Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Kao što reče jedan od likova iz filma "Bal na vodi", stvari su došle na svoje mesto. I zaista, vratio se DUle. Samim tim i minutaža za pojedine igrače, i samim tim odlično rasporedjena minutaža-. Plus stari dobri miks peckanja, Selo grad, grad selo :D.

Oko one raspravke Musli Gagić, večeras je Musli pokazao da je ipak malo napredovao. Šta više, ono njegovo kucanje, i ono kucanje Nikolice iz pivota... Kad bi toga bilo više, bar protiv ABAŠA.

Opet imamo glavobolje, a to je da nam je "najtvrdji" i najsjebaniji igrač Tepić, koji maši čovek zicer, što je pre svega problem u glavi. Bolja partija nego prethidne i nadam se mnogo boljoj realizaciji.

Sve u svemu začin DV. :D
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Highlights: Dule na klupi, Kinsey odličan, Boris u prvoj petorci.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Vujošević: Oseća se iscrpljenost ekipe

Na momente je Krka pravila probleme, ali sve u svemu prilično rutinirano smo dobili... Poseta odlična, a i navijanje savim pristojno.

Ti-Kej odigrao simultanku u prvom poluvremenu, Musli protivničke igrače u par navrata propisno razgrnuo... Ostali na onom što smo i očekivali!

Idemo dalje... CSKA je u petak, pa kontam da bi Dule sutra mogao da odredi day off.

P.S. Je li mi se učinilo ili je Edo Murič prvi prišao Duletu da se pozdravi na kraju?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
P.S. Je li mi se učinilo ili je Edo Murič prvi prišao Duletu da se pozdravi na kraju?
Nije ti se učinilo. Pozdravio se i sa svim našim igračima srdačno, kao sa najrođenijima.:D

Nastavlja se rad Duletovih zavrnutih rukava. Lepo odrađena utakmica, osim bacanja i skokova sve ostalo više nego korektno. Musli pokazao da može da bude više nego koristan igrač, što i nije neko iznenađenje.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
После депримирајућег пораза у Минхену, најважније је да смо победили.
Било је и празног хода, машења зицера, катастрофалног шута са линије бацања, али и добрих потеза и периода добре игре.

Лепо је опет било видети Дулета на нашој клупи, изгледа боље него икад, сада има манекенску линију :wink:

Кинзи вечерас најбољи код нас, уз Богдана главни адут Парног Ваљка, али је овације публике ипак заслужено добио Мусли :šal који ако овако одигра у петак, Крстићу је боље да остане у Москви :wink:

Одлична посета у Пиониру и фантастична атмосфера, за коју су 95% заслужни Забрањени, који су подсетили на оне најлепше дане Гробарства, навијали су цео меч, бодрили Партизан али и песмом одали почаст свима онима којима то треба урадити на сваком мечу, и навијали заједно са Копом на супротној трибини, коначно јединствено навијање без препуцавања, тешких, ружних речи.
Момци свака част :respect

И за крај, али не и небитно, наши кошаркаши би требали да радосно и са поштовањем дођу и отпоздраве обе групе навијача који су их бодрили, а не да са снебивањем дођу до једне од група, и то тек на повике из публике и кад су неки од играча већ малтене ушли у тунел.
Не знам да ли је то нека директива од стране клуба или можда од Дулета, или је нешто треће, али и ако јесте неко из клуба или Дуле наложио да се то не чини, неки пут треба да се покаже и доза непослушности и испоштују људи који су направили такву атмосферу да нам је вечерас свима у Пиониру било топло око срца.
И Дуле је тако велик и поштован зато што је често био непослушан, па то исто могу да раде и његови ученици :wink:
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Rutinski. Kinzi najbolji, Bogdan dobar, Musli solidan, neka nastavi ovako. Slobodna katastrofa.

Gagic kad zvizne pas kao da igra "izmedju 2 vatre" pa mu je cilj da nekoga pogodi a ne da doda, zvizne iz sve snage i naravno lopta se izgubi jer saigrac ne moze da je iskontrolise od jacine. Daloa nikada kad je u igri ne vidim da ide na ulaz do kraja. Ne verujem da nema slobodu sto se tice toga, ako protiv Kastratija, Klobucara koji su slicne gradje njemu ne moze napraviti jedan krsten prodor onda jbg.

Cestitke na pobedi, lepo je bilo videti Duleta pored klupe, Zabranjeni podigli atmosferu na visi nivo :clap...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Са позиције 5 смо убацили 23 поена од укупно 80, или ти 28% што је одличан проценат за ову сезону.
Кинзи је вансеријски играч за ову лигу, нерелно је да имамо такву играчину у екипи. Уништио је противничке чуваре са његовим килер кросоверима, буквално им је сваки пут ломио кичму и себи стварао слободну позицију за шут. Није ни чудо да има толики проценат шута.
Морам да се осврнем на чувено поређење "Кинзи-Шилб". Невероватно је колико је овај наш комплетнији играч, почевши од најједноставије ствари да човек игра и у нападу и у одбрани. :)
Тепић баца цигле да може комотно да отвори стовариште грађевинског материјала, човек има мекану руку као армирач бетона. :D Није да нисмо очекивали. Поправиће се то.



Појам прве петорке код нас не постоји.
Скоро никад најбољи играчи не почињу утакмицу. Зашто је тако, јебем ли га... Ваљда Дуле зна нешто што остатак света не зна. :D



Лепо је опет било видети Дулета на нашој клупи, изгледа боље него икад, сада има манекенску линију
Поред Џикића стварно и изгледа као манекен. Како је Џикић дебео крв ти јебем, прешао је у Јокозуна категорију.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Sjajno vece.
Najbolje i najpozitivnije su ove male utakmice.Uvek gotovo puna hala,solidna igra,pozitivna atmosfera.
Po meni su utisci sjajni Kinzi,odlicni Musli,ocajni Tepic(onaj njegov skok za loptu i otvaranje kontre krki su za top10 failova) i zabranjeni koji su odnavijali tekmu zivota,bar u Pioniru.
Jeste da o navijackoj sceni mislim sve najgore, ali ignorisati nesto pozitivno pa makar i iz tog sveta ne verujem da ce koristiti.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Aleksandar "svaki trzaj svesti postaje navika" Džikić.:D

Izgleda da samo ja nisam oduševljen sa rave karnevalskim navijanjem, nekako mi ne pripada košarkaškom miljeu.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Stvarno mora da se pohvali navijanje Zabranjenih. Tačno se primetilo na tvu da su bili dva nivoa iznad kopa večeras:respect

E sada moram ovde da pitam pošto je tema o navijačima zaključana a u El je off (mada je i ovde:D).

Kakva je situacija sa Zabarnjenima za petak i CSKa. Odnosno da li dolaze i na kojoj će tribini biti u Areni? Na prošlom meču u Pioniru je to sasvim pristojno izgledalo i nema sumnje da bi navijanje bilo mnogo bolje ako bi se oni pojavili. Interesuje me isto i zbog kupovine karata išao bih gore ako se budu pojavili. Ako ne jug 200, klasika...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma DŽile je kralj. Na konferenciji indirektno ili direktno najavio prelazak Murića (valjda ako ne tražimo opet Klobučara :D).
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Navijanje na momente "a la sever u transu luduje":puke

Ajde da ne bude da sam se povodom toga oglasio, mada ste sve vec rekli sto se tekme tice. Dzile je od onog predavanja u PG deblji jedno 15kg, sto se jedva primeti na njemu:D Ali je jos veci gospodin i smeker nego sto kg ima. Gromada od coveka i bukvalno i figurativno.

Ali zato Dule tanani, kosulja 10 brojeva veca. Sad ce morati da kupuje na odeljenju slim fit:D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Poprilicno laka i ubedljiva pobeda sa pola snage, protiv ne toliko jake ekipe ali predvodjeni odlicnim trenerom!
Kinzi fantastican, Bogdan i Gagi standardno, Musli iznenadjujuce odlican!:clap
Dule dobro nam se vratio, nije isto kad jesi i kad nisi na klupi.:)

Izgleda da samo ja nisam oduševljen sa rave karnevalskim navijanjem, nekako mi ne pripada košarkaškom miljeu.
Pravo da ti kazem i meni je dosta smetala ovakva atmosfera. Ne razumem potrebu neko da otpeva 56 (manje/vise) pesama na jednoj kosarkaskoj utakmici??:confused
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Последња измена:

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Strasno kakav rad nogu ima covek, ipak u poseldnjih par utakmica mene fascinira sa kojom energijom igra odbranu, skace i kupi lopte. Ti Kej poceo sa dominacijom u svakom smislu.

Partizan vapi za ovakvim navijanjem, svaka cast.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Evo da se i ja javim da ne bude: ovaj se javlja samo na EL utakmice!

Solidna utakmica našeg tima! Ne više od toga! Utakmica, što bi se reklo, laganica (mada u prvom poluvremenu je bio, kakav takav, egal)! Svaka čast za pobjedu! Ne bih da hvalim naše centre da se ne bi "ujeo za jezik" u petak! I dalje mislim da mora to bolje!

I naravno: Welcome back Dule! Sa njim nam igra "liči na nešto"! Ali zdravlje je ipak najvažnije!

Svaka čast na navijanju ali ja ipak imam jednu zamjerku: zašto pjesma u Pioniru kad oni izvode bacanja a utakmica u egalu?! Nigdje zvižduka... To mi nikad neće ući u glavu! Ali dobro... Valjda je to taj balkanski (da ne kažem evropski) mentalitet...

Sad na treninge momci pa u petak CSKA...

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top