Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ako se sve smiri na relaciji trener -Bogdan, jedva čekam konferenciju i kako će Dule da napiči Ćoru...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sto bi se reklo, "nevolja nikada ne dolazi sama"...Al' nas je zaredjalo sine, stvarno bi ovi baksuzluci mogli malo da sjasu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.099
Локација
vaginamandibularia
Činjenica je da mnogi kritikuju duleta s razlogom. Većini se zamerio što je ljudsko biće, što je grešan, što nije svemoćan. Nekima se zamerio zbog pariza, nekima zbog đure, nekima zbog stava o pevačkim ansamblima. Većini stanovništva smrdije se zamerio daleko teže, sprečivši ih da se raduju titulama, evroligi i tako te sitnice. Ne vole ga novinari jer ih goni u kurac, gde im je i mesto, ne volee ga ssudije jer ih gepekuje i navija dok ih predsednik kundakom puškomitraljeza tuče u glavu ...Prebacuje mu se i što nije vegan...

Zašto branim tog čoveka? Zato što sam kompeksaš i važniji su mi trofeji od svega drugog. Tribina se spaja i razdvaja, igrači dođu i prođu, a trofeji ostaju zauvek. Tužno je da su mnogim iskrenim navijačima Partizana druge stvari preče, ali razumem i njih. Neki u potrazi za svevišnjim pronalaze ljudskost u Duletu, i to ih vređa, jer odudara od onoga u šta su verovali kad je isti u pitanju. Možda je mnoge i lično iznapušavao kao mene pre deset godina ispred pljeskavidžarnice bambam kad sam mu tražio autogram. Ko zna koliki je broj vas koje je ovako ili onako zajebao. Dakle, zli dule se usrao u detinjstvo trećine grobara. A ukenjao je život svim ciganima. Komplekse koje su im godine dominacije unele za rezultat imaju mobilizaciju čitave ciganjske države, privrede, medija, svi su u službi rušenja Partizana. Ko im stoji na putu sem zlog dukljanina, mafijaša koga bodu po kafanama i nekog tamo toše? Ponosan sam što sam kompleksaš kome su prioritet trofeji, i kod koga oni što ih osvajaju imaju kredit do neba.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540

Vo imja oca :pop... To su ti dusebriznici, zato nemojte i mi da dodajemo ulje na vatru jer nista ne pomazemo, samo odmazemo. Imam i ja dosta zamerki na neke stvari ali cutim, nije ovo trenutak za kritike ma koliko da je tesko.

Dusebriznici, jebace vas Dule opet pa i ovako mutirane... Mucenici jedni, toliko ste tuzni i jadni da ste poceli navijati za fmp... Razumem ja to, tesko je 5 godina ne pratiti kosarku dok se kurva ne odledi pa daj sta das makar to bili i panteri... Postali ste i vaterpolisti preko noci (nekada to bese nebitan sport jel da?) pa sto ne biste navijali i za zeleznik...Jebem vas usta tako principijelne...

Bogdanu je posle roditelja Dule Vujosevic najbolji prijatelj...
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Zašto branim tog čoveka? Zato što sam kompeksaš i važniji su mi trofeji od svega drugog. Tribina se spaja i razdvaja, igrači dođu i prođu, a trofeji ostaju zauvek.

Ponosan sam što sam kompleksaš kome su prioritet trofeji, i kod koga oni što ih osvajaju imaju kredit do neba.

Zato sto smo SEKTA Ense, pa necemo valjda da se divimo masinskom inzenjeru ili junacima sa farme?!

NAPRED PARTIZAN !!!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Svasta nas je snaslo a ko je mrdno prstom da se nesto bar resi? Mislim na ljude iz kluba? Niko se ni ne oglasava niti ista, jedino ako je takva taktika.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Što volim kada vidim da još ljudi misli kao ja:D

Ens, Lotare, Crni Bombarderu, Nikola 70, Pekarski, Mister Mvp, Kecmane, Tomkete izgleda da ne čitate dovoljno Blic i Mondo:D

Ne bih nikog posebno citirao ali gorepomenuti članovi su objasnili zašto KK nije FK (gde lako padne neki srednjak ka publici) i zašto je Dule Dule (najveća LEGENDA SD PARTIZAN po mom skromnom misšljenju).

Videćete kako posle kiše uvek dolazi sunce. Biće teško protiv Lokomotive i Cibone možda pretrpimo oba poraza. Biće još teže u kupu protiv mutiranih Roma. Ali kada se za dvadesetak dana mašina bude upalil sa beskrajno motivisanim Bogdanom, zdravim Tepom, novim igračem koji će ulaziti u sistem, Muslijem koji će igrati sve bolje, plus standardno dobri Kinsi i Žo biće mnogo neprijatno za sve cigane od Vardara pa do Triglava. Kada se na to bude vratio Berta uz nas na tribini opet će PARNI VALJAK da gazi po regionu, a možda i u EL ako ne bude kasno:BB

Samo polako biće ovo sve kako treba, samo da nas ne zadesi nijedna povreda više.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pusti ih Bandit, to im je odbrambeni mehanizam. Kritikujes DV, odmah se jave da ispljuju Zabranjene, to je tako mesecima.

Jbg i tebi je mehanizam da ih branis konstantno sta god uradili. Ovo je moje licno misljenje jer i kad odem u kop odem sa zabranjenima i jednostavno vidim koliko njih prati tekmu a koliko njih dodje iz ciste zajebancije. Opet kazem grmeli su, svaka cast za trece poluvreme ali tok utakmice se nije pratio , moje misljenje necu vise o tome.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ja nisam jedan od onih koji dizu Duleta u nebesa kao bozanstvo iz vise razloga. Jedan od tih je pruzanje podrske lopovima iz FK uprave, a drugi je to sto ne ume da prilagodi duzinu i intenzitet treninga odredjenoj situaciji. Ja sam imao srecu i cast da ga licno upoznam osamdesetih godina i da se ponovo vidim sa njih pre nekoliko godina kada smo gostovali u Americi. Jedna stvar koju ne mogu da mu zamerim nikada je njegovo drzanje svlacionice i odnos prema igracima. Iako ja licno tako nesto ne bi mogao da radim, ne mogu mu osporiti metode sa kojima je postigao sve uspehe ovih godina i doneo nam nebrojene radosti. Verujem da ce i on i Bogi izaci jaci iz ovog nesporazuma i da cemo se na kraju ponovo radovati i mi grobari i njih dvojica sa nama.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Znaci Gazda Coki bio u akciji.Hvala mu na tome,samo je ubrzao resavanje nesporazuma.

Bele mu se naocari znaci opet :D
11tbrye.gif


4tu26b.jpg


Стварно смо у невиђено тешкој ситуацији. Наравно, увек може и горе да буде, ионако је ово већ тешко срање. Али може и да некако крене на боље јбг. У овом тренутку упирати прстом у неког и тражити кривца је тотално бесмислено. Нека момци и стручни штаб некако збију редове и изборе се са свим шта их је снашло, а на крају сезоне нека се види шта и како, да нам се овакве ствари не би дешавале опет. У сваком случају, подршка не сме да им изостане.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
"Spašavanje vojnika Bogdana!"

Samo je izgleda ponovo dobio kurčinu.

Ni sam ne zna kako nam tako samo moze pomoći...on nas ovakvim potezom samo moze ujediniti i da jos veci inat proradi! :napred Partizan
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Jeste sportal ali naklon do zemlje autoru teksta ...

http://sportal.rs/news.php?news=118305

A ostalim gurbetima
pu mamu vam cigansku i zemlju u kojoj postojimo ...
Nisam ovoliko cinizma dozivio ,da se smiju tudjoj nesreci i ljudima koji su ozlijedjeni.

Odličan tekst:respect Bravo za autora. Kako je samo ubo suštinu .

Prilikom sledećeg hapšenja igrača tipa Donija, Sinjorija ili Gatuza očekujem da u lap topovima dotičnih bude pronađena sumnjiva sifra Tosa. Koja će voditi do simpatičnog čoveka sa često obuvenim patikama na odelu koji za vreme priprema lista listu. A za vreme sezone ko zna šta već i tako ne daje da se u Srbiji živi bolje uz drugara mu Duleta. A o tome će kao udarnoj vesti izveštavati Rts i Aca gej u žutim pantalonama.

Možda su Jakub i Neven sređivali Duletu neke slike i probrana dela pa im otišli ligamenti. Ko zna:D
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Tema o navijačima je zatvorena a ne mogu da se suzdržim a da ne odgovorim na neke stvari.
Nekolicina vas je ovde napisala kako je navijanje Zabranjenih sinoć bilo loše. Ne prate utakmicu, ne zvižde, samoreklama na delu. A da ja vas nešto priupitam: pošto je njih u hali bilo par stotina, mene zanima da mi vi mene kažete, gde je bio ostatak publike? Ko ih je sprečavao da navijaju, zvižde, vrše pritisak na protivnika? Momci su ceo meč pokušavali da trgnu ostatak hale koji je u stanju hibernacije pratio utakmicu. Da ih nije bilo pomislio bi da sam na koncertu Beogradske filharmonije. Jedno od boljih izdanja Zabranjenih u Pioniru, samo neka tako nastave. Over and out.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мислим да је цела прича пренадувана, јер сада има доста лоше енергије у клубу.
Дуле ако није владар свлачионице губи пола своје филозофије, и мора да буде алфа у сваком моменту.
Доказао је Богдану да је спреман и да изгуби утакмицу само да би се слушала његова и мислим да ће имати ефекта.
Уз то њих двојица имају специјалан однос, тако да не верујем да ће ту бити проблема.
Чак мислим да ће Богдан ако је личност каква мислим да јесте, једног дана бити захвалан ДВ на овоме.
Не знам да ли постоји човек на свету кога да је на Богдановом месту не би спуцао его.
Тако да мало спуштања на земљу није ништа страшно, нити сада треба правити фронтове Дуле вс Богдан.
Ист
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Komplekse koje su im godine dominacije unele za rezultat imaju mobilizaciju čitave ciganjske države, privrede, medija, svi su u službi rušenja Partizana. Ko im stoji na putu sem zlog dukljanina, mafijaša koga bodu po kafanama i nekog tamo toše? Ponosan sam što sam kompleksaš kome su prioritet trofeji, i kod koga oni što ih osvajaju imaju kredit do neba.

Ko je bezgresan, neka prvi baci kamen. Mozda sam ja isektasena ovcica, ali ipak mi je zahvalnost bitnija u zivotu od licne sujete. Verovatno su pojedinci bezgresni, kada daju sebi za pravo da neumesno kritikuju, u totalno pogresnom momentu.

Ubacivanje kurve u zamrzivac je bila samo prva runda, ili prvi deo filma, kako god. Druga runda, ili drugi deo filma, gde reinkarnirana kurva presvucena u ruho fmp-a treba da se dokrajci i sahrani, tek pocinje. Ja bih uvek glavne uloge poverio proverenim protagonistima.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma kakvi frontovi. Ja mislim (a i nadam se) da je sve ovo prenaduvano. Desilo se, Bogdan popio "ćušku" i ide se dalje. Ja mislim da on voli Duleta koliko i ovaj njega.

"Mali" je uvek bio "lujka" u to nema sumnje. Dule je našao način da to pretoči u pozitivu. Patkica se digla malo, pa mislio da ga šilji tamo gde ne treba. Nadam se da će obojica izaći još jači iz svega ovoga.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Колико је било Забрањених синоћ у хали? Отприлике 700-800 људи. Колико ја знам, коп је задужен да одржава песму, а остатак хале се прилагођава тј ако ми имамо напад пева, а ако је обрнуто звижди. Зашто се осталих 5000 људи синоћ није укључивало у утакмицу односно звиждало на противнички напад? Да ли је свима потребно неко наређење да би нешто радили?
Živa istina ! ŽIVA!
A bilo i naređenja u vidu:
Javi se Zapad :BB
Javi se Zapad :?
Zapad ?:Čekanje
Ne daj bože da ustaneš sa stolice rulja od pozadi se dere da ništa ne vidi!
I mi pričamo o nekoj podršci.Iako je čovek donekle u pravu da pola njih ne prati zbivanja na terenu ,Zabranjeni su ponovili ono protiv Efesa ...zlata vredna stvar kada se priča o podršci.A gde ste vi semenkari,hard kor navijači koji ...kako ono beše: cele sezone mirno gledaju a kada krenu kola dole povedu navijanje.
Počeli da žvizde !!!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ma kakvi frontovi. Ja mislim (a i nadam se) da je sve ovo prenaduvano. Desilo se, Bogdan popio "ćušku" i ide se dalje. Ja mislim da on voli Duleta koliko i ovaj njega.

"Mali" je uvek bio "lujka" u to nema sumnje. Dule je našao način da to pretoči u pozitivu. Patkica se digla malo, pa mislio da ga šilji tamo gde ne treba. Nadam se da će obojica izaći još jači iz svega ovoga.

Ja bih prvi napljuvao Danilovica da je iz rominga okrenuo fontele i pozvao time-out.
Ne radi se ovde o imenu trenera ili igraca, radi se o hijerarhiji. Svlacionica mora da bude pod konac, trener je taj koji donosi odluke, kraj price.

Gledam sunce ti jebem, cela Srbija se bavi analizom Vujosevicevih treninga, Pionir u zivotu videli nisu a kamoli prisustvovali nasim treninzima.
Odjednom su svi prezabrinuti..jebalo majku :buhaha
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Aj prvo o navijacima.
Ono je smesno! Mogu Zbr da se hvale koliko god zele da su sinoc pokidali,mozda i jesu,ali mozda zivce ostalih u hali, neracunajuci Alcz.
Ovi ovamo jos smesniji i jadniji sa nekom decicom koja se loze.
Sve u svemu velika 0 za obe grupacije(ne racunajuci 3.poluvreme i zbr za to svaka cast). Kao pokvarena traka su zvucali u isto vreme i tako celu utakmicu. Uzas! :puke Gde je Partizan??!

Utakmica je bila od starta nervozna dal zbog kapitena,umora ili neceg treceg ne znam... Trebala nam je ova pobeda ko leba,al sta sad. U ovako skracenom sastavu mozemo samo sa 100% koncetracije da dobijamo protivnike,sinoc ocigledno to nije bilo na potrebnom nivou i desilo se sta se desilo.
Situacija Bogdan vs Dule je preuvelicana malo vise nego sto treba.Mozda smo mi i izgubili mec zbog te Duletove odluke,ali ako neko zna kako treba sa mladim igracima,on zna!!!
Mozda se trenutno cini kao greska,ali na kraju uvek on ispadne najpametniji,tako da ne bih ja ulazio u taj problem. Idem linijom manjeg otora i 10 godisnjeg iskustva sa njim,i smatram da je imao potpuno pravo da odluci kako je odlucio ako se BB pravio pametan,iako ga krajnje gotivim,a kako i ne bih.Mislim da je to vec reseno,a da mi ovde glodjemo vec oglodne kosti.
Situacija nimalo nije naivna,treba zbiti redove,docekati to pojacanje i nastaviti gde smo stali proslo kolo. Aj zivi bili :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top