није био у кадру.
Кинзијева партија :respect
Знање, интелигенција, колико је скокова човек купио, колико је регулисао у одбрани.
Богдан је одиграо добро, али мора још димензија да користи, а има их. Мислим објективно он с овим избачајем може да направи каријеру јер га је практично немогуће изблокирати, али продор, наскок мора све то више да користи, а зна то.
Иначе можда звучи глупо али одушевио ме драњем на Муслија, то је црта која може да раздвоји доброг играча победника од доброг играча лузера.
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Gde rastu ti dobri a jeftini centri? Treba ih ubrati što pre.
A jebiga, niko ne kaže da rastu na grani i da nisu skupi. Ne traži niko Pekovića već centra od kog ćemo imati veće koristi. Što neko reče, Ratko Varda bi nam bio od daleko veće koristi. Ne kažem da smo trebali njega da dovedemo, govorim hipotetički i u smislu loše procene.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Jel ima Misko Ramadani veze sa tim dvojcem?
Igranje Gagica na euru uzasno podseca na Marka Scepovica u fudbalskoj reprezentaciji.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ne mora dobar i jeftin, nego i jeftin i da nije tolika stetocina*. Da ne anulira sve ono sto njegovi drugovi mukom zasluze, da ne udara klinove u tockove, da pokaze makar malo volje i manje bezobrazluka. Nekog koga nece silovati svi redom od Vardada, pa do Triglava i od Jadrana do Solnoka. Mislim da to bas nije nemoguce naci, zar ne?!

*stetocina-osoba koja donosi samo stetu, odnosno nista dobro. Ne misli se na glodara, odnosno zivotinju, da se ne bi protumacilo kao uvreda.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ni više ni manje nego u dosadašnjim utakmicama na strani. Čak smo i dobro delovali u pojedinim trenucima. Još uvek malo boli što bi sa dva ozbiljna igrača, jednim spolja i jednim unutra, zadržali onih +14 i dobili Bajern u gostima. Ali šta da se radi. Toliko smo navikli na gluposti tandema Musli-Gagić da su oni meni u prvom poluvremenu delovali sasvim pristojno.

Bogdan ponovo odličan, ali nije imao s kim da igra. Smirenost, inteligencija, sve. Što se Dragana tiče, nemam obraza da bilo šta prigovorim, ali bi možda trebao da razmisli o trojkama iz kontre. Nije to za njega, najiskrenije i dobronamernije mislim.

Ono što je mene skenjalo više od poraza večeras je Milutinov. Odavno nisam video da onako razvale nekog igrača. Konstantno je plivao u odbrani, a kada je bio na igraču bacali su ga kao krpu. Masakr!!! Obrisali su ga sa lica zemlje večeras!! Stvarno bi trebao da popriča sa ljudima u klubu i vidi šta dalje. Mnogo mi je žao, ali ovo večeras je bila teška sramota.

Idemo dalje! :BB
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ratko Varda i ozbiljna košarka.:buhaha Pa on bi se raspao posle pet treninga kod debelog.
Ne videh da su se neki od tih centara naskakali protiv nas , u Laktašima smo imali duplo više skokova, možda u evroligi, to nisam pratio.

Lepo je pričati hipotetički, ništa ne košta.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Гагић је Тањевићев.
Немојте Варду молим вас помињати :D човек је усрао мегу пар пута ове сезоне више него сви наши центри заједно, што треба умети.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ja opet ponavljam i ovde. Treba razmišljati o uštedama na svaki način. Ne znam kolika je plata Gagića, ali treba se dečku zahvaliti, nek makar Djoka igra i uči po neki minut.

Gagić je dečko koji jednostavno u 95 % slučajeva (a nisam siguran da ga nisam častio procentom) uvodi ekipu u kontra ritam čim udje. POčev od pasova koji su kriminalni, do faulova koji nas vode u bonus, a ništa ne donose. Na sve ono što je rekao Stojanče za Medžikov pas i Rajsov šut, dodao bih i odbranu ala Pejton, kad svaki put popije faul pod protivničkim košem.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Bogdan na kraju kad su dosli do navijaca samo so nije zaplako.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Jeste, ali od Ratka Varde imaš zagarantovanih 10 poena, mogućnost šuta za 3 i više opcija u napadu, plus ogromno iskustvo. Pustite te fore da nismo zbog budžeta mogli bolje.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Odavno se nisam ovoliko iznervirao. Cak ni mec poraz protiv Nantera nije ovoliko bolio, iako je rezultatski bio vazniji.

Po ko zna koji put ove sezone dolazi do izrazaja blago receno, ne postojanje balansa izmedju unutrasnje i spoljasnke linije. Dok je balans koliko-toliko postojao, mi smo rezultatski aktivni. Jednostavno smo im dozvolili da ubrzaju igru. Nikako mi nije jasno zasto me pokusavamo da spustamo loptu? To jedini nacin na koji se utakmica moze smanjiti na mali broj posjeda. Ne mozemo samo da igramo sa spoljasnjom linijom, jer je sut relativan. Dalje, Gasic je napravio ogromnu gresku sto nije vise odmarao Kapitena, jer je on u kontraritmu cijeli mec. Sutersko neraspolozenje nije uspio ispraviti u defanzivi jer ga je Dilejni probijao kada je htio. Mislim da je Tepic morao dobiti vise minuta, jer nam je u drugom poluvremenu trebao igrac koji moze da iskreira nesto za centre. Tepa je odlican pik igrac? , plus sto se tice odbrane, nissta ne zaostaje za Draganom. Centri sem Zofrija uobicajeno tanki. Takodje, cudi neigranje Daloa vec treci mec zaredom. Vjerovatno je posrijedi neki disciplinski prestup.
Takodje, treba pohvaliti navijace, fino su nas bodrili.
Nadam se da ce CSKA nekako pasti u Areni.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Je li pre meča bilo realno da dobijemo? Nije.

Jesmo li imali šansu? Jesmo.

Jbg, kraj treće četvrtine je prelomio stvari... Da smo tu odbili nalet Bajerna priveli bismo utakmicu mirno do kraja... Kapiten je opet bespotrebno šutnuo trojku u trećoj sekundi napada iako je Bajern bio u bonusu... A onda nam je i Dilejni isporučio trojku u poslednjim sekundama ko po kazni.

Onog trenutka kad su nam lupili Šabačku kontru posle Bogdanove trojke bio je definitivni kraj!

Idemo dalje... Valjda ovo iskustvo TOP 16 nam pomogne u ABA ligi gde nam trebaju neki brejkovi u narednim utakmicama.

Sreca pa je Makabi dobio kuci kubanj,tako da jos nista nije gotovo.
A i tek je drugo kolo.
Dobro kažeš Deki... Drugo je kolo, ali budimo realni... Teško ćemo mi do četvrtog mesta, jer mnogo pobeda nam treba... A i Bajernovih trenutnih 2-0 ne mora ništa da znači jer im tek predstoje dueli sa čistačima i iskreno mislim da nisu tim za TOP 8.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.036
Reaction score
26.155
Локација
ante portas
Iz ovog ugla njih dvojica su klasicno trosenje resursa uzaludno.Kada kazem na resurse mislim na rad,vreme,energiju koja ce se utrositi na njih kako bi se napravilo nesto od njih.
Promasena investicija.

Nit cemo ih napraviti igracima,nit cemo zaraditi bilo sta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top