Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Једва чекам да видим шта је Дуле рекао на КЗШ везано за Берту, потребан нам је као хлеб.
Pa postoji definitivno šansa da zaigra ranije nego je predviđeno :D

Bertansov brat pojačava Partizan?

Rođeni brat Davisa, Dairis Bertans, je prema košarkaškoj čaršiji najbliži šampionu Srbije. Košarkaš Bilbaoa, koji ima važeći ugovor sa timom iz Baskije do 2016. godine, verovatno će iskoristiti trenutno lošu finansijsku situaciju španskog kluba i uz dogovor sa upravom otići bez obeštećenja.

Zvanično se zna da i pored ponuda iz Španije ima poziv jednog Evroligaša, a ljudi veoma upućeni u košarkaška zbivanja tvrde da je taj poziv upravo od Duleta Vujoševića. Trofejni stručnjak je i ranije želeo da dovede momka koji primarno igra na poziciji beka, ali se snalazi i na pleju, međutim, nije uspeo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bilo bi dobro da dodje Dairis. Sasvim ok igrac, cini mi se upotrebljiviji od Tepica. Da ne pricam koliko bi znacilo to da rastereti napokon Bogdana i Milosava, to svi vec znamo. Cekamo taj ponedeljak pa da vidimo . . .
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa poznato je da će i Davis kao i svaki igrač nakon teške povrede biti malo stegnut i uplašen po povratku... Ko je bolji od Duleta i rođenog mu brata da ga ohrabri i vrati na staru stazu!?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ми смо нескромни када су резултати у питању, што се тиче појачања - свако је добродошао. :D


Давис можда заигра у марту, можда уопште не заигра ове сезоне, али једно је сигурно - фали нам много такав играч у ротацији.


Што се тиче његовог буразера - нама је потребан сваки играч који може допринети својим учинком, а он је бољи и од Далоа и Андрића (чак може да буде бољи и од Тепе).
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
nama spoljna linija doprinosi sa preko 80% poena, ne znam cemu silno pojacavanje na bekovskim pozicijama kad nam je pod kosem promaja...:roll:
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.263
Reaction score
33.995
Локација
vaginamandibularia
Већ два дана сви се праве блесави и чекају ко ће први да помене. :D


Једва чекам да видим шта је Дуле рекао на КЗШ везано за Берту, потребан нам је као хлеб. :D:


Још да Мусли набије самопоуздање, па да се узимају трофеји. :D :BB
ovo za muslija je lako. Svaki trening da se samo na njemu ne svira faul, a on sme isključivo da kuca.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Па можда и јесте у томе проблем. На спољној линији имамо добре шутере, па је и логично што толико доприносе, фали неко ко је створен за ту позицију, да мало више раздрма екипу, да се мало више раздрмају и центри.
Уз доброг плеја и Вранешу су долазиле лопте на тацну, па је имао ок учинак.
Могуће да грешим, али мислим да има и до тога...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Gledao sam ga dosta puta ove sezone,brz,odlican suter i igra stvarno dobru odbranu. Ako je istina da mozemo da ga dovedemo bice super,mislim da ce nam znaciti samo tako do kraja sezone. Daj Boze da ga dovedemo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Jbg, i sam znaš koliko koštaju centri u Evropi, a koliko mi možemo da se pružimo!

Mngo je lakše i jeftinije naći zahvalnog igrača spolja.

Jebem li ga, sa onakvom promajom pod kosem se luksuzirati minutazama od 15min za Tepica i 0min za Daloa je najblaze receno iznenadjujuce. Malo se mistifikuje ta situacija sa centrom, pa da smo doveli bilo kog crnju koji nije prosao draft i igra u nekom razvojnom timu imali bi 2 pobede vise samo u Evroligi. Mislim da smo imali dobru poziciju za dovodjenje solidnog centra koji bi igrao maltene za dzabe, jer bi imao pred sobom gotovo garantovanu minutazu u 14 utakmica u TOP16... ne moze me niko ubediti da nije mogla da se pronadje neka opcija, makar do kraja sezone, stvarno me boli srce kad vidim kakve partije pruzaju Bogdan Gagi Zo i Kinzi,i onda zbog jedne deficitarne pozicije sve pada u vodu.. A znamo da ovakvu spoljnu liniju necemo imati skoro. :confused

no da sacekamo sta Grande Trio kuva u pozadini
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Čitaj forum pre nego što nešto okačiš.
Link je okačen na prethodnoj strani.

WebCrew edit
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
@Geniius taj info si pokupio sa mvp foruma, vidim da se poprilicno podudaraju informacije
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top